امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جرأت‌ دارید یک شب اینجا بمونی !+ عکس

دوست دارید یک شب را در ارتفاع ۴۰۰۳ متری از سطح زمین بگذرانید؟ کلبه Solvay این کار را برای شما ممکن می کند.به گزارش تک ناز این کلبه که بر فراز کوه های matterhorn در سوییس واقع شده است، ظرفیت ۱۰ نفر را دارد و در واقع پناهگاهی است برای کوهنوردانی که هنگام کوهنوردی به مشکل بر می خورند.

جرأت‌ دارید یک شب اینجا بمونی !+ عکس 1

پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ kArTeL ✘ ، GHASEM ، Azarbayjanliam ، shoka2013 ، elnaz-s ، ICE HEART ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، r e z a ، raha8919 ، ÐeaÐ GiЯl ، sara ss501 ، غروب ، دختر شاعر ، Aryan 1380 ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، Nazanin501 ، ...Sara SHZ... ، T A R A ، *2gether4ever* ، pink lady ، eri 5 ، -_- kimiya ، AFEE BOZORG ، HAMESTER ، MINA JOON ، فرشته ي كوچولو ، Niloo_SelStan ، پيشي ي ملوس ، The Light ، azary ، hasti .... ، salar ss ، leyli ، anashid ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ليلا ناز ، بهنام0241 ، ♫♪M.J.X♪♫ ، ali50000 ، jolia ، nazanin_nr ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، soofia ، بهاره 1377 ، lady snow white ، Kamila❤ ، ...asall... ، mahdi69 ، ☺شهرزاد☺ ، n.nazanin ، ×ИамеLеsS× ، best~girl ، sama1 ، sasa. ، savosh_number8 ، Senator✘Strong ، hamed_Jon ، ^BaR○○n^ ، hastiiiii ، All out of love ، emo love ، cute♥girl ، هرمیون گرینجر ، nita99 ، اهورا77 ، Mahdi m.g ، b-a-h-a-r ، KOH ، noora91 ، ***Z.E*** ، ×ارسلان × ، ƝeGaЯ ، امیر ، مبین استقلالی ، ♥انی♥ ، nazi98 ، amir.beigi ، LOVE8 ، محمد2000 ، bela vampire ، ... R.m ... ، REZA.N.A ، مخ دخترا ، ღSηow Princessღ ، maede_y2 ، mazii ، parisa16 ، .sara:aramis ، گیسو کمند2 ، ...آریا... ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، ely joon ، яᎧмιиα ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، خزیمه ، آیدا امیری ، عاشق دیونه ، دیتودی ، M A H S A N` ، The Ginkel ، m.md ، *setare* ، پسر ایزانی1 ، aLiReZaZ-iM ، Hanie* ، ناديا ، zahra770 ، ارتودنسی ، Mr.Robot ، سایه 72 ، تینا2013 ، پوريا2222 ، arbab1376 ، SARA10 ، Eli17 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، 12sheyda ، کریستال ، niman768 ، لایلا 1 ، NavidZ ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، *nadia*horan* ، Mᴏʙɪɴᴀ ، M.barselona ، ωøŁƒ ، .آمیتیدا. ، سیما سارا ، خاطره**** ، saye641 ، sina.a1 ، niki1189 ، shayan_12304560 ، ♥bahar♥ ، ^Aytin^ ، المیرا باحاله ، armit ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، HESAM-9 ، M.H2 ، مهدی8 ، ERF@N ، هیدی ، عاشق جانگ گیون سوک ، neda13 ، "سارا" ، اسرا2 ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، pegah 13 ، *βeС-МoЯЯiGαƝ* ، gisoo.6 ، ++saba75 ، F A R ! N ، PISHY ، لاله من ، ANDROID ، کیمیانا ، لنگی ، ساحل007 ، زهرا10000 ، ''HeisEnbErg'' ، زری جون ، بغض ابر ، kian007 ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، amy roz ، پایلار ، ▪неизвестный▪ ، عطرینا ، ѕтяong ، *yoksel* ، Ɗєя_Mσηɗ
آگهی
مرسیBig Grin
من که هستم تا اخرش
................جان مادرت اسپم نده..............Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، lady snow white ، مبین استقلالی ، maede_y2 ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
باهوش اگه اون همه برف ریخت رومون چی؟
سلام عزیزم لطفا بخاطر من برنامتو تغییر نده
*
*
*
قربانت شانس:bighug:vahidrk

پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، lady snow white
من که دل رو به دریا میزنم
خدا خودش بهم رحم کنهAngel
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، lady snow white
ترس خاصي نداره فقط ارتفاع زياده
تازه فكر كنم اون كلبه كه ما حرف ترس ازش ميزنيم يه نور اميدي براي كوهنورداني كه در برف گير كردن يا هر چي ديگه
زندگي كن و لبخند بزن به خاطر آن هايي كه با لبخندت زندگي ميكنن
از نفست آرام ميگيرند و به اميدت زنده هستند و با يادت خاطره ميسازند Sad
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، مبین استقلالی
من از ارتفاع 1 متریشم می ترسم چه برسه به این
چشای تو دنبال یه ماشین یه ادم پول داره
چشای من دنبال یه قیصری که خون داره
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا* ، مبین استقلالی
آگهی
عجب خونه ي با حاليه
اونـے کـہ واسـہ شُما ادّعا مـے کنـہ
واسـہ بودنِ با مآ دُعا مـے کنـہ!
عآرهـ عزیزم !
پاسخ
 سپاس شده توسط سیما.... ، ☺شهرزاد☺ ، مبین استقلالی ، amir mohammad13
اره فک کنم باحال باشه تو اون همه ارتفاع یه شب بمونی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
مرسی من کلا از هیجان خوشم میاد آره اگه این جا چنین چیزی بود میرفتم مرسی!!!SmileSmileSmile
تا حالا کفشاتو نگا کردی؟ دوتا عاشق.دوتا همراه که بی هم میمیرن.باهم خاکی میشن.یه دونه هم زیر بارون نمیره.کاش آدماهم یه کم از کفشاشون یاد بگیرن...:Laie_23::
پاسخ
 سپاس شده توسط mehraveh ، مبین استقلالی
دوست دارم اینجا بخوابم
یک مثال کامپیوتری هست که می گوید :
حال ما اینقدرهاهم خوب نیست فتوشاپهConfusediv:یه سپاسیم بده محض رضای خدا
پاسخ
 سپاس شده توسط ☺شهرزاد☺ ، عاشق جانگ گیون سوک ، ffttmm

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آیا جرات راه رفتن روی این کفپوش ها را دارید
  دوس داری اینجا شنا کنی؟؟؟؟
Video دوس داشتی اینجا بیای قدم بزنی؟! (:
  اینجا هواپیما
  اگه جرعت داری بیا اینجا شنا کن (طنز)
  دخترای اسپرت پوش انجمن حتمااااااایه سری به اینجا بزنید
  دوست داری عروسیت اینجا باشه
Wink اینجا دروازه جهنم است!! (عکس)
Photo دوستان اگه دست شویی دارین اینجا بهترین جاست برای دست شویی کردن.پس بدوبیاتو..
  هر جور خوراکی بخوای اینجا هس .. =>

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان