امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستانی ازمردانگی وسخاوت کوروش کبیر

نقل قول: تغریبا ۷۰ درصد سخن های شما غیر دانشی است. شما تلاش دارید همه کتاب ها و همه سند ها رو نادیده بګیرید و ان ط،ر که دوست دارید تاریخ رو تصور کنید.
شما هر جوری می خواهی تاریخ رو تصور کن. ولی انجمن تاریخ ما فقط مطلق به سند و کتاب است. نه چند تا ګفته که کسی از خودش در بیاره.
من هشدارم رو دادم. مهم هم نیست برام که در مورد محروم کردنتون در مورد من چه اندیشه ای میکند وقتی اندیشه میکنم چیزی به تاریخمون و یا کشورمون صدمه میزنه جلوش رو میګیرم
همون اولشم که اومدم تو سایتتون گفتم اصلا برام مهم نیست
اگه شما به تاریخ کشورت علاقه مندی برو انواع تاریخهارو مطالعه کن (نه فقط کتاب یک عده خیالباف)
انواع تاریخ رو مطالعه کن خواهی دید که در کمال شگفتی چقدر تاریخ با اون چیزی که تو فکر میکردی متفاوته
خواهی دید که چقدر نظرات متفاوتی در مورد مسائل وجود داره
شما ترسو هستین
میترسین نظرات متفاوتو بشنوین
میترسین حقیقت از آب در بیاد
وگرنه اگه طرف مقابل دروغ میگه میتونی سند تاریخی بیاری حرفشو رد کنی دلیلی نداره گوشاتو بگیری
پاسخ
آگهی
حقیقت تلخه و باید همیشه اون رو پذیرقت
این شمایید که تاریخ رو برعکس میخونید
A little thought can make all the difference
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
نقل قول: افسوس که مرجع دادن هم نمی دانی یعنی چه.

الان من بگم تو کتیبه اینو نوشته. شد سند؟

باید لینک بدی به مرجع یا بگی در کتاب فلان.

خودت که به حساب نمی ایی.
وقتی من میگم تو کتیبه نوشته و تو چیزی نمیگی یعنی اینکه قبول میکنی
اگه قبول نداشته باشی باید بگی قبول ندارم
اون موقع من ازت وقت میگیرم سندشو برات میارم
پاسخ
نقل قول: همون اولشم که اومدم تو سایتتون گفتم اصلا برام مهم نیست
اگه شما به تاریخ کشورت علاقه مندی برو انواع تاریخهارو مطالعه کن (نه فقط کتاب یک عده خیالباف)
انواع تاریخ رو مطالعه کن خواهی دید که در کمال شگفتی چقدر تاریخ با اون چیزی که تو فکر میکردی متفاوته
خواهی دید که چقدر نظرات متفاوتی در مورد مسائل وجود داره
شما ترسو هستین
میترسین نظرات متفاوتو بشنوین
میترسین حقیقت از آب در بیاد
وگرنه اگه طرف مقابل دروغ میگه میتونی سند تاریخی بیاری حرفشو رد کنی دلیلی نداره گوشاتو بگیر
می تونم سابقه علمیتون رو در تاریخ بپرسم که برای خود صاحب نظر شدی؟
چند تا مقاله علمی چا کردی؟
چندتا کتاب نوشتی؟
اصلا کی شما رو قبول داره در مجامع علمی؟

فقط یک خیالباف هستی که با دروغ گفتن به خود دل خودش را خوش می کند انسان باید خیلی ضعیف باشد که بدون مدرک و مرجع به خودش دروغ بگوید که واقعیات رو نبیند یک انسان ضعیف که قدرت مقابله با حقیقت را ندارد.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
ای خدا.........اورمان به سن من نګاه نکن. شب و روز من دارم میخونم و میخونم و میخونم. کتاب ، کتاب ، کتاب..... کتاب هایی از نویسنده های ګوناګون . خارجی و ایرانی. نشریات ګوناګون....مستند های ګوناګون....سند های ګوناګون در کتاب ها و مستند ها میبینم..... و...
ګفتم که اګر اندیشه کنم چیزی تاریخ کشورم رو تهدید بکنه و اګر چیزی مخلف ارزش های کل جامعه باشه کوتاه نمیام.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
جناب نیکولا منبع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول: ای خدا.........اورمان به سن من نګاه نکن. شب و روز من دارم میخونم و میخونم و میخونم. کتاب ، کتاب ، کتاب..... کتاب هایی از نویسنده های ګوناګون . خارجی و ایرانی. نشریات ګوناګون....مستند های ګوناګون....سند های ګوناګون در کتاب ها و مستند ها میبینم..... و...
ګفتم که اګر اندیشه کنم چیزی تاریخ کشورم رو تهدید بکنه و اګر چیزی مخلف ارزش های کل جامعه باشه کوتاه نمیام
تو دنبال واقعیت تاریخ هستی یا ارزشهای ایرانی؟
چون ممکنه تو تاریخ چیزی باشه که با ارزشهای ایرانی تو سازگار نباشه
فرید خدا وکیلی برگرد این چند صفحه رو نگاه کن خدا وکیلی گفتما
یک جمله از من پیدا کن که غیر علمیه من دراوردیه
یک جمله پیدا کن بیا
منتظرم
پاسخ
آگهی
جناب اورمان واقعا شورشو در آوردید من اگه هرچی منبع بیارم باز شما قبول نمی کنیAngryولی من کم نمیارم و100000منبع برات میارم منبع این هم در این قسمت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.milajerd.com/forum/viewtopic.php?f=15&t=2865&sid=d69a7862efa04639c16484638898c8f9
می توانید برید وخودتان ببینید. واقعا که.شما منو روانی کردید جناب اورمان مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
"دختر و افسر مرزی"

داستانی ازمردانگی وسخاوت کوروش کبیر 12
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، 1939
بنده اسم انگلیسی این ماساژوت ها را نمی دانم وگرنه انگلیسی می اوردم.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
پاسخ
شما کلا یک طرفه نگاه می کنید جناب اورمان وهیچ حرفی رو قبول نمی کنید وموضع گرفتید.Sleepy
"دختر و افسر مرزی"

داستانی ازمردانگی وسخاوت کوروش کبیر 12
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
از همین جمله اخرتین اغاز کن برو عقب. شما داری میګی تاریخ ما دروغ است. و تاریخدان ها و کتاب ها و سند های درون مستند ها و کتاب ها و کتاب تاریخ جهان و سازمان تاریخ جهانی و سازمان میراث فرهنګی و سازمان منایع و تاریخ و سخن ان چه که تاریخنویسان و تاریخشناسان ایرانی و خارجی ګفتند رو نادیده میګیرید و اون ها رو دروغ ګو می دونید. این که یکی بیاد همش پرسش مطرح کنه که نشد هنر!!! من هم می تونم از این کار ها کنم ولی به خودم اجازه نمیدم چون من در همچین حد و ارزشی نیستم. و قطعا شما هم نیستی.
طرف سخن من : اورمان
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط .ali. ، SABER

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان