امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تدابیـــــــــر مــدیـــریــــت (بسیـــــار مهم)

جواب؟؟!!
نداري؟؟؟
اينجوريه منم پته كل فلشخورو ميتونم بريزم رو آب!DodgyDodgy
باي من ديگه نميام!
اينم يه تهمت به علي بدبخت بود!
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
 سپاس شده توسط *larmes de Feu* ، ................... ، Armina ، mohamad1202 ، RedSparrow ، raha8919 ، ♥گل یخ ♥ ، ღالمیراღ ، Apathetic ، cRazy g!rl
آگهی
(21-09-2012، 20:29)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2012، 20:17)................... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقای پورمن بخدا تبلیغ نکردم ستاره تبلیغ کرده بود که محروم نشد حالا چرا من توروخدا جواب بدینcrying
به قرآن من تبلیغ نکردم اخه شما از من حرفی یا چیزی دارین دِ ندارین بخدا من تبلیغ نکردمممممممممممcrying
به چه زبونی بگمcrying
اصولا باید جلوی منشا خرابی رو گرفت.

شما آن ها را به این کار تشویق می کردید.

اقا صابر شما دیگه چرا کدوم بیشعوری همچین حرفی زده شما بیا تو انجمن من برو چت روم کامل رو بخون ببین من چند بار گفتم تبلیغ نکنید بخدا قسم به جون مادرم من همیشه به نفع فلش خور کار میکردم اقا صابر شما یه مدرک به من نشون بده من چهارتا فحش به خودم میدم و میرم شما فقط یه مدرک نشون بده که من اونا رو تشویق کردم
 سپاس شده توسط *larmes de Feu* ، RedSparrow ، raha8919 ، ღالمیراღ
جناب پورمن
جناب صابر
آقاي علي 20 تبليغي نکرده!
عدالت اينطوري اجرا ميشه?
تدابیـــــــــر مــدیـــریــــت (بسیـــــار مهم) 2
 سپاس شده توسط Armina ، RedSparrow ، raha8919 ، ღالمیراღ
(21-09-2012، 20:29)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخخ
دروغDodgy
صابر ميدوني چيه؟؟؟
منم بعدا ميزنم تو پره چنتا مدير!
صبر اله!

سپاس شده توسط Armina ، *larmes de Feu* ، RedSparrow ، raha8919 ، ღالمیراღ
(21-09-2012، 20:31)................... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برا این انجمن یه عمر جون کندم بعد شما بخاطر آش نخورده و دهن سوخته محرم دائم میکنین نکن این کارو اقای پورمن
شما فکر می کنید خیلی زرنگ هستید.

دیگران رو در انجمنتان تشویق به تبلیغ کردن می کنید و خودتون عقب می ایستید تا از ضررهای احتمالی محفوظ بمانید.

منشاء این مشکلات کسی هست که دیگران رو ترغیب به این کار می کند.

درباره زحمات شما هم ما سپاسگذار شما هستیم و بر خوردی در شآن و منزلت شما تا به اینجا با شما داشتیم.

حرکت غیر دوستانه از سوی شما انجام گرفته است... در حالی که از تخلف بودن این کاری که دیگران رو تشویق به این کار می کردید اطلاع داشتید.

این حرکت شما بود که الان باعث محروم شدن چند نفر دیگه شد...
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط raha8919 ، ღالمیراღ
تف به ذات دروغگوAngry
چه باور کنین چه نکنین من تبلیغ نکردمAngry
با اینکه منو بیخود محروم کردین ولی بازم اشکالی نداره ولی اینو بدون صابر جان من یه عمر خدمت کردم به فلش بعد شما میاین منو اینجوری بدون هیچ مدرکی محروم میکنین دست شما درد نکنه.
 سپاس شده توسط Armina ، RedSparrow ، raha8919 ، ♥گل یخ ♥ ، ღالمیراღ
آگهی
بقيه مدير ها هم قراره اخراج بشن چون خلافاشونو ليست كردم بعدا ميدم دستتون صابر خان!

سپاس شده توسط RedSparrow ، raha8919 ، ♥گل یخ ♥ ، AmItiSe ، ღالمیراღ
من نیز نظری دارم من خبر ندارم چی شده اما علی 20 فکر نکنم تبلیغ کرده باشه و برای انجمن زحمت کشیده
عجیب است دوتا مدیر اخراج بشن
اما باز شما مدیران اطلاات بیشتری داریدSmile
 سپاس شده توسط raha8919 ، MONA-GH
(21-09-2012، 20:35)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2012، 20:31)................... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برا این انجمن یه عمر جون کندم بعد شما بخاطر آش نخورده و دهن سوخته محرم دائم میکنین نکن این کارو اقای پورمن
شما فکر می کنید خیلی زرنگ هستید.

دیگران رو در انجمنتان تشویق به تبلیغ کردن می کنید و خودتون عقب می ایستید تا از ضررهای احتمالی محفوظ بمانید.

منشاء این مشکلات کسی هست که دیگران رو ترغیب به این کار می کند.

درباره زحمات شما هم ما سپاسگذار شما هستیم و بر خوردی در شآن و منزلت شما تا به اینجا با شما داشتیم.

حرکت غیر دوستانه از سوی شما انجام گرفته است... در حالی که از تخلف بودن این کاری که دیگران رو تشویق به این کار می کردید اطلاع داشتید.

این حرکت شما بود که الان باعث محروم شدن چند نفر دیگه شد...

من میدونم کدو خ.. این رو تو گوش شما فرو کرده که اینطور در مورد من فک میکنی حق هم داری دِ میگم شما بیا تو چت روم انجمنم بگرد ببین کی دروغ میگه.
 سپاس شده توسط RedSparrow ، raha8919
(21-09-2012، 20:35)ps3000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخخ
دروغDodgy
صابر ميدوني چيه؟؟؟
منم بعدا ميزنم تو پره چنتا مدير!
صبر اله!
دروغ!!!

به جای در اوردن حرف از خودتون لطفا وقت بزارید و انجمن آقای علی 20 رو زیر رو کنید تا متوجه بشید.

اگر حوصله ندارید این کار را کنید مسئله دیگری است.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط bahare_021 ، raha8919 ، Wєιяɗ ، boy..

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان