امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جک های خنده دار و باحال(سپاس و نظر یادت نره)

میدونی قزوینیها چرا اینقدر خوشبختند؟ چون خوشبختی میترسه به اونها پشت کنه.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
رشتیه سراسیمه می یاد خونه می گه: اهاااااااااااای اونی که داری خانوم منو……..یارو می ترسه از اتاق می یاد بیرون . رشتیه می گه دم در کارت دارن
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــ
یه روز به یه رشتیه میگن چند تا بچه داری؟ میگه 20 تا میگن اسمشونو چه جوری یاد میگیری میگه اسمشون که چیزی نیست فامیلشون سخته !
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــ
مشترك گرامی:
اگر از آهنگ " شورت منو دزديدن ؛دارن باهاش پزميدن" خسته شده ايد؛عدد 15 را به 7020 پيامک كنيد تا آهنگ "سوتين من حریره؛اصغر براش میمیره" فعال شود !!
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــ
به حیف نون میگن چرا پاهات پرانتزیه , میگه حتما مطلب مهمی وسطشه
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــ
یادش بخیر یه زمانی قبل خواب فقط میرفتیم جیش میکردیم.حالا واتس اپ و ویچت و توییتر وفیسبوک و وایبر و لاین و کوفت و زهرمارو باید اول چک کنیم!
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــ
ﯾﻪ ﺍﺧﻼﻕ ﺧﻮﺑﯽ ﮐﻪ ﭘﺸﻪ ﻫﺎ ﺩﺍﺭﻥ
ﺗﮏ ﺧﻮﺭﯾﻪ
ﺷﻤﺎ ﻓﮏ ﮐﻦ ﻣﺚ ﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎ ﺭﻓﯿﻖ ﺑﺎﺯ ﺑﻮﺩﻥ،
ﯾﻪ ﺳﻮﮊﻩ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯽﮐﺮﺩﻥ ﻫﺸﺘﺼﺪ ﺗﺎ ﺍﺯ ﺭﻓﯿﻘﺎﺷﻮﻧﻮ ﻣﯽ ﮐﺸﻮﻧﺪﻥ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﭼﻪ ﺑﻼﯾﯽ ﺳﺮﻣﻮﻥ ﻣﯿﻮﻣﺪ
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
عروس خانم آيا بنده وكيلم؟؟؟
.
.
.
.
.
عروس رفته با دوس پسراش بهم بزنه جک های خنده دار و باحال(سپاس و نظر یادت نره) 1)
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــ
من از فردا نمیام چیست ؟
جمله ای که هر سال این موقع ها دانش آموزان به همدیگه میگن بعد وقتی فرداش میری میبینی همشونم اومدن !ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــ
دختره حدودا 90 کیلو وزن داره
رفته مانتو بخره یه مانتو پوشیده به زور دکمه هاش بسته میشه
برگشته میگه این خوب نیست چاق نشونم میدهجک های خنده دار و باحال(سپاس و نظر یادت نره) 1
.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــ

راهنمایی و رانندگی شهر حیف نون برای چندمین بار اعلام کرد: “شهروندان عزیز برای، آزمون راهنمایی رانندگی لازم نیست ناشتا باشید !! لطفا سوال نفر مایید
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــ
به حیف نون میگن با اشکال جمله بساز

میگه خواهرت را بیار ماچ کنم

میگن این که اشکال نداره

میگه پس مادرت را هم بیار
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــ

صرف فعل نشستن به گویش حیف نون : مو بنشینم، تونم بنشینی، اونم بنشینه، ما که بنشینم، شمام که بنشینید، دیه جا نی اونا بنشینن
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــ

اس ام اس حیف نون به نامزدش: شنیده بیدوم زیبا رویان وفا ندارن ،په بد پکو پوز تو چته

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

یه آقایی حیف نون رو نصیحت میکرد که نظافتو رعایت کنید

مثلا گربه با وجودیکه حیوونه بعد از دسشویی خودشو با زبونش پاک میکنه

حیف نون میگه:خو اقا ما هم عقلمون ایرسه اما زبونمون به قینمون نیرسه

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​
حیف نون عابر بانکشو میندازه تو ضریح میگه یا امام رضا حاجتمو بده تا رمزشو بگم

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــ
چند تا حیف نون داشتن غذا میخوردن یه دفعه یکیشون ترکید بقیه گفتن: خوشبحالش سیر شد

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

حیف نون به دیوار تکیه میده میگه خدایا یا حاجتمو بده یا منو بکش .یدفعه دیوار میخواد بریزه میگه سه سی کشتن چه زرنگه

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــ
حیف نون با دو تا از دوستاش داشتن صحبت میکردند

اولی‌ میگه: پدر من آدم بسیار مهمیه

بهش میگن، مگه پدرت چکار هست؟

میگه:رییس جمهور. هر قانونی بخواد گذشته بشه،با اجازه اونه.

دومی‌ میگه: پدر تو کاری نیست، پدر من نمایند مجلسه…تا پدر من رای نده، عمران قانون پدر تو تصویب نمی‌شه

حیف نون میگه: بووهاتون جلو بوو مو هیچی‌ نیدن

اون دوتا میگن: مگه پدرتون چکار هست؟

حیف نون میگه: مو بووم پاسبونه…..جلو خیابون اوایسه، پونصدی اگره،ایشاشه منه قانونی که بووتون نهادن
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــ
حیف نون رفت خواستگاری استکان چای رو که برداشت عروس گوزید بهش گفت : خوته سفت بگر! اخوم قند ور دارم
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــ
یه روز یه تهرانی می خواست حیف نون رو سرکار بذاره میگه

عمو اون مورچه رو میبینی سر او کوه… میگه : کویه کی؟ هو که تیاس وازه یا هو که تیاسه بسته..
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــ
حیف نون تو عروسیش گم میشه دنبالش میگردن میبینن رفته تو مینی بوس جا بگیره

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــ

حیف نون رفت بالای کوه گفت خدایا به مو زینه نیدی…پیل نیدی…هونه نیدی…کار نیدی… یهو از کوه پرت شد پایین داد زد خدایا خو نیدی که نیدی پ سی چه هل ادی؟

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سگه داشت قندهاى حیف نون رومیخورد.حیف نون میگه چخه.سگه پارس میکنه.حیف نون میترسه میگه بووم سی خوت ایگم دندونات خراب ایبون

بچه حیف نون: بوه نقاشیم خوه؟

بو:بوه چه کشیدی؟

بچه:یه گا داره علف اخوره!

بو: په کنه علف؟

بچه:گا خردس!

بو:په گا کجنه؟

بچه:علفه خرد و ره .!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

حیف نون رو فرستادن جهنم درب اولی شلوارشو درآورد،گفتند چرا لخت میشی؟

گفت:مر نیخان چو کنن من قینم؟

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــ
حیف نون با نامزدش میره پیک نیک دختره با عشوه میگه بریم لای بوته ها. ..؟ چراغعلی میگه بریم موهم گیم ایا !

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــ

جاسم به چراغعلی میگه عمو چراغعلی نبینمت غمگین! چراغعلی میگه حالا که دیدی بیو گیمه بخور!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــ
حیف نون بچشو میزاره مدرسه تو لندن تا انگلیسی یاد بگیره

بعد از یک سال میره بهش سر بزنه تمام همکلاسیاش داد میزنن : شمس الله بوات اومده !!!!
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــ

نفس نفس زنون خودم رو رسوندم به اتوبوس ... راننده میگه می خوای سوار شی؟
پَ نه پَ اومدم سفر خوشی رو براتون آرزو کنم
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

برای حیف نون مهمون میرسه براش یه مرغ سر میبره. مهمونش میگه راضی به زحمت نبودیم . حیف نون میگه زحمتی نی سه تاسو سگ خرد یونم تو كوفت كن!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــ

به یه حیف نون میگن تو شهر شما آدم معروف هست؟؟حیف نون:آره سوفیا حیف نون... جسیکا تی حیف نون...حیف نون و هاردی... تازاش هم یه مولکول کشف کردیم که اسمش اینه: کحیف نون
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پسر: پیــــــــــــــــــس … پیس پیس …
پـــــــــــــــــــــــی ــــــــــــــــس … پیییییییییییییس …
ســــــــوووووووو … ســــــــــوووو …
ســــــــــــس … ســــــــــــــــــــــــ ـــــــــــس …
پــــــــِـجک های خنده دار و باحال(سپاس و نظر یادت نره) 1جک های خنده دار و باحال(سپاس و نظر یادت نره) 1جک های خنده دار و باحال(سپاس و نظر یادت نره) 1 … چِــخـــــــــــــــه …
هووووووی با تواما! بیا شماره مو بگیر بزنگ! دختر: خفه شو! کصافطِ عوضی! مگه خودت خوار و مادر نداری
راه افتادی دنبالِ ناموس مردم
شماره تو میگیرم فقط واسه اینکه شرتو زود کم کنی!
ساعت ۱۰ زنگ میزنم!
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
قزوینیه یه بچه خوشگل رو بالای پل میبینه،‌هر كاری میكنه نمیتونه مخش رو بزنه،آخر سر به پسره میگه: داداش بریم زیر پل یك سیگاری بكشیم؟ پسره میگه:‌بریم خیالی نیست! گفتن نداره كه برای پسره زیر پل رفتن همان و ...ون دریدگی همان! خلاصه چند روز میگذره، قزوینیه دوباره پسره رو میبینه، میگه: میای بریم زیر پل یك سیگار بكشیم؟! پسره میگه: نه داداش، جون تو هنوز زیر سیگاریم درد میكنه!!!
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ماشین زده داغونم کرده ....راننده اومده بالا سرم میگه "زخمی شدی ؟ " پ نه پ , رمز زدم چیزیم نشده
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــ
به نظرشمارییس جمهور مصر بعد ازمبارک ومرسی چه کسی هست؟
1. خواهش میکنم
۲. دمت گرم
۳. خسته نباشی
۴. متشکرم

اسم فیلم پوستر فیلم زده ،نیوشا ضیغمی وایساده جلو و شیش تا بازیگر مرد پشت سرش ، هست یکی برای همه!
من سکوت میکنم -206-

...................................................
یه نفر تو محله مون مُرده، واسش حجله زدن و نوشتن جوان ناکام فِلانی .!
بعد یکی با خودکار زیر عکسش نوشته : این ناکام نبود ... من ازش باردارم!

یکی از این جوون های مغز قاطی پارچه می بره خیاطی می گه آقا اینو واسم کت شلوار بکن فردا نیام بگی سوزنم شکست چرخم خراب شد حال نداشتم اصلا پدر سگ بده نمی خوام بدوزی

کسی که دوست دختر 103 کیلوییش رو جوجو صدا میکنه چیزی برای از دست دادن نداره، سر به سرش نذارید -206-

مادر شوهر به عروس میگه: چرا بچه ات شکل پسرم نیست؟
عروسه دامنش رو میزنه بالا میگه: ببین اینجا ، دستگاه فتوکپی میبینی

..................................................
کمربند شلوار شما ضامن سلامتی باسن شماست !
روابط عمومی شهرداری قزوین

..................................................
یارو میره مهمونی ، شب موقع خواب صاحب خونه بهش میگه:
جاتو کجا بندازم تو اتاق نی نی خوبه؟
یارو با خودش فکر میکنه کی حوصله گریه بچه داره.
بعد به صاحب خونه میگه:
نه ممنون همینجا تو حال خوبه!
صبح پا میشه بره دستشویی یهو یه دختر خوشگل با لباس خواب میبینه .. میگه:
شما دختر فلانی هستی ؟ اسمتون چیه؟
دختره میگه: نی نی. اسم شما چیه؟
میگه: من ..خرگاو الاغ نفهم بیشور
)

..............................................
پس از مــرگش از او پرسیدند : جوانی خود را چگونه گذراندی ؟ ندایی از عرش برآمد که : بدبخت ایـرانیه ، ولش کنین ، برین سراغ سوال بـعـدی . . .!!!!

.............................................
محققان ایرانی بر این باورند که 132495749 ایرانی مبتلا به تنبلی هستند، چون حتی این شماره رو کامل نمی خونن.!

...........................................
یکی از فانتزیام اینه که وقتی بهم خوراکی تعارف کردن بگم:
«مرسی … الان میل ندارم»
لامصب این جمله خیلی با کلاسه
ولی نمی دونم چه حکمتیه که من همیشه و همه جا میل دارم !

........................................
زنه از کوبا تا فلوریدا صد مایل شنا کرده که پیام صلح و دوستى رو به جهانیان برسونه

بعد من چون کنترل دور بود ازم دیشب با تلوزیون روشن خوابیدم !

......................................
یه دوستی دارم خیلی آدم کثیف و غیربهداشتیه

الان داره با سوییچ ماشینم سنگای ته کفششو درمیاره

و انگار نه انگار که من با این سوییچ گوشامو تمیز میکنم !

....................................
آیا میدونید بدترین چیزی که تو دستشویی تمرکز آدمو به هم میزنه چیست ؟
اینکه سیفون پشت سرتون چکه کن اصلا لامصب درحد شکنجه های زندان گووانتاناموا *جان من اینجوری نیست*

......................................
پِسَرَکی پُرسید:

آقا چَسبِ زَخم میخَرید؟

مَن نِگآهش کَردمُ گُفتَم: پسر جآن

اَگر تَمامِ این چَسبِ زَخم هآ رآ هَم بِخَرَم

نَه زَخم هآیِ مَن خُوب میشَوَد نَه زَخم هآیِ تو

پآسُخ دآد:

آقا پول نداری چرا گه اضافی میخوری؟

..........................................
بلافاصله بعد از اینکه زن پیتر از زیر دوش حمام بیرون اومد پیتر وارد حمام شد… همون موقع زنگ در خونه به صدا در اومد… زن پیتر یه حوله دور خودش پیچید و رفت تا در رو باز کنه… همسایه شون -رابرت- پشت در ایستاده بود… تا رابرت زن پیتر رو دید گفت: همین الان ۱۰۰۰ دلار بهت میدم اگه اون حوله رو بندازی زمین!… بعد از چند لحظه تفکر ، زن پیتر حوله رو میندازه و رابرت چند ثانیه تماشا می کنه و ۱۰۰۰ دلار به زن پیتر میده و میره… زن دوباره حوله رو دور خودش پیچید و به حمام برگشت… پیتر پرسید: کی بود زنگ زد؟ زن جواب داد: رابرت همسایه مون بود… پیتر گفت: خوبه… چیزی در مورد ۱۰۰۰ دلاری که به من بدهکار بود گفت

[url=http://www.farspatogh.ir/attachments/98283/][/url]
گرگ روزگار بودم...
شیر ها هم جرات رویارویی با من را نداشتند.....
حال که توبه کردم ...
آهوها هم برایم خط و نشان میکشند....
درست است ما رفته ایم و توبه کردیم اما به آهوها بگویید در قلمروی ما با احترام عبور کنند
مگر نمیدانند که توبه گرگ مرگ است
پاسخ
 سپاس شده توسط حقوقدان انجمن ، Y@$@M@N ، reyhaneh1992
آگهی
عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بود

ولی
انقدر زیاد بود حوصله نداشتم همشونو بخونم
مرسی+سپاسBig Grin
جک های خنده دار و باحال(سپاس و نظر یادت نره) 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart اس ام اس ها باحال و خنده دار برای روز معلم
Wink جوک های بامزه غضنفر ...... خوشت اومد سپاس فرامش نشه
Heart جمله های عاشقانه جدید..........خوشت اومد سپاس فراموش نشه.
Wink جوک بامزه .............خوشت اومد سپاس فراموش نشه
  پیامک باحال
  فقطِ فقط منحرفا بیان تو سپاس بدنـــــــــــــــ☺
Star پیامک باحال و تاپ
  ارشيو اس ام اس هاي باحال 95
Wink پیامک باحال
  اس ام اس باحال ^_^

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان