امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مـسـجـدشنـاور بـر روی آب

Rainbow 
به تازگی مسجدی شناور در شهر جده عربستان سعوی و در ساحل دریای سرخ ساخته شده است.

به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه اماراتی البیان، این مسجد به نام مسجد الرحمه نام گذاری شده که مردم آن را مسجد فاطمه الزهرا خطاب می کنند. "مسجد شناور" نیز دیگر نام این عبادتگاه است زیرا از چهار طرف این مسجد در دریا قرار دارد.

در این مسجد از سبک های معماری جدید و قدیم و معماری اسلامی استفاده شده و روزانه میزبان تعداد زیادی از نمازگزاران و گردشگران است.

بسیاری از گردشگران ترجیح می دهند در هنگام طلوع و غروب آفتاب به بازدید از مسجد بپردازند زیرا در این هنگام، نور خورشید و دریا، زیبایی ویژه ای به این مسجد می دهند.

مسجد نه تنها فضای بزرگی برای عبادت دارد بلکه شامل مکان هایی برای وضو، سرویس های بهداشتی و سالن هایی مجزا و مجهز برای عبادت نیز می شود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مـسـجـدشنـاور بـر روی آب 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، 3vda ، сÜтε Đévìł ツ ، ps3000 ، eli-77 ، anashid ، ற!sS~saЋİ ، ღdorsaღ ، پيشي ي ملوس ، giti20 ، *Armila* ، bmw x6 ، ملاهت ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
آگهی
چه با حال
تمام خوبي ها را برايت ارزو ميكنم نه راحتي هارا

جون تو راحتيت را مي خواهي

ولي خدا خوبيت راHuh
پاسخ
 سپاس شده توسط |мιѕѕ мєняαѕα| ، anashid
خیلی قشنگه من دوس دارم خونم این شکلی باشه
خدا اگه زمينت جاي خوبيه خودت تو آسمون چي ميخواي؟؟Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط RedSparrow ، |мιѕѕ мєняαѕα|
سپاسHeartHeartHeartHeart
پاسخ
جالب بود
پاسخ
واقعااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟
خیلی خوبه
مرسیHeart
قبل از اینکه بخواهی در مورد من و زندگی من قضاوت کنی-
اول کفشهایم را بپوش و در راه من قدم بزن
پاسخ
آگهی
این مسجد مال کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!Big Grin
ای رفیق باوفا!هرشب دعایت می کنم.گرندارم زانتیا!فرغون سوارت می کنم.
پاسخ
jalebeUndecided
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

پاسخ
(21-09-2013، 9:04)ملاهت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مسجد مال کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!Big Grin

شـهـر جـده در عـربـسـتان
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان