امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تدابیـــــــــر مــدیـــریــــت (بسیـــــار مهم)

(21-09-2012، 20:48)mohamad1202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2012، 20:45)امیررضا ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقای صابر لطفا جواب من رو هم بدهید

(21-09-2012، 20:44)mohamad1202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2012، 20:42)امیررضا ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقای صابر ما کجا رو ببینیم که بفهمیم شما راست میگین؟؟؟Smile:cool:
راستی از لیست سیاه در بیارین دیگه تا بتونم بخوانمSmile

اینقدر پاچه خواری نکن DodgyDodgyDodgy
یکم خجالت بکش Angry
چی میگی برای خودت هااا چی میگیAngry

هیچی چرت گفتم ناراحت نشو
شما کدام کاربر محرومی؟؟میشه بگی
من چی کار کردم جز دمت به فلشخور ؟؟؟
بعد شما میگی پاچه خواری ایا من بخوام مدیر بشم میشه پاچه خواری الانم دارم از طرف داری علی 20 می کنم
 سپاس شده توسط ღالمیراღ ، Apathetic ، @AMIN@ 2002
آگهی
همه خفه و گم شيم!
كسي كه خودشو به خواب زده نميشه بيدار كرد!
اينم مثل قضيه محمد علي هست!
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
 سپاس شده توسط RedSparrow ، mohamad1202 ، *larmes de Feu* ، Armina ، hani eh ، ................... ، _VaMPiRe_ ، raha8919 ، AmItiSe ، ღالمیراღ ، Apathetic ، @AMIN@ 2002 ، # αпGεʟ
(21-09-2012، 20:51)امیررضا ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2012، 20:48)mohamad1202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2012، 20:45)امیررضا ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقای صابر لطفا جواب من رو هم بدهید

(21-09-2012، 20:44)mohamad1202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2012، 20:42)امیررضا ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقای صابر ما کجا رو ببینیم که بفهمیم شما راست میگین؟؟؟Smile:cool:
راستی از لیست سیاه در بیارین دیگه تا بتونم بخوانمSmile

اینقدر پاچه خواری نکن DodgyDodgyDodgy
یکم خجالت بکش Angry
چی میگی برای خودت هااا چی میگیAngry

هیچی چرت گفتم ناراحت نشو
شما کدام کاربر محرومی؟؟میشه بگی
من چی کار کردم جز دمت به فلشخور ؟؟؟
بعد شما میگی پاچه خواری ایا من بخوام مدیر بشم میشه پاچه خواری الانم دارم از طرف داری علی 20 می کنم

گفتم که ببخشید
 سپاس شده توسط ღالمیراღ ، Apathetic ، @AMIN@ 2002
موضوع قفل ميشه
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Armina ، ღالمیراღ ، Apathetic ، @AMIN@ 2002
علی 20 چرا محروم شده اون تبلیغ نکرد مسخره بازی شده بعد سلطان این همه واسه انجمن زحمت کشیده هیچ اهمیتی بهش نمیدین واقعا که
کاری ندارم به اسمت,کارت هرجا که باشی پا میشم میام به استقبالت...
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Armina ، raha8919 ، ღالمیراღ ، Apathetic ، @AMIN@ 2002 ، # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان