امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²17(2

(10-11-2014، 21:50)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-11-2014، 21:48)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-11-2014، 21:38)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسان دیدمت (:

چشت روشن :|

(10-11-2014، 21:41)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ندیدم هنوز ._.

-_-

اهورا اهورا اهورا ؟

برو عکسمُ ببین :|

نقل قول: عشق بندس:v

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir/do.php?imgf=95353367115204579962.gif

عشق منم هست .. مخصوصن باب ._.
دیدم3>
(:
خوشگل شدی عشق بعد از پاتریکم:v
سه چار قسمتشو گذاشتم برين ببينين سپاس و نظرم رد كنين بياد
چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²17(2 210
 سپاس شده توسط Son of anarchy
آگهی
بریم درس بخونیم .___. بدرود
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Son of anarchy
من آواتارمو مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــيــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــخــــــــــــــــــــــــــــــــــــوام
بي وجدانا ورش داشتن روحيه م شكست
چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²17(2 210
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Berserk
عکس جدید گُذاشتم ازبچگیم :|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=191175&pid=2592047#pid2592047
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²17(2 210
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(10-11-2014، 21:53)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-11-2014، 21:50)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدم3>
(:
خوشگل شدی عشق بعد از پاتریکم:v

خوشگل شُدم ینی نبودم ؟ :|

بعد از پاتریک ؟ :|

ب آوریل میگم :|

والا اینطوری کِ من شِمُردم .. من عشق آخری ـام :|

بعد از پاتریک و آوریلل جوووون ـُ .. :|

مرسی عشق بعد از نایل و وی و باب و جاستین ( تیمبرلک ) و جیوکونگ و آش و امینم و ... چندتا نُقطه :>

^_^

:|
ن تو عشق یکی مونده به اخرم هستی._.
بعد از تو بازی خوراک مرغ رو دوس دارم:|||
من باس اولین عشقت باشم-___-
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Son of anarchy
(10-11-2014، 22:00)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن تو عشق یکی مونده به اخرم هستی._.
بعد از تو بازی خوراک مرغ رو دوس دارم:|||
من باس اولین عشقت باشم-___-

مرسی چِ با افتخار هم میگه .______.

نیخوامـ ._.

برو جواب پ.خ بده :|

من درسمُ خوندم دلتون سوز ^_^

فقد فردا نندازمن از کلاس بیرون صلوات :|
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
آگهی
خوب شد گفتی جواب پ.خ:|عه آیسان چه اکولی پکول بودی:v
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(10-11-2014، 22:04)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب شد گفتی جواب پ.خ:|عه آیسان چه اکولی پکول بودی:v

بله بله ._.

بعد مث اون داستانه میگُفتی من بهت پ.خ ندادم :|||

اکولی پکول ب کی بود میگُفتی ؟ :|||||||||||||||||||||||||||||

هیهیهی من از بچگیم عشق موهاش بلند داشتم .. ی عکس دارم همین قدی ـام بعد ی کُلاه گیس سرم کردن ._.

آرامیس رو دیدیی ؟

دختر دختر داییمِ ینی جیغغغ گازش بگیرمممم :|

میخواستم عکس مهیا روبزارم ..

میترسم چشش بزنن دوباره ._.
همه لفدن .______.*

http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=141192

یکی اینو بن کنه Dodgy
چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²17(2 210

چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²17(2 210
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=191795
Channel
 سپاس شده توسط First Star ، |мιѕѕ мєняαѕα|

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان