امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مکاني: توان بيدارماندن تا 4 صبح را نداريم

اظهارات يکي از مربيان پرسپوليس مبني بر اينکه بازيکنان پرسپوليس ساعت 4 صبح تازه اقدام به خوابيدن مي کنند حواشي جديدي را به وجود آورده است.

مکاني: توان بيدارماندن تا 4 صبح را نداريم 1

سوشا مکانی در گفتگو با خبرنگار " ورزش سه" می گوید:« نه بابا. این حرفها نیست. اینجا و در کیش همه 11 شب خوابند. چون صبح و بعد از ظهر تمرین می کنیم دیگر نایی نمی ماند که کسی بیدار باشد. با این فشار تمرینات همه بیهوش می شویم. هر کس هم بتواند بیدار باشد واقعا بازیکن قدرتمندی است.اینجا چراغ اتاق بچه ها ساعت 11 خاموش است و فکر نمی کنم کسی بیدار بماند»

سوشا مکانی در مورد شایعه فعالیت بازیکنان پرسپولیس در گروه های وایبری می گوید:« من که زیاد در فضای مجازی نیستم و نمی توانم نظر خاصی بدهم »

او در پاسخ به این سوال که خودش چه ساعتی می خوابد می گوید:« من نمی توانم تا 4 بیدار بمانم. تا 4 صبح بیدار ماندن ها دلیل خاصی دارد. من اهل هیچ کدام از این دلایل نیستم و آنقدر دلخوشی ندارم که بخواهم تا 4 صبح بیدار بمانم. هر کس بیدار می ماند به خاطر یک دلیل بیدار می ماند، من چون اهل چیزی نیستم زود می خوابم»

اما سوشا ساعت چند می خوابد؟ دروازه بان پرسپولیس می گوید:« چون راه تمرین تا خانه طولانی است و در ترافیک هم می مانم تا می رسم خانه خوابم می گیرد و زود می خوابم. تلویزیون هم نگاه نمی کنم و نهایت ساعت 11 خوابم می برد»
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
مکاني: توان بيدارماندن تا 4 صبح را نداريم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نبی: می‌توان انتخابات فدراسیون فوتبال را پاییز برگزار کرد
  نمی توان تیمی را بر مبنای رونالدو ساخت
  علی‌محمدی: توان شکست نفت را داریم
  فخرالدینی: فعلاً نمی‌توان حرفی از قهرمانی زد
  کواچ: باید با تمام توان بازی کنیم
  کسی را نمی‌توان به زور سرمزار حجازی برد
  مکاني: به خدا نمي‌ دانم چرا گل مي‌ خورم
  پيکه : نمی توان مسی را با لغات توصيف کرد!
  سوشا مکاني: قربون خدا برم !
  آنچلوتي(1):نمي توان دهان بلاتر را بست

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان