امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

وصیت نامه شهید سید رسول اشرف

بار خدایا من گناهکارتر از آنکه معصیت تو کرده و او را آمرزیده ای نیستم و نکوهیده تر از کسیکه به پیشگاه تو عذر آورده و عذرش را پذیرفته ای نمی باشم ...   بار خدایا در اینجا بسوی تو توبه و بازگشت می کنم و توبه کسیکه از گناهانش پشیمان است و از خرمای زشت که بر او گرد آمده ترسان است.پس ای خدای من توبه مرا بپذیر و گناهان مرا بیامرز و از ترسم ایمن دار ....خدایا تو خود         می دانی که عمری است در نمازم می خوانم «اَللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک ...»...
پدر و مادرم  امیدوارم که مرا ببخشید و از اینکه نافرمانی شما زیاد کردم و از شهید شدن من ناراحت نباشید زیرا همگی رفتنی هستیم ... (انا لله و انا الیه راجعون ) ... از اینکه فرزندتان شهید شده گریان مباشید ... گریه عجز و ناتوانی نکنید . وقتی خواستید بگریید بر مظلومیت حسین و یارانش اشک بریزید . اگر شهید شدم دوست دارم بدن خونینم را بدون غسل و کفن دفن کنید تا در روز قیامت سندی باشد بر تبلیغات کافران و سندی باشد بر مظلومیت اسلام و مسلمین .
برادرم ، به جای گریان کردن دیده ات سلاح برگیر و مقاوم و استوار با عزمی جزم و اراده ای آهنین چنان بر دشمنان اسلام بتاز که فرصت تدبر و اندیشه را از آنان سلب کنی و تقوا را پیشه خود کن ...
و شما ای خواهرانم زینب وار زندگی کنید از شهادت برادرتان ناراحت نباشید و چون بانوی بزرگ اسلام حضرت زینب (س) صبر را پیشه خود کنید...
و شما ای ملت ایران : همچنان که تاکنون اسلام را یاری کرده اید به یاری خود ادامه دهید .امام عزیز را تنها نگذارید...وحدت کلمه را حفظ کنید و همه بر ریسمان اللهی چنگ بزنید ....
به امید پیروزی هرچه زودتر لشکریان اسلام بر کفر به سرکردگی آمریکای جهان خوار و به امید ظهور حضرت بقیه الله الاعظم و به امید قبول شهادتم در پیشگاه خداوند تبارک و تعالی .
وصیت نامه شهید سید رسول اشرف 1
پاسخ
 سپاس شده توسط sepehr 82
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معبود من! (مناجات نامه)
  چیزی که از 175 شهید آموختیم...به احترامشون بخونید این متنو
Rainbow کتاب زندگینامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان سرباز ولایت منتشر شد + تصویر
  زندگی نامه مختصری از حضرت خدیجه (س)
  طلبه شهید
  شهید کیست؟
  اوّلین و آخرین شهید کربلا چه کسانى بودند؟
  شهید مدافع حرم BMW سوار! +عکس
  هشتگ میزنیم #شهید
  کلیپی دیدنی از صحبتهای همسر شهید مدافع 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان