امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

علائم جن زدگی...بیا تو حال کن

خداوند متعال کتابی سراسر رحمت  را نازل فرموده ،که با ایمان وعمل به آن می توان هم در این دنیا خوشبخت بود و هم طعم واقعی خوشبختی را در آن دنیا  تجربه کنیم ومی فرماید و (( وننزل من القران ما هو شفاء و رحمه للمومنین )) و ما از قرآن چيزهايي را فرو مي فرستيم كه شفا و رحمتي (الهي) براي اهل ايمان است
بیشتر ناراحتی های جسمی وروحی انسان به خاطر دور بودن  از اسلام واقعی و یاد خداست چون خداوند بارها به ما  هشدار داده (( ومن اعرض عن ذکر ی فان له معیشه ضنکا و نحشره یوم القیامه اعمی )) و هر كس از ياد من روی بگرداند، در حقيقت، زندگىِ تنگ [و سختى‏] خواهد داشت، و روز رستاخيز او را نابينا محشور مى‏كنيم.»
که نتیجه دوری از خداوند در این دنیا سبب زود ناامید شدن و زود به بن بست رسیدن و داشتن اضطراب همیشگی {(( الا بذکر الله تطمئن القلوب ))آگاه باشید تنها بایاد خداست که دلها آرام می گیرد}،بی هدف زندگی کردن است که درنهایت منجر به خودکشی و یا روی آوردن به مواد مخدر و به و جود آمدن انواع امراض روحی،روانی که شیاطین مسبب آن هستندمی شود .ازآن جمله می توان به :
1-    جنون یا دیوانگی که خود لفظ جنون به معنای جن زدگی می باشد که خود دو گونه است قسمتی با اختلالات مغزی ارتباط دارد که از لحاظ پزشکی قابل بررسی می باشد و گونه ای دیگر از آن،طوری است که پزشک از تشخیص آن عاجز بوده و هیچ گونه اختلالات را تشخیص نمی دهددرحالی که شیاطین مسبب آن هستند.
2-    جدا شدن مرد و زن از همدیگر :که به طور ناخوداگاه مردنسبت به زن و یا برعکس  زن  نسبت به مرد بدون هیچ سبب واضحی احساس تنفر شدیدی می کند به طوریکه حتی نمی تواند به صورت همسرش نگاه کند.
3-    صرع ( بیهوش شدن ) آن نیز دوگونه می باشد و  علت آن هم می تواند جسمی بوده و از لحاظ پزشکی قابل بررسی باشد و لی نوع دیگر آن، شیاطین مسبب آن بوده و می توان با بعضی علایم آنها را از هم جدا کرد.
4-    تمایل نداشتن مرد و یا زن به ازدواج و احساس فشار شدید در هنگام مطرح کردن
5-    مشکلا ت جنسی الف ) ناتوانی جنسی در هنگام همبسترشدن ب) پیدا کردن میل جنسی شدید  ج ) انزال سریع منی در هنگام نزدیکی بطوریکه نتواند مقاربت را انجام دهد د) خونریزی زن در هنگام همبسترشدن
6-    نازا شدن و یا سقط جنین در چند ماهگی
7-    تنفر شدید و بدون سبب واضح از پدر یا مادر و یا دوست و غیره ویا برعکس حب شدید مرد به زن و برعکس، که باعث مشکلات در زندگی شود.
8-    احساس اینکه شخصی مدام با او حرف می زند و یا اینکه بطور غیر طبیعی کسی او را واداربه کار ی می کند.
9-    از کار افتادن قسمتی از اعضای بدن بدون سببی واضح وپیدا نکردن علت آن از لحاظ پزشکی وغیره
 تنها به گفتن این موارد اکتفا کرده چون اینها خیلی در بین مردم شایع می باشند که به وسیله قرآن درمانی می توان اینگونه مریضی ها را علاج کرد.
علایم فرد جن زده در شبانه روز که ممکن است  همه یا بعضی از آنها را دارا باشد.
الف ) در بیداری
1-    سر درد دائم که سبب آن مریضی مشخصی نباشد.
2-    بیزارو یا تنبل  بودن نسبت به نماز و یا قرآن و عبادات
3-    کند ذهنی
4-    بیهوش شدن
5-    تنبلی و احساس گرفتگی وخستگی بدن
6-    درد در قسمتی از اعضای بدن و یا منتقل شدن درد از مکانی به مکان دیگر بدون داشتن دلیل پزشکی
7-    علاقه پیدا کردن به ماندن در  مکانهای خالی و یا کثیف مثل حمام و دستشویی
8-    احساس به اینکه شخصی در درون اورا به کاری بد وا می دارد و تشکیک در فکر و عقیده
ب ) در خواب
1-    عرق کردن قبل از خواب و یا در هنگام خواب
2-    اضطراب و دلهره
3-    دیدن خوابهای وحشتناک وکابوس
4-    دیدن حیوانات مثل گربه و سگ و تکرار شدن آن
5-    راه رفتن در خواب
6-    ناله کردن مثل گفتن آه آه
7-    سقوط از مکانهای بلند
8-    خود را در قبرستان و مکانهای کثیف یا وحشتناک دیدن
9-    دیدن شکلها و یا اشباح غریب
10-خود را در کنارمردگان دیدن و تکرار آن
11-کسی او را می خواهد بکشد.
علت ورود شیاطین به درون انسان
1-    عاشق شدن شیاطین وشخصی را دوست داشتن:
طبق فرموده خداوند آنها ما را می بینند ولی ما آنها را نمی بینیم اما اگر کسی در موقع لباس پوشیدن و یا رفتن به حمام رفتن و یا دستشویی بسم الله بگوید آنها نمی توانند او را ببینند( برگرفته ازحدیث پیامبر)
2-    آزار دادن آنها :مثل ریختن آب داغ بدون گفتن بسم الله و یا ادرارکردن در سوراخها ویا ازبلندی روی آنها افتادن
3-    توسط ساحر به آنها امر شده باشد .
تمام گفته های بالا مستند به قرآن و سنت صحیح و یا تجربه می باشند.

[rtl]کسانی که در رقیه شرعی تخصص دارند معتقدند که انسان جن زده یا چشم خورده ممکن است علائمی بروز دهد که البته این عوامل ظنی هستند و در حالتهای گوناگون مختلف بوده و گاهی زیاد و گاهی کم می شوند.[/rtl]
[rtl]از جمله نشانه های جن زدگی عبارتند از :[/rtl]
[rtl]1- دوری و نفرت شدید از شنیدن اذان و یا قرآن.[/rtl]
[rtl]2- بیهوشی یا تشنج یا صرع و یا افتادن زمانی که بر او قرائت قرآن خوانده شود.[/rtl]
[rtl]3- زیاد دیدن خوابهای پریشان و ترسناک.[/rtl]
[rtl]4- تنهایی و گوشه گیری و انجام کارهای عجیب و غریب.[/rtl]
[rtl]5- گاهی در وقت قرائت بر وی شیطان بر زبان او سخن می گوید.[/rtl]
[rtl]و اما نشانه های چشم خوردن؛ شیخ عبد العزیز سدحان در کتاب «قواعد الرقیة الشرعیة» چنین می گوید: « هرگاه علایم زیر در بیمار مشاهده شد در اثر چشم زخم بوده است: سفعه (یا همان زردی چهره) و رنگ پریدگی به همراه کسالت و سستی، احساس درد در سطح پائین‌تر از پشت و یا بالاتر از کتف، سردرد مداوم به همراه درد در اطراف سر و تعریق و ادرار زیاد یا سوزش معده، بی‌خوابی در شب، احساسات غیرطبیعی مانند عصبانیت شدید و زودهنگام و یا گریه بدون دلیل مشخص و تنگی عروق قلب. بیشتر مردم نیز به آن مبتلا می‌باشند..[/rtl]
[rtl]البته این امراض اگر به صورت سطحی و عارضی باشد، کسی نیست که دچار آن نشود، اما اگر زجرآور باشد و ماندگار، اثرات عمیقی بر فرد می‌گذارد که همان مرض و آسیب است».[/rtl]
[rtl]و در کتاب “الرقیة الشرعیة” (ص/10) چنین آورده است: « نشانه‌های چشم خوردن بیمار عبارتند از: سردرد، زردی صورت، عرق زیاد، بول بسیار، آروغ دادن و خمیازه کشیدن بیش از حد طبیعی، عصبانیت و خشمگینی شدید، احساس ناراحتی و تنگی در سینه، احساس درد در بین دو شانه و یا در قسمت پایین کمر و بی‌خوابی شبانه. بر حسب قدرت چشم زدن و کثرت چشم‌زننده‌ها تعداد این علایم و نشانه‌ها، کم و زیاد می‌شود همچنانکه گاهی در بیماری جسمی و یا روحی دیگری نیز این علایم دیده می‌شود».[/rtl]

[rtl]نظر و سپاس فراموش نشه[/rtl]
پاسخ
 سپاس شده توسط amirhoseyn024 ، saeid ، ندا2000 ، Y@$@M@N ، *نیوشا*14 ، Black_Man ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، جوجه طلاz ، مهردخت ، mohsen30man ، آرمین سلطان داداشها ، دانشمند بزرگ ، mr.destiny
آگهی
Tongueالان من حال کردماااااااااااااااااا
علائم جن زدگی...بیا تو حال کن 1
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsen30man
ConfusedConfusedConfusedووویییی

پاسخ
زیاد دیدن خواب های پریشان و ترسناک
اضطراب و دلهر
خوب من الان جن زده شدم
Big Grin

ممنون
پاسخ
خخخخخخخ کی اینجا جن زدس؟
پاسخ
سلام من جن زدم
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
پاسخ
آگهی
بابا بیخیال اگه اینطوریه پ منم جن زده شدم چون چند تا از مواردش در مورد من درسته.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
احساس می کنم جن  زده شدم:L28:
پاسخ
من الان هیچ حسی ندارم
بدنم سر شده:cool:
پاسخ
علائمش مثل علائم سرماخوردگیه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان