امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سرقت از خانه مادر شوهر+عکس

Heart 
یک زن جوان به ارتکاب سرقت از منزل همسایه خود و همچنین سرقت از خانه مادرشوهرش آن هم در فاصله کمتر از یک سال اعتراف کرد.
فارس: در روز ۲ شهریور امسال و از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 ، وقوع یک فقره سرقت منزل به کلانتری 127 نارمک اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری در محل سرقت واقع در میدان تسلحیات، صاحبخانه به آنها گفت: در روز ۳۱ مرداد، بهمراه اعضای خانواده برای شرکت در مراسم عروسی یکی از بستگان خانه را ترک کرده اما پس از بازگشت با در شکسته خانه روبرو شدیم؛ با وارسی وسایل داخل خانه متوجه شدیم که کلیه طلا و جواهرات داخل گاو صندوق به ارزش تقریبی 25 میلیون تومان به سرقت رفته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "سرقت منزل و به دستور شعبه ششم بازپرسی دادسرای ناحیه 4 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با حضور تیم مبارزه با سرقت منزل پایگاه چهارم پلیس آگاهی در محل و بررسی صحنه سرقت، با وجود اینکه در ورودی توسط سارق یا سارقین تخریب شده بود اما کارآگاهان صراحتا اعلام کردند که سرقت توسط فرد یا افرادی انجام شده است که اطلاعات کاملی از محل سرقت ، محل نگهداری طلا و جواهرات و عدم حضور صاحبخانه داشته اند.

در ادامه تحقیقات و با توجه به نحوه سرقت، کارآگاهان به تحقیق از همسایگان و بستگان مالباخته پرداخته و در ادامه موفق به شناسایی یکی از همسایگان مالباخته بنام هایده 28 ساله شدند؛ کارآگاهان تیم مبارزه با سرقت منزل پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ به محض شناسایی "هایده . ز" ، وی را به عنوان عروس مالباخته دیگری مورد شناسایی قرار دادند که سال گذشته و در خیابان سبلان، منزلش مورد سرقت قرار گرفته بود.

سرقت از خانه مادر شوهر+عکس 1

با توجه به احتمال حضور هایده در هر دو سرقت، کارآگاهان به تحقیق در خصوص وی پرداخته و اطلاع پیدا کردند که هایده مدت دو سال است که به مصرف موادمخدر اعتیاد پیدا کرده و به همین علت با اعضای خانواده و بویژه همسرش اختلاف شدیدی پیدا کرده است.

در ادامه رسیدگی به پرونده و انتقال هایده به پایگاه چهارم پلیس آگاهی، کارآگاهان به تحقیق از وی پرداخته اما او منکر هرگونه ارتباط با سرقت منزل مالباخته می شد ؛ نهایتا با انجام اقدامات پلیسی و اطمینان کارآگاهان از حضور هایده در هر دو سرقت و کشف کلیدهای گاو صندوق و منزل مالباخته از داخل محل سکونت هایده، وی به ناچار لب به اعتراف گشود و صراحتا به سرقت منزل همسایه و در ادامه سرقت 100 میلیون تومان از منزل مادرشوهرش اعتراف کرد.

متهمه در خصوص نحوه سرقت از منزل همسایه خود به کارآگاهان گفت: با توجه به ارتباط دوستانه ای که با همسر و دختر همسایه داشتم، اطلاع پیدا کردم که آنها مقادیری طلا و جواهرات داشته و آنها را در داخل گاو صندوق نگهداری می کنند؛ یک هفته قبل از سرقت و با اطلاع از محل نگهداری طلا و جواهرات زمانیکه به منزل همسایه خود رفته بودم، از اعتماد و غفلت آنها سوء استفاده کرده و با سرقت کلیدهای منزل و گاو صندوق اقدام به تهیه کلیدهای یدک کردم؛ نهایتا زمانیکه شاکی و خانواده اش برای شرکت در عروسی در خانه حضور نداشتند وارد خانه آنها شده و پس از سرقت و برای آنکه پلیس را در مسیر تحقیقات دچار اشتباه کنم، در ورودی خانه را نیز تخریب کردم.

متهمه در خصوص نحوه سرقت از منزل مادر شوهر خود نیز کارآگاهان گفت: در روز ۲۲ شهریور سال گذشته زمانیکه مادرشوهرم در مسافرت خارج از تهران بود ، به خانه آنها رفتم؛ با معرفی خود به عنوان صاحبخانه، یک کلید ساز به خانه مادرشوهرم برده و به بهانه اینکه گم شدن کلید گاو صندوق درخواست کردم تا در گاوصندوق را برایم باز کند و کلیدساز نیز با اطمینان از این موضوع که من صاحبخانه هستم، در گاوصندوق را باز کرد.

پس از رفتن کلید ساز ، تمامی دلارها، وجوه نقد و طلا و جواهرات داخل گاو صندوق [ به ارزش تقریبی 100 میلیون تومان ] را سرقت و به خانواده همسرم وانمود کردم که هیچ اطلاعی از سرقت ندارم.

سرهنگ کارآگاه گزافی، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهمه به هر دو سرقت و معرفی خریداران طلا و جواهرات مسروقه در منطقه شرق تهران، کارآگاهان اقدام به دستگیری سه نفر در این رابطه نموده و متهمه اصلی پرونده نیز با قرار قانونی رواه زندان شد.
سرقت از خانه مادر شوهر+عکس 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، هیوا1
آگهی
اسپم ها پاک شدند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شیوه عجیب دختران جوان برای سرقت از تازه عروسها
Shocked نامه عجیب سارق اموال به صاحب خانه!
  دعوت دختران به خانه های خالی
  فروش ویژه انواع درب ضد سرقت شرکت اتحاد درب
  شوهر عصبانی زنش را در سطل آشغال انداخت ( عکس )
  خطر موج جدید کرونا با بازگشایی قهوه‌خانه‌ها
  بازگشت روح این پسر جوان به خانه اش (عکس)
  مرد انگلیسی در قرنطینه یک ماشین از باغچه خانه‌اش بیرون آورد!
  ساخت خانه‌ای شبیه کاخ سفید روی پشت‌بام
  شوخی های ترسناک این پدر و مادر با فرزند خود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان