امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سجاد گنج‌زاده از مردم عذرخواهي کرد

سجاد گنج‌زاده از مردم عذرخواهي کرد 1

سرمربي تيم ملي کاراته گفت: سجاد گنج زاده به خاطر رفتار زننده‌اي که در بازيهاي آسيايي اينچئون داشت به صورت کتبي و رسمي از مردم عذرخواهي کرد.

مسعود رهنما اظهار کرد: سجاد گنج زاده، کاراته کار وزن 84+ کیلوگرم ایران بابت کار اشتباهی که در آن شرایط سخت انجام داد تعهدنامه کتبی داد و به صورت رسمی عذرخواهی کرد. حوزه وظایف من به عنوان سرمربی تیم ملی این بود که از او تعهد گرفته شود که این کار انجام شد.

به نقل از ایسنا، در مرحله نیمه نهایی وزن ‌84+ کاراته بازیهای آسیایی، سجاد گنج زاده که از تصمیم داوران و همچنین اعتراض زودهنگام مربی خود عصبانی شده بود،‌ در پایان مسابقه‌اش حرکت غیرورزشی انجام داد و پس از اعتراض به داوران و مربی خود با صدای بلند، دستکش‌هایش را به روی تاتامی کوبید، پس از این حرکت گنج‌زاده،‌ داوران پس از مشورت، او را از دور مسابقات حذف کردند.

سرمربی تیم ملی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان حسین روحانی، شهرام هروی و جعفری به عنوان کادر فنی در کنار او خواهند بود، گفت: کادر فنی تیم ملی برای مسابقات جهانی آلمان همین عزیزان هستند و فقط من به عنوان سرمربی به آنها اضافه شده ام. مطمئن هستم این دوستان با توجه به تجربیاتی که دارند قطعا بدون نیاز به من هم می توانند موفق شوند. آنها ثابت کرده اند که چه تجربه بالایی دارند.

رهنما ادامه داد: من را به این دلیل به عنوان سرمربی معرفی کردند که حاشیه هایی که گفته می شد تیم سرمربی ندارد را جمع کنند. من بارها گفته ام و ثابت کرده ام که این عناوین و پست ها برایم اهمیت ندارد. کادر فنی تیم ملی خوب است و با قدرت در کنار هم برای موفقیت کاراته ایران تلاش خواهیم کرد. کار اصلی تیم ملی باز هم بر عهده روحانی، هروی و جعفری است.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان است چه زمانی به اردوی تیم ملی به عنوان سرمربی اضافه خواهد شد، گفت: مرحله بعدی اردوی تیم ملی در گیلان است و من هم روی کار آنها نظارت خواهم کرد. ضمن آن که بازهم می گویم کادر فنی تیم ملی تجربه بالایی دارد و از حضور من بی نیاز است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
He is my Life 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سجاد گنج‌زاده از مردم عذرخواهي کرد 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  قلی‌زاده با پاس گل فیکس شد
  عمران‌زاده: در این شرایط سخت آماده هستیم
  عباس‌زاده منتظر درخشش در یک جام جدید(عکس)
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  اظهارات جالب شجاع خلیل زاده؛ همین مردم صد تومان می‌دهند تا خانه بخرم
  واکنش عجیب شجاع خلیل‌زاده نسبت به بوسیدن لوگو
  گلزنی عباس زاده برای فرار از پوکر معکوس (عکس)
  قاضی‌زاده هاشمی: پول قرارداد ویلموتس را آقایان باید از جیبشان بدهند
  قاضی زاده هاشمی: بازگشت کفاشیان به فدراسیون فوتبال جرم است
  ابراهیمی: مردم را گول نزنیم، هیچ تیمی به پرسپولیس نمی‌رسد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان