امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اصفهانيان: رفتار فغاني حرفه‌اي نبود

رئيس کميته داوران فدراسيون فوتبال گفت: رفتار فغاني به خاطر مصاحبه با برنامه نود حرفه‌اي نبود.

اصفهانيان: رفتار فغاني حرفه‌اي نبود 1

فریدون اصفهانیان در مورد اظهارات شب گذشته علیرضا فغانی در برنامه نود و اینکه او نسبت به پیشکسوتان داوری با لحن ناخوشایندی صحبت کرده است، گفت: با توجه به آیین‌نامه‌ای که داریم داوران حق ندارند که در مورد مسائل داوری بعد از مسابقه اظهار نظر کنند مگر در برخی موارد خاص مثل سفر یا مسائل کاری با رسانه‌ها می‌توانند صحبت کنند. خود فغانی واقف است که نباید بدون مجوز با رسانه‌ها صحبت کند.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: حضور تلفنی او در برنامه نود شب گذشته کار خوبی نبود و فغانی حرفه‌ای عمل نکرد و در این رابطه به عنوان یک داور آیین‌نامه را زیر پا گذاشت. او نباید درباره چگونگی قضاوتش صحبت می‌کرد و اینکه داوری را آنالیز می‌کرد.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در مورد اینکه فغانی از قضاوت محروم شده است، گفت: این داوران جوان هستند و من امروز صبح با او صحبت کردم. ما طبق آیین‌نامه با او برخورد می‌کنیم و اجازه بدهید که در مورد مدت محرومیت خودمان تصمیم‌گیری کنیم. من هم به عنوان رئیس کمیته داوران از آنهایی که شب گذشته با آنها ناملایمتی شد مخصوصاً خداداد افشاریان و هدایت ممبینی عذرخواهی می‌کنم. به هر حال وقتی درخت بارش بیشتر می‌شود افتاده‌تر می شود و فغانی هم همین‌گونه خواهد بود. البته او باید بداند که نباید پاسخی به کارشناس داوری بدهد و اگر نیاز به پاسخ باشد ما خودمان این کار را می‌کنیم.

اصفهانیان تصریح کرد: آموزش داوری ما هم از طریق تلویزیون نیست بلکه ما در کلاس‌های توجیهی برای داوران کلاس آموزشی برگزار می‌کنیم.
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
اصفهانيان: رفتار فغاني حرفه‌اي نبود 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اعتراض ستاره‌های دورتموند؛ پنالتی سیتی درست نبود
  طارمی: چلسی را بردیم اما این کافی نبود
  پاریس 0 - 1 بایرن؛ خوش شانسی هم برای صعود کافی نبود
  در برد بزرگ هم جایی برای بیرانوند نبود
  جدایی سردار آزمون از زنیت جدی شد. مصدومیت سردار جدی نبود بازگشت ستاره ایرانی به تمرین
  پیوس: برخی مدیران و مربیان با هم زد و بند می‌کنند/ اطرافیان دهداری در حد تیم ملی نبود
  ناظمی: اسامی مربیان بزرگی که در فوتبال مطرح کردم تخیل نبود
  سیمئونه: جبران شکست ۲ بر صفر برابر لیورپول شانسی نبود
  واکنش باشگاه پرسپولیس به صدور مجوز حرفه‌ای توسط AFC
  رفتار عجیب رونالدو برای امتناع از سفر به ایتالیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان