امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مسی: نیمار می‌تواند بهترین بازیکن دنیا باشد

مسی: نیمار می‌تواند بهترین بازیکن دنیا باشد 1

نیمار در تابستان گذشته از سانتوس به جمع آبی‌اناری‌ها اضافه شد، اما مشکلات مصدومیت و نیز مناقشات ناشی از جزئیات انتقالش به بارسا، مانع درخشش او در فصل اول حضورش در اسپانیا شد. با این حال او پس از بهبودی از مصدومیت شکستگی ستون فقرات در جام جهانی، در این فصل به شکوفایی رسیده و در هفت بازی در رقابت‌های مختلف، هفت گل به ثمر رسانده است. حال به نظر مسی این بازیکن 22 ساله هر روز قوی‌تر و قوی‌تر می‌شود
«این تازه سال دوم حضورش در این‌جا ست، اما من ارتباط بسیار خوبی با نیمار دارم، چه درون زمین و چه بیرون از آن. با توجه به پتانسیل‌هایی که دارد، فکر می‌کنم می‌تواند به بهترین بازیکن دنیا تبدیل بشود. او بازیکن بزرگی‌ست، بازی کردن با او بسیار خوشایند است.»
مسی 27 ساله تا به حال در این فصل شش گل به ثمر رسانده، اما به همین تعداد هم پاس گل داده است و می‌گوید تحت هدایت لوییس انریکه، نقش او در برنامه‌های هجومی بارسا اندکی تغییر کرده است. «من شیوه‌ی بازی خودم را در این فصل تغییر داده‌ام، زیرا بقیه‌ی مهاجمان حالا بیشتر در مرکز بازی می‌کنند. من همیشه پاس گل می‌داده‌ام، اما حالا که بقیه‌ی مهاجمان بیشتر در مرکز بازی می‌کنند گزینه‌های بیشتر برای پاس دادن وجود دارد.»
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسی: نیمار می‌تواند بهترین بازیکن دنیا باشد 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$** ، neimar
آگهی
بـــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــــــــه 100در100

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسی: نیمار می‌تواند بهترین بازیکن دنیا باشد 1

بارسا!بارسا!بارسا!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=166516
[/size]

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خط قرمز عنایتی روی چهار بازیکن هوادار
  جدیدترین بازیکن دوملیتی ایرانی در لیگ سوئد
  اسدی در آخرین بازی فصل بهترین شد
  پاس گل قایدی، بهترین پاس گل هفته
  این همه بازیکن خوب، فقط برای یک پستِ تیم ملی!
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)
  قایدی، بهترین بازیکن دیدار استقلال - الاهلی
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  هجومی‌ترین ترکیب فصل پرسپولیس؛ حمله با ۶ بازیکن!
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان