امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دلیل ناراحتی شدید سیروان خسروی خواننده کشورمان از کردها ?_?

دلیل ناراحتی شدید سیروان خسروی خواننده کشورمان از کردها ،چندی پیش این خواننده و آهنگساز که در میان گروهی از جوانان طرفداران زیادی دارد، خبر برگزاری کنسرتی را در شهر مادری‌اش، سنندج، اعلام کرد و این خبر با ایجاد کمپین‌های «تحریم سیروان خسروی» همراه بود که به نوع خود عجیب بود.
خسروی در این راستا، در صفحه‌ی اجتماعی‌اش نوشت: «چند روز گذشته، پس از اعلام برگزاری کنسرتم در سنندج، با سیل پیغام‌های غیردوستانه و کمپِین‌های “تحریم سیروان خسروی” مواجه شدم.
دلیل ناراحتی شدید سیروان خسروی خواننده کشورمان از کردها ?_? 1

بعد متوجه شدم که دلیلش عکسی از برج میلاد و آلودگی هوا بوده که من در صفحه شخصی‌ام گذاشتم و زیر آن نوشتم «شهر من!» و ظاهرا عده‌ای از هموطنان کُرد با دیدن این عکس و نوشته‌ی آن، به این نتیجه رسیدند که من چه‌جور کُردی هستم که زیر عکسی از تهران نوشتم «شهر من!» و در نتیجه بیانیه دادند که از این تاریخ به بعد سیروان خسروی، این کُرد خودفروخته، تحریم می‌باشد!
عذر می‌خواهم که کُردی نمی‌خوانم، لباس کُردی نمی‌پوشم و در تهران به دنیا آمدم و زندگی می‌کنم! خوشحالم که ایرانی‌های سراسر دنیا جدا از این‌که من ترک، لر یا کُرد هستم، آنقدر به من لطف دارند و متأسفم برای افکار پوسیده‌ی بعضی‌ها. از همین‌جا هم اعلام می‌کنم که در شهر مادری‌ام هیچ‌وقت اجرا نخواهم داشت.»

The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، Interstellar ، Hitchcock ، Nυмв ، زیا ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، ریحون بنفش
آگهی
ازش خوشم نمیادConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedفقط رضا پیشروConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، saeedrajabzade
بعضیا چه افکار مزخرفی دارن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=167020
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade
(25-09-2014، 18:55)مردگان متحرک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازش خوشم نمیادConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedفقط رضا پیشروConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

خوشت نمیاد میتونی نیای :|

خبرت قدیمیه ولی مرسی بازم !!! : )
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، ♒Oνєя Ɗσѕє♒ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
بنده خدا حق داشت نا راحت بیشه .

دلیل ناراحتی شدید سیروان خسروی خواننده کشورمان از کردها ?_? 1[img]file:///C:/Users/admin/Desktop/z5edslx8zhrfad9re7b4.png[/img]
پاسخ
(25-09-2014، 18:59)bita16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضیا چه افکار مزخرفی دارن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=167020

واقعا موافقم........

پاسخ
آگهی
بی چاره خب مگه جرم کرده  واقعا که برای کردها متاسفم
پاسخ
چه بیکارن ملت .، دتبال چه چیزایی ان :|
پاسخ
حق داشته واقعا
(:
پاسخ
چــه مردُم بی فرهنگـــی -_- !
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbsup کدوم خواننده رو بیشتر دوست داری ؟اسمشو بگو با اهنگی که خونده !
  دوست داشتی کدوم خواننده رو از نزدیک ببینی{{نظر سنجی}}
Earth یافتن خواننده مورد نظر ؟؟؟
Music اسم خواننده مورد علاقت رو بگو بهترین اهنگی که خونده هم زیرش بنویس
  علاقه امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به یک دختر...
  کدوم خواننده....؟!
  خواننده(((((مورد علاقه ))))))♪♪
Question کدوم خواننده؟ بهتره؟ بیا تو ! بیا ! از اونی که دوست داری طرفداری کن! نظر سنجی+نظر
Music محسن های خواننده
  پرطرفدارترین خواننده ایران کیست ؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان