امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

غلامين: مي‌خواستند با چاقو مازيار را بزنند

محمد غلامين در بازي مقابل صنعت ساري در جام حذفي برخلاف بازي هاي ليگ‌برتر از ابتدا به ميدان رفت.

غلامين: مي‌خواستند با چاقو مازيار را بزنند 1

غلامین در درگیری های پایان بازی صنعت ساری و ملوان حضور داشت که در همین مورد به "ورزش سه" گفت: من نمی‌دانم کجای دنیا وقتی تیمی می‌ برد شاکی می‌ شود؟ مسوولان خیلی از مسائل را در این بازی انکار می‌کنند اما مگر می‌ شود برای چنین بازی حساسی فقط 4 مامور در ورزشگاه باشد. مازیار بعد از بازی می‌ خواست دروازه‌بان مان را از بین مشت و لگدهای هزارنفر بیرون بکشد که خودش را هم زدند. من هم مجبور شدم وارد دعوا شوم تا بازیکنان را جدا کنم. یک لحظه دیدم یک آقایی با لباس مشکی چاقو درآورده و می‌ خواهد از پشت سر مازیار را بزند. من هم تا او را دیدم هلش دادم تا خدایی نکرده مازیار چاقو نخورد. اگر هر کدام از بازیکنان چاقو می‌ خوردند واقعا نمی‌ دانم چه کسی پاسخگو بود. باشگاه هم اگر اعتراض بزند واقعا فایده ندارد.

او در مورد جریمه باشگاه گفت: متاسفانه نتوانستم پنالتی را گل کنم اما مشکلی با جریمه کردن ندارم. برای من موفقیت تیم مهم است چون انزلی چی هستم و می‌ خواهم ملوان همیشه روی اوج باشد. امیدوارم در لیگ بتوانیم بازی های بهتری انجام دهیم و نتایج خوبی بگیریم.
غلامين: مي‌خواستند با چاقو مازيار را بزنند 1
پاسخ
 سپاس شده توسط "تنها"
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان