امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستانی ازمردانگی وسخاوت کوروش کبیر

نقل قول: می تونم سابقه علمیتون رو در تاریخ بپرسم که برای خود صاحب نظر شدی؟
چند تا مقاله علمی چا کردی؟
چندتا کتاب نوشتی؟
اصلا کی شما رو قبول داره در مجامع علمی؟
بنده به هیچ وجه صاحب نظر نیستم
اما این عقل و شعور رو دارم که در مورد یک قضیه تاریخی که نظرهای متفاوت در مورد اون وجود داره
نظرهارو باهم مقایسه کنم و با توجه به اسناد ارائه شده تشخیص بدم که کدام نظر قابل قبولتره
پاسخ
آگهی
ماساژت ها شاخه ای از سکا ها بودند می توانید در عناوین مربوط سکاها جست وجو کنید جنابSABERالبته خودم هم انگلیسیشو نمی دونم از بس این قوم وحشی بودن اسمشون هم مثل خودشون سخت وعجیب غریب ومزخرفه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

داستانی ازمردانگی وسخاوت کوروش کبیر 13
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
ایول کوروش
ایول ایران
ایول فلش خور
پاسخ
نقل قول: از همین جمله اخرتین اغاز کن برو عقب. شما داری میګی تاریخ ما دروغ است. و تاریخدان ها و کتاب ها و سند های درون مستند ها و کتاب ها و کتاب تاریخ جهان و سازمان تاریخ جهانی و سازمان میراث فرهنګی و سازمان منایع و تاریخ و سخن ان چه که تاریخنویسان و تاریخشناسان ایرانی و خارجی ګفتند رو نادیده میګیرید و اون ها رو دروغ ګو می دونید. این که یکی بیاد همش پرسش مطرح کنه که نشد هنر!!! من هم می تونم از این کار ها کنم ولی به خودم اجازه نمیدم چون من در همچین حد و ارزشی نیستم. و قطعا شما هم نیستی.
فرید این شد کلی گویی
جمله منو کپی کن بیار ببینم من کجا گفتم اسنادو مدارک و سازمان تایخ جهانیو ... رو رد میکنم
خدا وکیلی عین جملمو بیار
پاسخ
اما جناب اورمان شما همه اسناد رو داری تکذیب می کنی ما خود هرودوت وپدربزرگش هم بیاریم باز تکذیب می کنی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

داستانی ازمردانگی وسخاوت کوروش کبیر 13
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
نقل قول: بنده به هیچ وجه صاحب نظر نیستم
اما این عقل و شعور رو دارم که در مورد یک قضیه تاریخی که نظرهای متفاوت در مورد اون وجود داره
نظرهارو باهم مقایسه کنم و با توجه به اسناد ارائه شده تشخیص بدم که کدام نظر قابل قبولتره
خوب پروفسور منم بهت می گم سند بده؟

شما سند نداری دروغ پردازی می کنی.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
پاسخ
آگهی
نقل قول: ماساژت ها شاخه ای از سکا ها بودند می توانید در عناوین مربوط سکاها جست وجو کنید جنابSABERالبته خودم هم انگلیسیشو نمی دونم از بس این قوم وحشی بودن اسمشون هم مثل خودشون سخت وعجیب غریب ومزخرفه
یک توصیه ای همون اول به شما کردم گفتم اگه میخوای به خودت ملتت احترام بزارن با دیگران با احترام رفتار کن
این یک نصیحت برادرانه است
پاسخ
نقل قول: فرید این شد کلی گویی
جمله منو کپی کن بیار ببینم من کجا گفتم اسنادو مدارک و سازمان تایخ جهانیو ... رو رد میکنم
خدا وکیلی عین جملمو بیار
نه مثله این که خوابت ګرفته نمیګیری قضیه چیه.
من میګم شما داری چیز هایی که این ها تایید کردن رو رد میکنی.(نه این که مستقیم بګی من این ها رو قبول ندارم). همین که میګی کورش وحشی بود و کورش دم مرګ این رو نګفت و همین که میګی هخامنشیان این جوری بود و یا اون جوری بود و..... این ها بیشترشون(حدود ۷۰درصد) زد چیز هایی است که من میګم اون ها تاریخ ایران رو تایید کردن. جای بحث نمی مونه اګر باز من رو مخاطب قرار بدی من پاسخی بهت نمی دم این رو مطمین باش.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
نقل قول: یک توصیه ای همون اول به شما کردم گفتم اگه میخوای به خودت ملتت احترام بزارن با دیگران با احترام رفتار کن
این یک نصیحت برادرانه است
استاد به ماسازوت ها می گه.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط .ali.
نقل قول: خوب پروفسور منم بهت می گم سند بده؟

شما سند نداری دروغ پردازی می کنی
در مورد چی دروغ پردازی کردم لطفا بگو
سند میارم
سند معتبر
البته شما هم برای ادعاهاتون باید سند بیارین
نقل قول: استاد به ماسازوت ها می گه
میدونم به ماساژتها میگه
چه فرقی میکنه ما باید یاد بگیریم که به همه ملتها احترام بزاریم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان