امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آبشک: داور براي استقلال سنگ تمام گذاشت

آبشک: داور براي استقلال سنگ تمام گذاشت

محمد آبشک هم ديگر اخراجي تيم راه‌آهن در مقابل استقلال‌خوزستان بود که بسيار هم به عملکرد داوري معترض است.

آبشک: داور براي استقلال سنگ تمام گذاشت 1

آبشک در مورد این دیدار به "ورزش سه" گفت: ما آمده بودیم که ببریم اما صحبت های ویسی قبل از بازی در مورد داوری کار خودش را کرد و داور این دیدار همه جوره برایشان سنگ تمام گذاشت. ما دقایق اول روی غفلت خودمان پنالتی دادیم اگرچه من  می‌ گویم پنالتی نبود.

او در مورد عملکرد داوری ادامه داد: به نظر من بازی از دست داور در رفته بود. ما شده ایم موش آزمایشگاهی مدام داورهایی که اولین بار است  می‌خوهند در لیگ‌برتر سوت بزنند را برای ما  می‌گذارند. تیم ما عالی کارکرد اما به مدد داور باخت. کجای دنیا وسط زمین تمارض  می‌گیرند؟ او سر همین به من اظهار داد 4 دقیقه بعدش هم کارت زرد دوم را داد و در نهایت اخراج شدم.

آبشک این‎باره افزود: حمیدخان استیلی علاوه بر فوتبال روی مسائل اخلاقی هم خیلی تاکید دارد و ما هم همیشه اخلاق را رعایت می‌کنیم اما داور سوت های بی مورد  می‌زد. همه دیدند که او با تیم ما چه کار کرد من چیزی ندارم که بگویم در این 11 بازی که انجام دادیم 8 تا از آنها داورانی قضاوت کرده اند که تجربه کافی نداشتند.

بازیکن راه‌آهن در مورد پنالتی هایی که برای حریف گرفته شد نظرش را اینگونه بیان کرد: هیچ کدام از آن دو پنالتی که گرفته شد صبح نبود چون من دقیقا در همان زاویه ای بودم که بازیکن حریف قرار داشت ولی بازیکن ما اصلا او را نزد داور از لحاظ روحی روانی تیم ما را بهم ریخت ما حتی وقتی 10نفره هم بودیم  می‌ توانستیم بازنده بازی نباشیم در واقع باید بگویم که ما حریف داور نشدیم.
آبشک: داور براي استقلال سنگ تمام گذاشت 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$** ، ~ALONE GIRL~
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  لیگ یک/دبل خلیفه‌ و استقلال در کسب برد
  دیدار دوباره فیل و فنجان های استقلال (عکس)
  ترکیب پدیده برای مصاف با استقلال
  گل دوم استقلال به ذوب اهن(دبل اسماعیلی)
  زکریا مرادی: در استقلال در حقم کم لطفی شد
  شبی که استقلال 3 کاپیتان داشت (عکس)
  استقلال، معدن دو گله‌های دوست داشتنی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان