امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اسدي: حضور کمالوند شوک مثبتي است

مرتضي اسدي کاپيتان گسترش فولاد اعتقاد دارد تارتار در اين مدت براي گسترش زحمت کشيده اما در حال حاضر مسوولان باشگاه و خودش براي بهبود وضعيت تيم اين تصميم را گرفتند.

اسدي: حضور کمالوند شوک مثبتي است 1

اسدی بعد از باخت به پدیده در تبریز گفت و گویی در همین خصوص با "ورزش سه" انجام داد:

استرس زیاد بود

بازی را خوب شروع کردیم و می‌ توانستیم در این بازی گل های خوبی بزنیم اما قسمت نبود و با یک گل بازنده شدیم. در این مدت روی بازیکنان فشار بود و به همین خاطر شاید نتوانستیم 3 امتیاز را بگیریم. بعد از اینکه در نیمه اول نتوانستیم گل بزنیم فشار و استرس بیشتر شد و متاسفانه در تبریز به پدیده باختیم. در حال حاضر هم فشارها بعد از این باخت بیشتر شده.

ما هم دوست داشتیم نتیجه بگیریم

باید از زحمات آقای تارتار تشکر کنم چون در این مدت برای تیم زحمت کشیدند اما به هر حال به خاطر اتفاقات و شرایط نتوانست نتایج لازم را بگیرد. به هر حال باشگاه هزینه کرده می‌ خواهد نتیجه بگیرد. دو طرف هم دوستانه این تصمیم را گرفتند. ما هم خیلی دوست داشتیم نتیجه بگیریم اما نشد. به هر حال باشگاه نمی‌ تواند این بازیکنان را عوض کند. سپاهان و پرسپولیس که زودتر از ما این کار را کردند. آقای تارتار بعد از بازی حرفی نزد و جمعه استعفا داد.

حضور کمالوند شوک مثبتی است

من در تراکتور و برق تهران با آقای کمالوند کار کردم و فکر می‌ کنم حضور ایشان شوک مثبتی برای تیم باشد. به هر حال ایشان انگیزه دارند و بازیکنان هم می‌ خواهند خودشان را نشان دهند و فکرمی کنم در بازی های آینده نتایج خوبی بگیریم.

آینده تیم را خوب می‌ بینم

من شناخت خوبی از آقای کمالوند دارم و فکر می‌ کنم می‌ تواند برای تیم مثمر ثمر کار کند تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم . باید در 4 بازی آینده خوب کارکنیم تا نیم فصل دوم را با روحیه بهتری شروع کنیم. باید در نیم فصل بازیکنان مورد نیاز را جذب کنیم و تیم خوبی هم ابتدای فصل بستیم.

نباید با فاصله ببریم

در نتیجه گیری تیم ما وقفه می‌ افتد و باید در چند بازی پیاپی نتایج لازم را بگیریم تا تیم مان به ثبات برسد. به خاطر اینکه در نتیجه گیری تیم مان فاصله می‌ افتد فشار روی بازیکنان بیشتر می‌ شود که باید این ضعف را برطرف کنیم. وقتی ببریم روحیه بردن در تیم تقویت می‌ شود و می‌ توانیم راحت تر کارمان را ادامه دهیم.تعطیلت لیگ هم کمک کند تا سرمربی جدید از تیم شناخت کافی پیدا کند.
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
اسدي: حضور کمالوند شوک مثبتي است 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کمالوند: تصمیمم برای استعفا قطعی است
  حضور در لیگ برتر انگلیس؟ ببینیم چه می شود
  سعید معروف آماده احضار آلکنو برای حضور در اردو/ خوشخبر: در حال تلاش برای حضور آلکنو ه
  زمان حضور سرمربی تیم ملی والیبال در ایران مشخص شد
  باخت «تاریخی» الاهلی مقابل استقلال در حضور وزیر ورزش عربستان
  حضور دوباره بانوان سوری در ورزشگاه آزادی/عکس
  برتری پورتو در حضور «طارمی»
  شکست پرگل وایله با حضور یک نیمه عزت اللهی
  حواشی زمان حضور آلکنو در ایران و آپشن‌های قراردادش
  رضاییان عامل حضور برانکو در پرسپولیس! (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان