امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس های جالب دوئل تخم مرغی پاتو و کاکا!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس های جالب دوئل تخم مرغی پاتو و کاکا! 1
عکس های جالب دوئل تخم مرغی پاتو و کاکا,با کاکا میشود از این شوخی ها کرد!: الکساندر پاتو یک شوخی عجیب را با کاکا در زمین تمرین سائوپائولو انجام داد.

در روزی که کاکا خبر بازگشت خود به تیم ملی برزیل را فهمید، پاتو یک تخم مرغ را روی سر او له کرد! البته کاکا نیز بیکار ننشست و انتقام گیری کرد…. کاکا پس از ۱۸ ماه با دعوت دونگا به تیم ملی برزیل بازگشت.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس های جالب دوئل تخم مرغی پاتو و کاکا! 1 “الکساندر پاتو” یک عدد تخم مرغ را در تمرینات سائوپائولو روی سر “کاکا” له کرد، وی زمانی این کار را انجام داد که شنید نام کاکا در لیست دعوت شدگان به تیم ملی از سوی “دونگا” وجود دارد.

کاکا بار دیگر پس از 18 ماه غیبت به تیم ملی برزیل دعوت شد. کاکای سی و دو ساله که از سال 2002 در تیم ملی برزیل حضور دارد، جام های جهانی 2006 و 2010 را تجربه کرده است. اما از زمانی که “لوئیز فیلیپه اسکولاری” هدایت تیم ملی برزیل را بر عهده گرفت دیگر به تیم ملی دعوت نشد. آخرین حضور او در تیم ملی کشورش به بازی دوستانه با تیم ملی فوتبال روسیه بازمی گردد.

کاکا درباره بازگشت خود به تیم ملی گفته است: بی شک از بازگشت خوشحال هستم. پس از این که مدتی طولانی از تیم ملی دور بودم، این بازگشت هدیه ای برای من از زمان شروع بازی ام بوده است. این نشان می دهد که من تا به حال خوب عمل کرده ام. وی ادامه داد: «من امیدوارم که با تجربیاتم به تیم ملی اضافه شوم. فکر می کنم بتوانم کمک کنم.

پاسخ
 سپاس شده توسط ɓŁŪ£ ɢĩŔŁツßレuε gïrレツ≧✯◡✯≦ ، [χσℓσνєѕтєя] ، ~~SARA:HIVA~~ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
آگهی
واااااااااااااااااااااااع
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
هههههههههههههههههههههههههههههههههههه
عکس های جالب دوئل تخم مرغی پاتو و کاکا! 1عکس های جالب دوئل تخم مرغی پاتو و کاکا! 1" />                   
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  «آزادی» پایان یک دوئل عشقی
  تخم‌مرغی که 2.5 میلیون تومان می‌ارزد! (+عکس)
  عکس: تخم مرغی شبیه به مازیار فلاحی!!
  مرغی که تغییر رنگ می‌دهد !
  دوئل آل‌سعود با انصارالله در مرکز صنعا
  مرغی که فکر می کند پنگوئن است !
  بارش تگرگ‌های تخم‌مرغی در مکزیک + عکس
  مرغی که فکر می کند پنگوئن است!
  دوئل مرگبار با چوبه دار گره خورد
  پایان دوئل مرگبار زن و شوهر جوان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان