امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راز پیکر دختر نوجوان در خیابانی در مهرشهر کرج

پیدا شدن جسد دختری نوجوان در یکی از خیابان‌های مهرشهر کرج معمای جنایی پیچیده‌ای را پیش‌روی پلیس قرار داد.

راز پیکر دختر نوجوان در خیابانی در مهرشهر کرج 1

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، صبح روز چهارشنبه سی‌ام مهرماه سال جاری رفتگر شهرداری در حالی که مشغول جارو کشیدن خیابان سهرابیه واقع در مهرشهر کرج بود، با جسم بی‌جان پیچیده شده در پتویی کنار خیابان برخورد کرد. وی که به شدت ترسیده بود، بلافاصله پا به فرار گذاشت و با داد و فریاد رهگذران را خبر کرد.

خیلی زود ماجرای این جسد به مرکز 110 کرج اطلاع داده شد و پلیس بعد از 10 دقیقه خود را بالای سر جسد رساند و خود را در برابر جسد دختری دید که بی‌سر بوده و بلوز سفید و شلوار راه‌راه سیاه و سفید به تن داشت. وقتی بازپرس ویژه قتل کرج همراه تیم تخصصی از پزشکی قانونی به معاینه جسد دختر ناشناس پرداختند، پی بردند جسد ناشناس متعلق به دختری 14 تا 16 ساله بوده که در جای دیگری کشته شده و عاملان جنایت جسد را پتوپیچ کرده و در سهرابیه کرج رها کرده‌اند.

تیم تحقیق همزمان با انتقال جسد دختر نوجوان به پزشکی قانونی به بررسی پرونده دختران گمشده پرداختند تا در صورت مشابهت سنی خانواده این قربانی را شناسایی کنند و بتوانند رد‌پایی از روابط اجتماعی قربانی جنایت به دست آورده و به سرنخی از عاملان جنایت فجیع برسند. یکی از مردان در مهرشهر کرج که به شدت از دیدن این صحنه دلخراش ترسیده و احساس نا‌امنی می‌کرد، خواستار رسیدگی هرچه زودتر پلیس و دستگاه قضایی شد.

وی گفت: در محدوده سهرابیه فروش مخدرهای صنعتی بخصوص شیشه و همچنین هروئین زیاد است و نگران سلامتی خانواده‌هایمان هستیم. مرد رفتگر نیز در صحنه پیدا شدن جسد گفت: وقتی به پتو نزدیک شدم، تصور می‌کردم با یک کارتن‌خواب مواجه خواهم شد و می‌خواستم تقاضا کنم بیدار شده و به جای دیگری برود اما با دیدن پتوی خون‌آلود با نگرانی گوشه‌ای از آن را باز کردم و وحشتناک‌ترین صحنه زندگی‌ام را دیدم.

وی افزود: خیلی ترسیده بودم، نمی‌دانستم چه کنم، با داد و فریاد همسایه‌ها را خبر کردم. آنها که می‌دیدند ترسیده‌ام، آرامش به من دادند و بعد با پلیس 110 تماس گرفتند.

پاسخ
 سپاس شده توسط ♥♥RaaHaa♥♥ ، ♪neGar♪ ، مهربان ترین دختر دنیا ، しíþ ßしâçk ، خخخخ ، Titiw
آگهی
وای خدایا.....

چ بد
راز پیکر دختر نوجوان در خیابانی در مهرشهر کرج 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، ṖŔĪS♡ИƐŔ
همسن من بوده اخی.....
پاسخ
 سپاس شده توسط ṖŔĪS♡ИƐŔ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عاقبت تلخ حرف زدن یک دختر با یک پسر غریبه!! + عکس
  خودکشی دختر دانش‌آموز به خاطر ترس از تنبیه+دست نوشته‌وصیت‌نامه دختر 12 ساله
Star ..جسد سها رضا نژاد دختر گمشده پیدا شد..
  قتل دختر دانشجو به دست هم کلاسی اش
Exclamation این مرد یک دختر پلاستیکی دارد! +عکس
  حمله وحشیانه اراذل به دختر نوجوان در ملاءعام+تصاویر
  دعوای بچگانه در مدرسه با قتل نوجوان 16 ساله پایان یافت + عکس
  دختر زیبایی که باعث دختر شدن یک پسر جوان شد
  کابوس زنان جوان، یک نوجوان 17 ساله بود/ پخش ویدیو زنده از 8 ساعت آزار و اذیت شیطانی
  اسیدپاشی دختر به صورت مرد جوان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان