امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیا تو حرفاتو بزن

.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیا تو حرفاتو بزن 1

سلام من این پستوبرای کسایی گذاشتم که تو انجمن کسی رو دوس دارن ولی روشون نمیشه بهشون بگن یا خجالتو از این چیزا تو این جا میتو نید راحت بگید تا اون فرد بفهمه تا راطه ی شما بهتر شه  ولی باور کنید الکی نیس این کارسازه شما انجام بده اگه نشد هرکاری بگی من انجام میدم ممنون بایWink
.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیا تو حرفاتو بزن 1

بیا تو حرفاتو بزن 1

بیا تو حرفاتو بزن 1

بیا تو حرفاتو بزن 1

بیا تو حرفاتو بزن 1

بیا تو حرفاتو بزن 1

..دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیا تو حرفاتو بزن 1
بدون اون همیشه پاییزه
پاسخ
 سپاس شده توسط فرانه ، ._NeGiX_. ، پفکـــــــ نمکــــی ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، sev sevil ، romia@ninja ، حقوقدان انجمن
آگهی
تشکررررررررررررررررBig Grin
همیشه یا   بهترینا « دخترن » یا دخترا بهترینن .....
پاسخ
SadSadSmileSmileSmile
بیا تو حرفاتو بزن 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤ஜelenaaஜ❤
(16-10-2014، 7:13)یسماخوشمله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تشکررررررررررررررررBig Grin
قابلی نداش
بدون اون همیشه پاییزه
پاسخ
عشق مجازیم شد عشق ؟
دل مرنـجــان کــــه ز هــــر دل بــــه خــــدا راهـــی هـــســت
پاسخ
من یکیو دوست دارم ولی روم نمیشه بگمSadSad
پاسخ
آگهی
(17-11-2014، 15:14)saeid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عشق مجازیم شد عشق ؟
اره خیلی ها بخاطر مشکلاتی که دارن نمیتونن با کسی دوست شن پس میان مجازی

(17-11-2014، 15:15)romia@ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یکیو دوست دارم ولی روم نمیشه بگمSadSad
نمیدونم فک کنم بگی بهتره
بدون اون همیشه پاییزه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان