امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کوسه دورگه در استرالیا کشف شد!

کوسه دورگه در استرالیا کشف شد! 1

گروهی از دانشمندان استرالیایی اعلام کرده اند که برای اولین بار در دنیا در سواحل این کشور اولین نمونه های کوسه دورگه را مشاهده کرده اند.

به اعتقاد این دانشمندان، مشاهده این کوسه دورگه نشانه مشخصی است که بیان می دارد این آبزیان شکارچی به وضوح درحال سازگار کردن خود با تعییرات آب و هوایی هستند.

این پژوهشگران اظهار داشتند که این کوسه های دورگه حاصل جفت گیری گونه “کوسه باله سیاه کوچک” (Carcharhinus limbatus) که در تمام دنیا زندگی می کند با گونه “کوسه باله سیاه بومی استرالیا” (Carcharhinus tilstoni) است.

محققان استرالیایی اظهار داشتند: “این نمونه های جدید نشان دهنده ی یک تکامل در حرکت کوسه ها می باشد.”

بررسیهای اولیه نشان می دهد که این کوسه دورگه نسبتاً نیرومند و قادر به تولیدمثل است. کوسه باله سیاه استرالیایی کوچکتر از کوسه باله سیاه کوچک است و تنها در آب های گرمسیری می تواند زندگی کند.

این درحالی است که این کوسه دورگه در فاصله ۲ هزار کیلومتری جنوب و در آبهای بسیار سردتر مشاهده شده است. این بدان معنی است که این کوسه درحال وسیع کردن زیستگاه طبیعی خود است.
کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
پاسخ
 سپاس شده توسط AmItiSe ، FARID.SHOMPET ، j0oj0o ، p_boy22 ، مينا ، Siavsh ، art ، Azarbayjanliam ، soofia ، frozen✘girl ، فلانی ، Magical Girl ، mr.destiny
آگهی
سلام!
خواهر من اقامت برا 4 سال گرفتن برن استرالیا !!!!!!!!!!واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی کار همسرش رو اب هستش اگه این کوسه بخورش چی!!!!!!!!!!!!!!BlushBlushBlush
هر وقت احساس تنهایی و سرما میکنم فکر به تو لبخند را به لب هایم بر میگرداند.دلم واقعا برات تنگ میشود دوستت دارم ...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان