امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انريکه: براي من قهرماني پايان فصل مهم است

لوئيس انريکه در نشست خبري پس از بازي با رايو ضمن تمجيد از بازي شاگردانش گفت که هنوز در ابتداي راه قرار دارند و چيزي را فتح نکرده اند.

انريکه: براي من قهرماني پايان فصل مهم است 1

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا ساعتی پیش با برتری 2-0 در زمین رایو وایکانو، صدرنشینی خود را تداوم بخشید و با 19 امتیاز و بدون گل خورده بالاتر از سایر تیم ها در لالیگا یکه تازی می کند. لوئیس انریکه در نشست خبری پس از این بازی گفت:

بازی با رایووایکانو

بازی دشواری بود. می دانستیم مقابل حریفی قرار می گیریم که دوست ندارد توپ را از دست بدهد. در تمام طول بازی ما را تحت فشار قرار دادند اما توانستیم دو گل بزنیم و بازی را کنترل کنیم.این پیروزی به تیممان قدرت بیشتری در ادامه راه خواهد داد.

رکورد کلودیو براوو

بیش از هر افتخار شخصی که به بازیکنانم می رسد، از پیروزی تیمم خوشحالم. البته برای براوو بخاطر این رکوردی که ثبت کرد نیز بسیار خوشحالم. از عملکرد کلی او تا بدینجا بسیار راضی هستم نه فقط بخاطر رکوردی که بجای گذاشت.

اهمیت حضور براوو در دروازه

نه فقط براوو که تراشتیگن و ماسیپ هم دروازه بانان خوبی هستند. قدرت بازی با پای آنها نیز در سطح بالایی قرار دارد. امروز در مقابل رایو توانستیم فشار بازی را کنترل کنیم و در دقایقی که به هنرنمایی براوو نیاز داشتیم او به وظیفه اش عمل کرد.

متیو

از او همان چیزی را می خواهم که از سایر بازیکنانم توقع دارم. امروز پست بازی او تغییر کرده بود. او یک بازیکن چند پسته است و از این ویژگی او استفاده لازم را می برم.از بازیکنانم توقع دارم در هر پستی که به میدان می روند، بهترین نمایششان را ارئه کنند

صدرنشینی

برای من قهرمانی در پایان فصل مهم است. در حال حاضر چیزی را بدست نیاورده ایم

مسی و نیمار

روند گلزنیشان ادامه پیدا کرد. ارتباط بسیار خوبی بینشان وجود دارد و هرچقدر این ارتباط بیشتر باشد به نفع بارسلونا خواهد بود. از بازدهی این دو بازیکن بسیار خوشحالم.
انريکه: براي من قهرماني پايان فصل مهم است 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پايان رقابت هاي پرشور اميدها در اصفهان
  پيام هاي بازيكنان بارسا براي رافينيا
  چهار نكته اي كه نيمار براي فصل بعد بايد از انها دست بكشد +عكس
  ورزش براي مبارزه با سلوليت
  به سيدجلال و ستاره هاي فوتبال براي پیوستن به پرسپوليس آماده باش مي دهم
  تور زلاتان براي‌خانواده‌سلطنتي سوئد(عکس)
  قهرماني نيم فصل؛ تضمين رئال براي قهرماني
  اينيستا: براي من، مسي تنها گزينه توپ طلاست!
Heart قهرماني در آسيا به نفع همه ايران خواهد بود
  سوارز:راجرز بهترين گزينه براي ليورپول است!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان