امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

وقتی زنان قربانی اسید پاشی مانکن می شوند!!

وقتی زنان قربانی اسید پاشی مانکن می شوند!! 1
 یکی از نجات یافتگان حمله اسیدپاشی که سابقا صورت خود را می پوشند، اکنون شجاعانه با دوستانش که آنها نیز همانند او هستند در برابر دوربین عکاسی فشن قرار گرفتند و لباس هایی برتن دارند که خود او آنها را طراحی کرده است.
این عکس ها که توسط راهول ساهاران گرفته شده و تحت عنوان طراحی های روپا شناخته می شوند، پنج زن جوان هندی که قرباین اسید پاشی هستند، در آن به عنوان مدل حضور دارند. روپا، ریتا، سونام، لاکسمی و چانچال قربانیان حملات وحشتناک اسیدپاشی هستند.

آنها سال ها است که صورت های خود را پنهان می کردند و اکنون با هم متحد شدند و تصمیم گرفتند در عکس برداری فشن با هم شرکت کنند.
روپا 22 ساله می گوید:"من همیشه دوست داشتم طراح لباس شوم ولی بعد از حمله، وقفه ای در زندگی من پدید آمد. آنچنان از زخم هایم احساس ناامنی و خجالت داشتم که صورتم را همیشه می پوشاندم. همیشه به رویایم فکر می کردم ولی هرگز تصورش را نمی کردم روزی برسد تا خط تولید پوشاک خود را داشته باشم."

اکنون این زنان جوان به حمله کننده های خود نشان دادند که دیگر خود را پنهان نمی کنند و به گزارش پرشین وی شایستگی داشتن یک زندگی خوب را دارند.
روپا نام فامیلی اش را از نام خود حذف کرده است، چرا که پدرش پس ازاسیدپاشی  نامادری اش به او، از همسرش(نامادری) حمایت کرد و سپس روپا با یک کمپانی خیریه برای جلوگیری از حملات اسیدی متحد شد و تصمیم گرفت برای دادخواست عدالت خودش و دیگر قربانیان فعالیت کند.

این کمپانی خیریه که بیشتر افراد آن را نجات یافتگان از اسید پاشی تشکیل می دهند، به آنها کمک می کند تا به زندگی اجتماعی بازگردند و خود باوری خود را بدست آورند.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اردکانیان: ۴ میلیون مشترک کم مصرف شامل آب‌ بهای رایگان می شوند
  درخواست وزیررفاه از دیوان محاسبات برای برقراری حق عائله‌مندی زنان مجرد
Heart وقتی فیلم انفجار «فیلادلیفا» با شرق تهران جابجا می شود
  ابتلا و مرگ کرونا در مردان بیشتر از زنان / علایم شدید کووید-۱۹ در سیگاری‌ها
  نصف کارمندان فیس بوک دورکار می‌شوند
  ملوانان آسیب دیده از کرونا حمایت می‌شوند !
  در استان "کِبکِ" کانادا زنان بیشتر قربانی کرونا می‌شوند
Heart دهک‌های پایین فاقد سهام عدالت شناسایی شوند
  زنان سبیل گربه‌ای که اجساد مردگان را می‌خورند !
  چهره عجیب قبیله ای جسد خوار با زنان سبیل گربه ای

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان