امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یک مصاحبه جالب ۱۰ سوالی از همسر آینده

در مورد شروع یک زندگی تازه چه احساسی داری؟

به نقل از برنا ، این سوالات اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار شما قرار خواهند داد. فقط به یاد داشته باشید که همیشه اولین پاسخی که در مورد هر کدام از این پرسش ها می شنوید را نپذیرید.

برخی مواقع پرسیدن سوالاتی می تواند به شناخت بیشتر از همسر آینده منتهی شود. از این رو به 10 سوال اساسی که به شما در درک بهتر عقاید همسر آیندتان کمک می کند می پردازیم.

این سوالات اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار شما قرار خواهند داد. فقط به یاد داشته باشید که همیشه اولین پاسخی که در مورد هر کدام از این پرسش ها می شنوید را نپذیرید. سعی کنید در نتیجه گیری نهایی عجله نکرده و تمامی سوالات را مطرح کنید و برای طرح پرسش بعدی شتاب نداشته باشید. همچنین به خاطر داشته باشید که زنان ذاتاً «استنطاق کننده و کنجکاو» هستند و دوست دارند از مرد آینده خود سوالات شخصی بسیاری را پرسش نموده و همه چیز از زیر زبان او بیرون بکشند.

این موضوع برای مردان خوشایند است آنها دوست دارند همسر آینده شان نسبت به آنها کنجکاو باشند و نه به اندازه اینکه موجب ناراحتی شود پس باید بین زمانیکه فردی نسبت به کسی کنجکاو است و زمانیکه می خواهد او را مورد استنطاق و تفتیش قرار دهد تفاوت قائل شد. نکته مهم دیگری که در روابط بین دو جنس مخالف باید بدانید این است که زنان شنوندگان بسیار بهتری نسبت به مردان هستند خیلی از مردان لازم است مهارت های شنیداری خود را تقویت کنند.

به طور کلی باید سوالات معنی دار و جالب مطرح نمود که دانستن پاسخ آنها برای شما اهمیت داشته باشند. اکثر زنان از این شکایت دارند که مردان اغلب به جای سوال در مورد علائق و نظرهای آنها در مورد زندگی فقط سخن از خود به میان می آورند.

هشدار ؛ با احتیاط عمل کنید هیچ گاه قبل از اینکه خودتان آماده به پاسخ به این سوالها نشدید اقدام به پرسش آنها ننمایید.

سوالات:

1- به نظر تو بزرگترین اشتباهی که هر فرد می تواند در رابطه خود با همسرش مرتکب شود چیست؟ (پاسخ این سوال اطلاعات زیادی را در مورد اینکه چه چیزهایی باعث ناراحتی و غمگینی او شده و نیز در مورد طرز برخوردش نسبت به مسایل مختلف در اختیار شما قرار خواهد داد.)

2- فکر می کنی مردها (زن ها) گرایش به بی احساسی و سردی زیاد دارند یا محبت و عاطفه زیاد؟

3- معیارهای یک رابطه ایده آل به عقیده تو چیست؟

4- مهمترین چیزی که یک مرد (زن) در مورد یک زن (مرد) درک نمی کند ولی باید درک کند چیست؟

5- آیا تا به حال قلبت شکسته است؟ (در مورد زنان هر چقدر که او زیباتر باشد احتمال منفی بودن پاسخ بیشتر می شود اما بهتر است جواب مثبت باشد چون زنی که دلش شکسته باشد دارای تواضع و فروتنی بیشتری است)

6- هدف تو از ازدواج چیست؟

7- بیشترین هراس تو در ازدواج و شروع رابطه عاطفی به خاطر چیست؟

8- فکر می کنی تا به حال یک ارتباط موفق ( با دوستان و یا آشنایان) داشته ای؟

9- علت شکست تو (در صورت وجود) چه بوده است؟

10- در مورد شروع یک زندگی تازه چه احساسی داری؟
سکوت سرشار از سخنان ناگفته است، از حرکات ناکرده... اعتراف به عشق‌های نهان و شگفتی‌های بر زبان نیامده

فردای من، خیلی وقته که گذشته ازش / آب شدُ ریخت روی گونه‌های من

مثل دونه‌های برف / مهم نیست چی می‌شه بعدش / این مهمه که هنوز زندم

من همونم که بعدِ مرگش / همه می‌گن که هنوز زنده‌ست

من اَشکامُ به‌تو دادم / دیدم چشما همه تو خوابن

قبر ساختم از اُتاقم / نفسم حبس شد / بدنم سر شد / ولی روحمُ گرم نگه داشتم رو اجاقمم

من همیشه بازنده بودم روی کاغذ / ولی همیشه جلو رفتم توی راهم

این دنیا با من بَد بود / تاسم عددش کم بود / هنوز نباختم این غمارُ نه نه

پاسخ
 سپاس شده توسط Andrea ، صوفیا راد ، تک اهنگ ، آمسترایدا
آگهی
مر30Big Grin
پاسخ
چه سوال های بامزه ای
پاسخ
سوال هاي جالبي بود ممنونWinkWinkBig GrinBig Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  این مرد چینی پس از قتل همسر، وی را خورد +عکس
  فال جالب حروف اول اسم مجموعه : انواع فال های گوناگون فال جالب حروف اول اسم توجه : در
  ایران در 50 سال آینده
  آینده یه دختر .....
  مصاحبه با زینب (دختر جن زده)
  شغل آینده شما بدووو بیا از دستت رفت
  واکنش همسر حصین به آهنگ فیک حمید صفت
  سوالات متداول خانم ها..... پسرا بیاین یاد بگیرن در آینده بیچاره نشید
  ایده هاو طرح های شگفت انگیزذهنی مربوط به آینده:قسمت اول
  نامه يك دختر به همسر آينده اش!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان