امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جنجال مسلمان شدن یک دختر یهودی در اسراییل

Smile 
به گزارش شیعه آنلاین، اخبار رسیده از سرزمین های اشغالی حاکی از آن است که مسلمان شدن یک دختر یهودی، موجب به وجود آمدن جنجال در رژیم صهیونیستی شده است.

گفتنی است این جنجال هنگامی به وجود آمد که این دختر تازه مسلمان شده، خبر اسلام آوردنش را رسما اعلام کرد. در پی اعلام این خبر، رسانه ها و مطبوعات مختلف صهیونیستی به ویژه "یدیعوت آحارنوت" وی را به باد انتقاد گرفته و او را مورد حمله قرار دادند.

قابل ذکر است این دختر تازه مسلمان شده که تنها 20 سال سن دارد، اکنون در شهر "یافا" در کنار یک خانواده مسلمان زندگی می کند. او حدودا از یک سال پیش مطالعات و بررسی های خود برای تغییر دینش را آغاز کرد اما در نهایت مدتی پیش به دین مبین اسلام گروید.
به گفته خودش، اولین بار هم از طریق یک پسر مسلمان با دین اسلامی آشنا شد. او اکنون در کنار خانواده همان پسر مسلمان که عامل اصلی مسلمان شدنش بوده، زندگی می کند.

این دختر تازه مسلمان شده، طی اظهاراتی اعلام کرد که از دین یهود متنفر نیست. وی افزود: بنده به همه ادیان احترام می گذارم اما احساس می کنم که در دین اسلام راحت تر هستم و از همین رو تصمیم گرفتم مسلمان شوم.

لازم به ذکر است که این اولین فرد یهودی نیست که در سرزمین های اشغالی به دین مبین اسلام می گراید. در سال های گذشته و به ویژه پنج سال اخیر بر تعداد افرادی که از دین یهود خارج شده و مسلمان شده اند، افزوده شده و همین امر باعث شده که مقامات مسئول در رژیم صهیونیستی نسبت به این مسأله هشدار دهند.

در پایان یادآور می شود بین سال های 2005 تا 2007 حدود 306 شهرک نشین یهودی رسما از دین یهود خارج شدند. از این تعداد 249 نفر دین مبین اسلام و 48 نفر دین مسیحیت را برای خود انتخاب کردند.
پاسخ
 سپاس شده توسط Spell † ، Thyme ، Mr.Unnamed
آگهی
دمش گرم ! ^_^
پاسخ
مـــُـــسلمه !

اگه ایــنقدر گرایش به اسلام زیاد نبود که انقدر فرقه های انحرافی درست نمیکــردن ..

اونــایی که با مطالعه و تحقیق مسلمون میشـن .. خیلی خوش بحالشــونه ..

خیلی قدر دینشونو بهتر میدونن تا مـا !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
جنجال مسلمان شدن یک دختر یهودی در اسراییل 1
پاسخ
 سپاس شده توسط saeid ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
(29-01-2015، 14:41)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مـــُـــسلمه !

اگه ایــنقدر گرایش به اسلام زیاد نبود که انقدر فرقه های انحرافی درست نمیکــردن ..

اونــایی که با مطالعه و تحقیق مسلمون میشـن .. خیلی خوش بحالشــونه ..

خیلی قدر دینشونو بهتر میدونن تا مـا !
کاملا دقیقا حتما  حرف شما کاملا متینه من همین تو ذهنم بود  واقعا من این حرف رو قبول دارم .
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یهو دختر گلم دختر گلم شد همسرم گلم ؟؟؟؟
  کارت عروسی پسر مسلمان بدون اسم عروس (عکس)
  به این میگن دختر خوب!
  صیغه شیرین ترین لذتی است که نصیب زن مسلمان می شود! / شایعه
  دختر خانوما
  مناظره کافر و مسلمان؛ اسلام واقعی یعنی داعش !
  اهای دختر خانوم؟؟؟
  فرق بین گاو پرست با خدا پرست مسلمان!
  رقص دختر بدپوشش مقابل کعبه!
  ماشین گرون دختر بی روسری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان