امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستانی ازمردانگی وسخاوت کوروش کبیر

نقل قول: شما که هنوز یک مدرک درب و داغون تاریخ هم نداری من نمی دونم چطور حرف متخصصان تاریخ که تمام عمر خودشون به دانش تاریخ پرداخته اند رد می کند.
چه ربطی داره شما هر ادعایی که میکنی باید با مدرک و سند قابل قبول باشه
برگرد این صفحاتو نگاه کن من برای ادعاهام سند معرفی کردم
تو هم سند معرفی کن من قبول کنم
منتها سندا نه دایره المعارف
پاسخ
آگهی
نقل قول: منتها سندا نه دایره المعارف
می گم مدرک درب و داغون تاریخ نداری برای همینه.
در مقالات علمی به دایرت المعارف رفرنس(ارجاع) می دهند و مرجع معتبر است.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000
منو از چی میترسونی؟
از اخراج؟
این روش شماست وقتی میبینین نمیتونین برای ادعای خود سند و مدرک معتبر معرفی کنید ترجیح میدین که نزارین طرف مقابل حرف بزنه
پاسخ
در ضمن ما سندی جز تخیلات شما ندیدیم.

به هرحال دفعه بعد دروغ پردازی کنید بدون هشدار جلوی دروغ پردازی شما گرفته می شود تا از این بیش تر مطالب بدون مرجع و گمراه کننده در این بخش تولید نشود.

اگر روندتون رو عوض کنید و مرجه بدهید که مشکلی نیست.

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
نقل قول: می گم مدرک درب و داغون تاریخ نداری برای همینه.
در مقالات علمی به دایرت المعارف رفرنس(ارجاع) می دهند و مرجع معتبر است
در مقالات علمی نه در تاریخ
تاریخ فرق میکنه
هیچ کس نمیاد تو دایره المعارف کشور خودش از خودش بد بگه که
پاسخ
نقل قول: منو از چی میترسونی؟
از اخراج؟
این روش شماست وقتی میبینین نمیتونین برای ادعای خود سند و مدرک معتبر معرفی کنید ترجیح میدین که نزارین طرف مقابل حرف بزنه
بله دروغ پردازی روش شماست این هم دروغی بیش نیست.
نقل قول: در مقالات علمی نه در تاریخ
تاریخ فرق میکنه
هیچ کس نمیاد تو دایره المعارف کشور خودش از خودش بد بگه که
عجب ادم بی دانشی هستی.
علم و دانش از مقالات ساخته می شه.

هر چیزی که الان در زمان حاضر علم شده است اولش مقاله بوده در زمان حاضر این چنین است.

پاسخ
آگهی
نقل قول: یک مطلب توی این تاپیک از بنده بیار که غیر علمیه
تغریبا ۷۰ درصد سخن های شما غیر دانشی است. شما تلاش دارید همه کتاب ها و همه سند ها رو نادیده بګیرید و ان ط،ر که دوست دارید تاریخ رو تصور کنید.
شما هر جوری می خواهی تاریخ رو تصور کن. ولی انجمن تاریخ ما فقط مطلق به سند و کتاب است. نه چند تا ګفته که کسی از خودش در بیاره.
من هشدارم رو دادم. مهم هم نیست برام که در مورد محروم کردنتون در مورد من چه اندیشه ای میکند وقتی اندیشه میکنم چیزی به تاریخمون و یا کشورمون صدمه میزنه جلوش رو میګیرم.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط .ali.
نقل قول: در ضمن ما سندی جز تخیلات شما ندیدیم.
کتیبه های هخامنشی سند نیست؟
هردوت سند نیست؟ (البته قبول دارم هردوت زیاد قابل اعتماد نیست ولی بهتر از هیچیه)
پاسخ
ماساژت ها با نیزه آهنی حمله می کردن وجیغ می کشیدند وبه زنان تجاوز می کردند وخانه ها را آتش می زدند وغذا ها رو به تاراج می بردند ودرمقابل کوروش که روی مردمش غیرت داشت ونمی گذاشت احدی در کشورش ناراحت شود وحقوقش از بین رود وبا وجود پیری(70 سالگی)مثل جوانی برومند اسب زین کرد و به یاری ایران آریایی شتافت ودر راه کشورش فدا شد به راستی که کوروش در تاریخ جاودانه است ومن کوروش را شیرازه ی تاریخ می دانم.اما نحوه کشته شدنش غم انگیز است او درمیدان نبرد نمرد بلکه در چاهی افتاد ولگریانش اورا پیدا نکردند ورفتند وبعد اون زنه اومد و کوروش را دستگیر کرد وسرش را برید وکوروش قبل مرگ گفت:

اکنون که به پایان زندگی نزدیک گشته‌ام وقتی درگذشتم مرا خوشبخت بپندارید. کام من این است که این احساس در اعمال و رفتار پارسیان مشهود باشد. زیرا من هنگام کودکی، جوانی و پیری بخت یارم بوده‌ همیشه نیروی من افزون گشته است. آنچنانکه هم امروز نیز احساس نمیکنم که از هنگام جوانی ناتوان تر شده ام.
من دوستان را به خاطر نیکوییهای خود خوشبخت و دشمنانم را فرمانبردار دیده‌ام.
زادگاه من قطعه کوچکی از آسیا بود. من آن‌را اکنون با افتخار و بلندپایه باز میگذارم. در این هنگام که به دنیای دیگر میگذرم، میهنم را خوشبخت میبینم و از اینرو میل دارم که آیندگان نیز مرا مردی خوشبخت بدانند.
ای پارسیان! من شما را از کودکی چنان تربیت کرده‌ام که پیران را آزرم (شرم)دارید و کوشش کنید تا جوانتران نیز از شما آزرم بدارند.
هرکس باید برای خویشتن، دوستان یکدل فراهم آورد و این دوستان را جز به نیکوکاری به‌دست نتوان آورد.
به‌نام خدا و نیاکان درگذشته، ای پارسیان اگر میخواهید مرا شاد کنید نسبت به هم آزرم بدارید.
اگرپیکر بیجان مرا یافتید هنگامی که دیگر در این دنیا نیستم در میان سیم و زر مگذارید و هر چه زودتر آن را به خاک بازدهید. چه بهتر از اینکه انسان به خاک که اینهمه چیزهای نغز و زیبا میپرورد آمیخته شود.
من همواره مردم را دوست داشته‌ام و اکنون نیز شادمان خواهم بود که با خاکی که به مردمان نعمت میبخشد آمیخته شوم.
اکنون احساس میکنم جان از پیکرم میگسلد...
به آخرین اندرز من گوش فرا دارید اگر میخواهید دشمنان خود را تنبیه کنید. به دوستان خود نیکی ورزید.
وبعد اون زن سر کوروش کبیر را قطع کرد و...SadSadSadSadSad

"دختر و افسر مرزی"

داستانی ازمردانگی وسخاوت کوروش کبیر 11
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، .ali.
نقل قول: کتیبه های هخامنشی سند نیست؟
هردوت سند نیست؟ (البته قبول دارم هردوت زیاد قابل اعتماد نیست ولی بهتر از هیچیه)
افسوس که مرجع دادن هم نمی دانی یعنی چه.

الان من بگم تو کتیبه اینو نوشته. شد سند؟

باید لینک بدی به مرجع یا بگی در کتاب فلان.

خودت که به حساب نمی ایی.

پاسخ
 سپاس شده توسط .ali.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان