امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستانی ازمردانگی وسخاوت کوروش کبیر

نقل قول: میدونم به ماساژتها میگه
چه فرقی میکنه ما باید یاد بگیریم که به همه ملتها احترام بزاریم
بنده سند اوردم که ان ها وحشی بودند نمی توانیم مثل شما دروغ بکیم که.

نقل قول: در مورد چی دروغ پردازی کردم لطفا بگو
سند میارم
سند معتبر
البته شما هم برای ادعاهاتون باید سند بیارین
خداکنه وگرنه دروغ پردازی های شما بیش از حد مطلب گمراه کننده در این انجمن تولید کرده است.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
آگهی
جناب اورمان اما اگه با مردمت اون چنان رفتار هایی بشه که گفتم حاضری به اونها احترام بگذاری وحمله به ملتت رو بی خیال شی .درضمن

ماساژت ها صد در صد از اون انسانهای میمون نما چند صد هزار سال پیش بودن وفکر کنم تازه آتیش رو کشف کرده بودنBig Grinاگر چنان حمله وحشیانه

ای از این قوم بی منطق ومغز شود شما میشینی ونگاه می کنی وبه اونها احترام می گذاری حتی اگه به خونه خودتون حمله کنن شما خونه اون

مردم بیچاره را فرض کن که ماساژت ها بهش حمله کردن ولحظه ای خودتو جای اون ایرانیها قرار بده تو در برابر اونها چه کار می کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برای وطنت چه می کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

داستانی ازمردانگی وسخاوت کوروش کبیر 14
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، .ali.
نقل قول: من میګم شما داری چیز هایی که این ها تایید کردن رو رد میکنی.(نه این که مستقیم بګی من این ها رو قبول ندارم). همین که میګی کورش وحشی بود و کورش دم مرګ این رو نګفت و همین که میګی هخامنشیان این جوری بود و یا اون جوری بود و..... این ها بیشترشون(حدود ۷۰درصد) زد چیز هایی است که من میګم اون ها تاریخ ایران رو تایید کردن. جای بحث نمی مونه اګر باز من رو مخاطب قرار بدی من پاسخی بهت نمی دم این رو مطمین باش.
لعنت به آدمی که گفته باشه کوروش وحشی بوده من کجا گفتم کوروش وحشی بوده؟
من هیچ وقت به هیچ کس و قومی چنین القاب زشتی نسبت نمیدم
در مورد هخامنشیان به هیچ وجه اینجا بحث نشده فقط من گفتم که تو کتیبه های هخامنشی از شورش اقوام به کرات گفته شده بیشتر از این در مورد هخامنشیان امروز چیزی نگفتیم
در ضمن خیلی هم دلت بخواد که تورو مخاطب قرار بدم (فرید)
نقل قول: بنده سند اوردم که ان ها وحشی بودند نمی توانیم مثل شما دروغ بکیم که
اون که سند نبود (دلایلم رو گفتم که چرا سند نبود)
پاسخ
ExclamationExclamationExclamationExclamationاااااااااااااااجناب اورمان شما نمی گفتی کوروش جهانگشایی می کرده وخون های زیادی ریخته این یعنی وحشیگری چرا داری باز موضع عوض می کنی .یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟من که پاک قاطی کردمHuh
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، .ali.
نقل قول: جناب اورمان اما اگه با مردمت اون چنان رفتار هایی بشه که گفتم حاضری به اونها احترام بگذاری وحمله به ملتت رو بی خیال شی .درضمن

ماساژت ها صد در صد از اون انسانهای میمون نما چند صد هزار سال پیش بودن وفکر کنم تازه آتیش رو کشف کرده بودناگر چنان حمله وحشیانه

ای از این قوم بی منطق ومغز شود شما میشینی ونگاه می کنی وبه اونها احترام می گذاری حتی اگه به خونه خودتون حمله کنن شما خونه اون

مردم بیچاره را فرض کن که ماساژت ها بهش حمله کردن ولحظه ای خودتو جای اون ایرانیها قرار بده تو در برابر اونها چه کار می کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برای وطنت چه می کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه اینجوری باشه که ما بیشتر از همه به همه جا حمله کردیم اونوقت اونا باید به ما چی بگن؟
از اون گذشته من نه با ماساژتها همزبانم نه هم میهنم نه هم قوم
اگه دوست نداری تو احترام نزار فحش بده دلت خنک شه
اینی که من میگم احترام بزار این برای خود ما خوبه که تو متوجه نمیشی من چی میگم
پاسخ
من خودم به شخصه حاضرم در هر شرایطی هرکی که از خاک وطنم بی اجازه بگذره ویا اینکه به مردم حتی زیر چشمی نگاه کنه از صفحه روزگار پاکش کنم چه برسه که بخواد مثل ماساژت ها هتک ناموس بکنه اون وقت مطمئنم هیچ انسان پاکی درنگ رو جاییز نمیشمره نمی دونم جناب اورمان شما در این شرایط چه کار می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حتما می گویید اونا وحشی نیستن وبرای سیزده بدرشون دارن ایرانو غارت می کنن
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
آگهی
نقل قول: اااااااااااااااجناب اورمان شما نمی گفتی کوروش جهانگشایی می کرده وخون های زیادی ریخته
شما هر جور دوست داری برداشت کن جهانگشایی نکرده؟
خون نریخته؟
چند صفحه برگردی عقب میبینی که نوشتم از نظر من کوروش آدم بزرگیه
اگه منظورم این بود که وحشیه نمی نوشتم از نظر من آدم بزرگیه
پاسخ
پیشنهد جناب اورمان تاسیس سازمان حمایت از وحشی های متهاجم به ایران است نه؟؟؟؟؟؟
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
نقل قول: پیشنهد جناب اورمان تاسیس سازمان حمایت از وحشی های متهاجم به ایران است نه؟؟؟؟؟؟
می خوای رو اعصاب من راه بری؟
نمی تونی
صفحه 4 برو نگاه کن بعد واسه خودت نظریه بباف
اونجا نظرمو در مورد کوروش گفتم
پاسخ
من کی خواستم رو اعصاب شما راه برم جناب اورمان اما حرفیه که زدید ودوستان هم شاهد بودند حالا داریدکه کم کم تکذیب می کنیدمن چه تقصیری دارم
درضمن شما صد نظر راجب کوروش دادید واین پادشاه بزرگ را در خیالتون بردید به قعر جهنم حالا بردید به برزخ وبعدش خدامیدونه
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان