امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بختک

سلام میخوام از بختک براتون بگم 
خیلیا میگن وجود نداره  یا یه نوع فلج ذهنیه یا هرچیز دیگه ای اما درستش اینه .بختک یه نوع جن هست که گاهی انسانها رو اذیت میکنه ،طوری که وقتی در حال استراحت کردنی میوفته روت و تمام اعضای بدن از اختیارت خارج میشن ودهنت قفل میشه هیچکاری از دستت بر نماد وتا آیه الکرسی نخونی بیخیالت نمیشه خیلیا میگن چرته و خرافاته اما براتون دوتا داستان از وجود بختک تعریف میکنم 

میگن شبی بختکی روی حسن علی نخودکی میوفته که از قضا حسن آقا به بختک پیروز میشه وتو اتاق میندازه دنبال بختک قصه ما بختک که میبینه اوضاع خیطه از سوراخ قفل در فرار میکنه نا گفته نمونه که بختک جثه خیلی بزرگی داره 

شبی یکی از دوستان پدر بزرگم خدابیامرز به خواب فرو میره و اتفاقا بختک روش میوفته اون آقا شنیده بودن اگه بختک بیوفته روت و بتونی کلاهشو بزنی بخت بهت رو میاره تموم قدرتشو جمع میکنه و کلاه بختک رو برمیداره اون آقا دیگه تو زندگیش هیچ روز سختی رو تجربه نمیکنه .امیدوارم رو همتون بیوفته وبتونید کلاهشو بردارین و بخت یارتون بشه Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

نامردی نکن سپاس بده
پاسخ
 سپاس شده توسط "تنها" ، ❤уαѕαмιη❤ ، negooli ، ~ERFAN~ ، مریم14 ، I am the Queen ، sev sevil ، مهربان ترین دختر دنیا ، しíþ ßしâçk ، ♥♥RaaHaa♥♥ ، [χσℓσνєѕтєя] ، f.z.13 ، armity
آگهی
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

بختک 1بختک 1

پاسخ
 سپاس شده توسط mahru
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ
تکراری ._.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=187022
پاسخ
(25-10-2014، 21:09)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکراری ._.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول بخون بعد ادای روشن فکرارو دربیار
پاسخ
 سپاس شده توسط kiss mi
رو من افتاده بسم الله Confused
پاسخ
 سپاس شده توسط mahru ، "تنها"
آگهی
(25-10-2014، 21:11)mahru نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2014، 21:09)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکراری ._.

اول بخون بعد ادای روشن فکرارو دربیار

اول خوندم بعد گفدم (: ..

فک نکن که بخاطر نویسندگی دارم اینجوری میگم (: ..

حسودی خوب نیسا ._.

تو بُرو متن منو بخون ببین من راس میگم یا نَ ._. ؟!

هع ..
پاسخ
(25-10-2014، 21:39)اول خوندم بعد گفدم (: .. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک نکن که بخاطر نویسندگی دارم اینجوری میگم (: ..

حسودی خوب نیسا ._.

تو بُرو متن منو بخون ببین من راس میگم یا نَ ._. ؟!

هع ..
لابد قصه بابابزرگه منم نوشتی

موضوعتو خوندم . نه داستانا شبیهن .نه باورها
پاسخ
بچه بودم روم میفتاد....

8 سالی هس دیگه نمیاد...

اما اون داستانا رو راستش باور نکردم

اما سپاسWink
بختک 1

زندگیه من اختصاص داره به {ALLAH}

and I should say...
I really love
Muhammad
پاسخ
 سپاس شده توسط mahru
چ جالبShyRolleyes

سپاااسSmile
بختک 1
پاسخ
 سپاس شده توسط mahru

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان