امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅ(2)Ґ vêr§ïöñ²16(تاسوعا وعاشورای حسینی تسلیت باد)

شیوا،یه حسی به من میگه تو تقریبا تمام امروز اینجا بودی :/
چت ړۅ(2)Ґ vêr§ïöñ²16(تاسوعا وعاشورای حسینی تسلیت باد) 3
شقیقه ات به کمرت فرمان خیسی میدهد،همین که نوک اسلحه را لمس کند
درد است که انسان را بزرگ میکند نه روزهای تقویم
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

امضای خلاف قوانین درصورت تکرار اخطاردریافت مینمایید!

سپاس شده توسط Son of anarchy ، ~Mahnaz~
آگهی
(02-11-2014، 23:10)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا
.........

جانم شما؟>

برید پست اولو لایک کنید >_____________<
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=189786

(02-11-2014، 23:18)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا،یه حسی به من میگه تو تقریبا تمام امروز اینجا بودی :/

حست اشتباه میکنه چون نبودم ولی همشو خوندم bathtime
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
خوب حدس میزنی ها bathtime

بذار ببینم چی نوشته این شخص مرموز  (:

اصلا قانع شدم

منم زاپاس |:

قافیه اش قشنگ شد  :/
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، pashmak110 ، Mïņ̃†êR
تنفس ازاد
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Son of anarchy
خوشکلا بازه پست بدید هعی دلم تنگ شده بود اذیت کنم 157f
Channel
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، hanie directioner
(02-11-2014، 23:17)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-11-2014، 23:14)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوآ و حسن و هـآنیه ._. ..

من شیطونم .. ؟! (.. )

نه تو جوجو منیgrou

^____________________^

نزدیک بود بفدم زمیـــن >_<
عه >_<

^_^

(02-11-2014، 23:17)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-11-2014، 23:14)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شیطونم .. ؟! (.. )

شیطون نیستی
خیلی شادی! Big Grin

^_^

زنده بـآد شـآدی ^.^*!

(02-11-2014، 23:17)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شیطونم .. ؟! (.. )

.__.

کی گفته؟؟؟

هیم .. یه دخدره گف نه که تو اصن شیطون نیستی .. :|
._.

بعد من هنگ کردم موندم تو کف غلط خوردم .-.
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Mïņ̃†êR ، hanie directioner
آگهی
نقل قول: ^____________________^

عه >_<

^_^
کجا؟Big Grin
Channel
(02-11-2014، 23:23)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-11-2014، 23:17)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شیطونم .. ؟! (.. )

نه تو جوجو منیgrou

^____________________^

عه >_<

^_^

(02-11-2014، 23:17)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شیطونم .. ؟! (.. )

شیطون نیستی
خیلی شادی! Big Grin

^_^

زنده بـآد شـآدی ^.^*!

(02-11-2014، 23:17)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شیطونم .. ؟! (.. )

.__.

کی گفته؟؟؟

._.

میخواستم ببینم کی گفته که به خاطر این حرف درستش ازش تشکر کنم ^_^
پسرایی ک پارک دوبل خانوما رو مسخره میکنید
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

عمرن فوتبال بازی کردنشونو ک ندیدین..
بممممممب خندن لامصبا..
من یبار دیدم کارم به اورژانس بیمارستان کشید
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
(02-11-2014، 23:26)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: ^____________________^

عه >_<

^_^
کجا؟Big Grin

دآشتم از ذوق غلط می خوردم .. بعد نزدیک بود از رو صندلی بفتم :||
قلبم اومد تو دهنم :|
من خیلـی جون عزیز شدم تآزیگیــآ :|

((:

(02-11-2014، 23:26)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-11-2014، 23:23)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شیطونم .. ؟! (.. )

نه تو جوجو منیgrou

^____________________^

عه >_<

^_^

من شیطونم .. ؟! (.. )

شیطون نیستی
خیلی شادی! Big Grin

^_^

زنده بـآد شـآدی ^.^*!

من شیطونم .. ؟! (.. )

.__.

کی گفته؟؟؟

._.

میخواستم ببینم کی گفته که به خاطر این حرف درستش ازش تشکر کنم ^_^

:||||||||||||||||||||||||

فک کردم الآن میگه نه اصنم شیطون نیستی :|

من به ایـن مظلومی (..*)
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Mïņ̃†êR ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، hanie directioner

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چت ړۅҐ vêr§ïöñ²16
  مرگ نلسون ماندلا را تسلیت میگوییم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان