امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یک سنت غلط جان هستی دختر 11 ساله را گرفت + عکس

دختر یازده ساله وقتی همراه مادرش برای شرکت در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراسم خاکسپاری
 به گورستان رفته بود، از سوی یکی از مهمانان حاضر در مراسم هدف شلیک گلوله قرار گرفت و کشته شد.

یک سنت غلط جان هستی دختر 11 ساله را گرفت + عکس 1

هستی یازده ساله همراه خانواده اش از چهار محال و بختیاری (شهر فارسان )برای شرکت در مراسم خاکسپاری یکی از اقوامشان روز پنجم مهر امسال به گورستانی در شهر مسجد سلیمان رفت.
چند نفر از پسران فامیل به رسم دیرینه با سلاح هایی که داشتند شروع بهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 تیراندازی هوایی
 کردند.
هستی با دیدن این صحنه بشدت ترسید. دست و پایش می لرزید و از مادرش خواست گورستان را ترک کنند که ناگهان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گلوله 
ای به دخترک اصابت کرد و نقش بر زمین شد. در پی این حادثه، دخترک به بیمارستان منتقل شد، اما تلاش ها برای نجات او بی نتیجه ماند و جانش را از دست داد. در پی این حادثه، والدین دختر یازده ساله با حضور در پلیس آگاهی شهرستان مسجد سلیمان شکایت کردند.
با تشکیل پرونده و دستور قضایی جسد هستی به پزشکی قانونی منتقل و کارآگاهان جنایی برای دستگیری عامل حادثه به گورستان اعزام شدند.
با تحقیق افراد حاضر در محل معلوم شد، پسر بیست ساله ای که از اقوام صاحب عزا بوده با شلیک گلوله جان هستی را گرفته و پس از حادثه متواری شده است.
با فرار عامل حادثه، او تحت تعقیب قرار گرفت و دستگیر شد. متهم با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی گفت: به دلیل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رسم دیرینه
در مراسم خاکسپاری خواستمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 تیراندازی
 کنم که حادثه رخ داد و قصد کشتن کسی را نداشتم و از مرگ دختر یازده ساله ناراحت هستم. با اعتراف متهم، برای او قرارقانونی صادر شد.

جام جم

من قبلا فارسون زندگی میکردم و اون همسایمون بود همیشه با بچه های محله با هم بازی میکردیم!!
تا اینکه به شهرکرد اسباب کشی کردیم. بعد از سه سال  چند روز پیش فهمیدم که اون این اتفاق براش افتاده واقعا از ته دل میخواستم گریه کنم!cryingcrying
خدا بیامرز تازه یه هفته بود میرفت کلاس پنجمcryingcrying
اصن دوستون ندارم !! آخه سپاس نمیدید!Sad
پاسخ
 سپاس شده توسط fafa23 ، امیر خفن ، باران قمری ، Titiw ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، مهربان ترین دختر دنیا ، tak dokhie eblis ، Eros ، ملودیv ، ✘PETER✘ ، پریسیما ، ◄Iяαи► ، Iran Girl ، WARLAIK POURIYA ، ♥Nahal♥ ، ~ArTaBaNoOs~ ، sev sevil ، حقوقدان انجمن ، سعید 7 ، بووووق ، بی کس2 ، (-_-) ، mahru ، ☻☺ ✘ AngeL ✘ ☻☺ ، | NEON DEMON | ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ❤уαѕαмιη❤ ، Modern Thinking ، جیگیل ، آرامش ، dark heart ، ♪neGar♪ ، amirkiral ، ALI REZA J ، zahra HA ، بيتا عاشق اما تنها(کره اي) ، saba 3 ، سانا50 ، hanie jodi ، TARA* ، ملیکا۷۹ ، تنهای تنها ... ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، Thyme ، miss matik✌ ، ~~SARA:HIVA~~ ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، رجب 12354 ، دختر کره ای ، خوشتیپ انجمن ، ساحل75 ، 0یسنا جون0 ، مهردخت ، مگان ، یاسی@_@ ، KING ERFAN ╬ ، sina.mo ، serpent ، **zeinab** ، دختر مغرور ، ali@amiri.com ، pppparinaz ، ♫terme♫ ، mr.destiny ، hpln ، sara006 ، armin1349 ، moohiandarash ، MaDixOl ، ....Nahal.... ، mT_pOoM_taaK ، beyond birthday ، _Lσѕт_ ، -Edgar ، مریم 14 ، ستایش*** ، reza3212 ، عرفان 1383 ، ابوالفضل جون ، elsa queen ، vampire whs ، دریای بی موج ، maryam goly ، امیر‌حسین ، سامیار.. ، Son of anarchy ، تینا45 ، محمد قاسمي ، Arusha ، Faust ، Aesthetic ، yozpalang ، i._princess ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Mutemit
آگهی
اخی خدا بیامرزتش
پاسخ
 سپاس شده توسط tak dokhie eblis ، navidnazari ، "تنها" ، miss matik✌
دوستان لطفا یه فاتحه براش بفرستید
اصن دوستون ندارم !! آخه سپاس نمیدید!Sad
پاسخ
 سپاس شده توسط Modern Thinking ، miss matik✌ ، vampire whs ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، محمد قاسمي
عزیزم!واسش فاتحه خوندم!خدا بیامرزتش! کاش این رسم رو ورمیداشتن!طرفای ما واسه عروسی تیر میندازن
هرکی از من گذشت...
واسه من درگذشت!
روحش شاد...
یادش محو______
پاسخ
 سپاس شده توسط miss matik✌
روحش شاد و یادش گرامیcryingcrying
در دنیایی که همه گوسقندان گرگ اند
.
.
تو خر باش ...... کلا بهت میاد
پاسخ
مردم کآرآی خرکی که میکنن میشه این >_< خدآ رحمتش کنه ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
آگهی
الهییییییییییcrying
دلم سوخت براشp336
ا♥

پاسخ
خذا بیامرزتش....cryingcryingcrying

اخه این چه رسمیه!!!!!!!!

پاسخ
خدا بیامرزدش   خدا دوسش داشته

چه خوشگل بوده اخی
صلوات
عشق اونجاش قشنگه
که یکیو دوس داشته باشی بعد ندونی اونوقت اونم همون اندازه

******تورو دوس داشته باشه**********Heart
پاسخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.jpg]یک سنت غلط جان هستی دختر 11 ساله را گرفت + عکس 1

.jpg]یک سنت غلط جان هستی دختر 11 ساله را گرفت + عکس 1

چالش اب یخ فامیل دور
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انجمن فلشخور ده ساله شد!!!!!!!!!!!
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
Exclamation یه سوال دارم اگه دورس جواب بدی با فهم ترین انسان هستی
Star دختر بود یعنی...........!
  متولد چه ماهی هستی ؟؟؟⇙{بدوووووووو بیا دوست عزیزز}⇘
  متولد چه ماهی هستی؟...........
  مسابقه بین دختر ها و پسر ها ببینیم کی باهوش تره؟
  به نظرتون پسر خیانت کرده یا دختر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان