امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به سلامتی این شهید!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به سلامتی این شهید! 1

الگوی من شهیـــد علی خلیلی است که وقتی صدای کمک یک زن را شنید لحظه ای به این فکر نکرد که ان زن با حجاب است یا بدحجاب! جانش را کف دستش گرفت تا از ناموسش دفاع کند.

الگوی من شهیــــد ابراهیم هادی که وقتی یک زن بدحجاب به خاطر ظاهر مذهبی اش به او توهین کرد ماشینش را نگه داشت نه برای کتک کاری! فقط برای این که بعد از سلام و احوال پرسی گرم از شوهر آن خانم بپرسد که ایا حقی از همسر شما به گردن بنده است؟ یا من کار نادرستی کرده ام که با من اینطور برخورد کردند؟

بله الگـــــــوهای حزب اللهی ها این ها هستند.

من کامل نیستم. من منکر اشتباهات خودم و بعضی دوستانم نیستم. من در حد الگوهایــــــــم نبوده ام. هرگز هم ادعایی ندارم که بهترینم. اما الگوهایم و ارزش هایم بهترینند و ذره ای روی این شک ندارم و کوتاه نمی آیم.

خطابم با بعضیاست! من شاید بعضی عقایدم با تو فرق کند اما دشمنت نیستم!

به درد کشیدن هیچ انسانی روی این زمین راضی نمیشم دیگه چه برسد به تو که هم وطنمی!

دینم و اعتقاداتم و مهمتر از همه انسانیتم! به من اجازه نمیده که به بهانه ی برخورد با یک اشتباه بهت صدمه ای بزنم!

هر چقدر که بیشتر از دینمون دور بشیم مشکلات متنوع تر و بیشتری هم سراغمون میاد! .

اما این هم خطاب به بعضیا!!!: اگر اونوریا باهامون دشمنی میکنن ناراحت نمیشیم کارشون همینه! اما اینوریایی که این روزا خوب آب به آسیاب دشمن میریزید! به کجا چنین شتابان؟! به تاریخ نگاه کردید؟! کاش یه کم نگاه کنید و درس بگیرید!

اینقدر نذار اونوریا برات تصمیم بگیرن. نذار اونا به جات فکر کنن. خودت فکرکن! تو حق داری که از بعضی کم کاری ها ناراحت باشی من هم ناراحتم! اما بیا یه کمم به خودمون نگاه کنیم! رفتارای ما توی جامعمون بی تاثیر نیست!

در این چند روز با دیدن تصاویر هموطنانمون که مورد هجوم عده ای که اسم انسان هم برایشان سنگین است، قرار گرفتند حقیقتا قلب هامون به درد اومد و واقعا متاسف شدیم برای این عزیزان و خانواده هایشان...

اما در این چند روز عده ای هم به طور خاص از شنیدن بعضی حرف ها و تهمت ها قلبشان به درد آمده. عده ای که بعضیا بهشون میگن حزب اللهی و بعضی ها بهشون میگن مذهبی و بعضی ها هم القابی دیگر... .

کسایی که از هر آب گل آلودی برای خودتون ماهی میگیرید! کسایی که منتظرید هر اتفاقی رو در جهت منافع و مقاصد پوچ خودتون تحلیل کنید! که یهو بعضی جاها دل رحم میشید و جاهای دیگه صدایی ازتون درنمیاد که یک وقت نکنه اعتراضتونو بذارن به پای موافقتتون با ارزش های ما! . ,
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به سلامتی این شهید! 1

به سلامتی این شهید! 1

پاسخ
 سپاس شده توسط ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ ، ALI REZA J ، maede khanoom ، ຖēŞค๑໓ ، ḲℑℳℐÅ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چیزی که از 175 شهید آموختیم...به احترامشون بخونید این متنو
Rainbow کتاب زندگینامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان سرباز ولایت منتشر شد + تصویر
  طلبه شهید
  شهید کیست؟
  اوّلین و آخرین شهید کربلا چه کسانى بودند؟
  شهید مدافع حرم BMW سوار! +عکس
  هشتگ میزنیم #شهید
  کلیپی دیدنی از صحبتهای همسر شهید مدافع 
  نماهنگ منم باید برم با صدای شهید محسن قُطاسلو
  درباره ی سردار شهید حاج داوود کریمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان