امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فخرالدينی: دهان نه، جلوي صورت حنيف را گرفتم!

ميلاد فخرالديني از دريافت کارت زرد پنجم و محروميت از بازي مقابل تراکتورسازي ناراحت است.

فخرالدينی: دهان نه، جلوي صورت حنيف را گرفتم! 1

مدافع راست استقلال در گفتگو با خبرنگار ورزش سه می گوید:« شرایط بازی سخت و فشار هم روی من و سایر بازیکنان استقلال زیاد بود. در صحنه کارت زرد هم اصلا برخوردی با بازیکن صبا نداشتم. متاسفم که داور به من کارت زرد نشان داد اما می توانست این کارت را به من ندهد و حقم نبود جریمه شوم»

فخرالدینی از اینکه مقابل تراکتورسازی به میدان نمی رود ناراحت است:« واقعا ناراحتم. از وقتی کارت گرفتم خیلی به این ماجرا فکر کردم. چون واقعا انگیزه داشتم تا مقابل تیم سابقم بازی کنم و البته بازی خوبی به نمایش بگذارم. انگار قسمت نبود که جلوی تراکتورسازی بازی کنم اما امیدوارم در بازی برگشت بتوانم در زمین حضور داشته باشم»

فخرالدینی در مورد صحنه ای که جلوی دهان حنیف عمران زاده را گرفته اینگونه توضیح می دهد:« جلوی دهان حنیف را نگرفتم. دستم روی صورتش بود و از او می خواستم که بنشیند و اعتراض نکند. چون نتیجه بازی یک- یک بود و ما هم به بازی سرعت داده بودیم. نمی خواستم داور بازی را متوقف و از سرعت بازی کم کند»

مدافع راست استقلال در مورذد نتایج ضعیف چند هفته اخیر این تیم می گوید:« فوتبال است و بالا و پایین زیاد دارد. یک روز فوق العاده نتیجه می گیری و یک روز دور از انتظار. ما 6،7 هفته اول فوق العاده بودیم و مدام می بردیم اما به نظرم تیم مان از نظر روحی روانی افت کرده و مثل ابتدای فصل نیست. امیدوارم با راهکارهای کادر فنی بتوانیم نتایج ابتدای فصل را تکرار کنیم»

آیا استقلال پول فخرالدینی را داده؟ او می گوید:« الان یک قسط از قراردادم عقب افتاده اما قول داده اند تا هر چه زودتر بخشی از قرارداد را به حسابم واریز کنند»
فخرالدينی: دهان نه، جلوي صورت حنيف را گرفتم! 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آزمون: توی صورت بحرینی‌ها خندیدم
  برگزاری تمرینات ورزشکاران المپیکی به صورت مجازی
  مسابقات میل‌گیری پارازورخانه‌ای به صورت مجازی
  برپایی اردوهای پاراتکواندو بعد از ماه رمضان در صورت صدور مجوز از سوی وزارت ورزش
  پاکزاد: برنامه کمانداران به صورت آنلاین ادامه خواهد داشت
  افشاگری مالک تراکتور درباره پشت پرده پرونده‌های حقوقی و تبانی صورت گرفته در این باشگا
  بارسلونا1_بیلبائو0 سه امتیاز از دهان شیر
  مینو رایولا: هیچ توافقی میان پوگبا و منچستریونایتد صورت نگرفته است
  لینکر: در صورت نبود رونالدو ، بیل بیشتر به چشم خواهد آمد
  زخم ابدی بر صورت ریبری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان