امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخشان: آنها به پرسپوليس خيانت کردند

حميد درخشان در واپسين روز اردوي کيش، به اين پرسپوليس اميد بسيار دارد و از برنامه هاي آينده پرسپوليس، حرف مي‌ زند.

درخشان: آنها به پرسپوليس خيانت کردند 1

به گزارش "ورزش سه"، درخشان در لابه لای حرفهایش کنایه ای هم به بعضی ها می‌زند. بعضی‌ها که خودتان هم می دانید.

جبران می‌ کنیم

درخشان، اردوی پرسپولیس در کیش را بسیار خوب توصیف کرده و می‌ گوید، تیم آنطور که دلم می‌ خواهد آماده شده است. با کم و کسرها ساخته ایم و آنچه در بضاعت ماست را تقویت کرده ایم. حالا صادقیان هم آمده است و با حضور او و جذب آدم های شایسته دیگر رفته رفته کمبودهای تیم خودمان را برطرف می‌ کنیم.

6 ماه خوابیده بود

بازیکن اهل سیرالئون ضعیف بود، شاید یک روز در تیم بزرگی هم بوده اما وقتی برای تمرین پیش ما آمد انگار 6ماه در خانه خوابیده بود و بعد از 6 ماه خوردن و خوابیدن فکر کرده چون اینجا ایران است هر بازیکنی که سابقه بازی در لیگ های اروپایی را داشته سریع جذب می‌ شود.

بدهکار کسی نیستیم

2مهاجم از صربستان و غنا وارد کرده و در تست تیم، شرکتشان می‌ دهیم اگر به درد بخورد جذبشان می‌کنیم، وگرنه بدهکار کسی نیستیم، ما فقط به پرسپولیس بدهکار هستیم.

آنها به پرسپولیس خیانت کردند

پرسپولیس احتیاج به آدم دلسوز دارد . به تعصبی که کمرنگ شده . به آدمهایی که برای پیراهن شان جان بدهند نه کسانی که به خاطر پول از تیم ملی رفتند به باشگاههای دیگر لیگ .همه ما از پرسپولیس، امتیاز گرفته ایم، چه من و دوستان من و چه کسانی که بخاطر پول از پرسپولیس جدا شدند و رفتند و با رفتن شان به پرسپولیس خیانت کردند. ما اگر رفتیم دوباره برگشتیم و در ایران جز پرسپولیس در هیچ تیمی نبودیم اما این ها چه ؟اینها قبلا تعصب شان به پول را ثابت کرده اند اما دم از پرسپولیسی ب.دن و تعصب می زنند .

نیمکت ما 15 نفره نمی‌شود

نیمکت فنی ما کامل شده و کسی جذب این نیمکت نخواهد شد، برخی از دوستان خوب من، از من ناراحتند که چرا برای حضور در کادرفنی تیم دعوتشان نکردم، حساب کردم و دیدم به جز عبدی و امامی‌فر و نادر باقری که با ما کار می‌ کنند. 14، 15 نفر از من دلخورند. از رفقای خوبم خواهش می‌ کنم یادشان باشد که من در شرایطی دوستان را انتخاب کردم که همه وجودم پیش پرسپولیس بود و ذره ای دوست بازی در زمینه انتخاب همکاران نداشته ام. لطفا بخاطر این مسائل، حمایت خود را از پرسپولیس از دست ندهید!

همه برنده هستیم اگر ...

شما را به خدا آزار ندهید، همه می‌ دانند آنهایی که قصد ضربه زدن به پرسپولیس را دارند در واقع چه کسانی هستند، بیایید به نام پرسپولیس کار می‌ کنیم که با چند برد دوباره تماشاگر استادیوم آزادی را به 50هزار نفر برسانیم، اگر تیم ببرد، برنده من نیستم، برنده پرسپولیس است پرسپولیسی که همه ما به آن وابسته ایم.
[color][size][font]
[/font][/size][/color]
درخشان: آنها به پرسپوليس خيانت کردند 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ورزشکاران، المپیک توکیو را شگفت‌انگیز کردند
Subarrow یوزها سرانجام رختکن منامه را هم فتح کردند (عکس)
  بچه‌های مارادونا خواهرش را از خانه بیرون کردند!
  قانون خاص مسی برای تعویض پیراهنش | دو بازیکنی که لئو از آنها درخواست پیراهن کرد
  مورینیو: بازیکنانم فکر کردند من دیوانه ام
Heart روزهای درخشان در انتظار مرد ۳۶۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانی فوتبال ایران!
  پای سردار آزمون را قلم کردند! (عکس)
  روایتی تکان‌ دهنده اما واقعی از دلالی در فوتبال/ "آنها باند هستند نه نفر"
  درخشان: منع جذب بازیکن خارجی یک راه‌حل اساسی نیست
  علی پروین و مجتبی محرمی آشتی کردند؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان