امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جناب زعفر جنی(رهبر اجنه ی شیعه)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب زعفر جنی(رهبر اجنه ی شیعه) 1

زعفر جنی از بزرگان شیعیان جن و دوست دار و محب اهل بیت علیه السلام بود در یکی از روزها در (بئر ذات العلم)بساط شادی گسترده ای و عروسی

برپا کرده بود و سلاطین و بزرگان جن و پری را دعوت کرده و خود بر تخت عیش نشسته بود که ناگهان صدای گریه شنید ،گریه کنندگان را به سوی خود

خواست،گریه کنندگان دو جن بودند،زعفر گفت این چه زمان گریه و زاری است؟؟؟

ای امیر به طور اتفاقی از نینوا میگذشتیم که لشگری بی حد و عدد را در حال کشتار دیدیم به جهت اطلاع و خبردار شدن به آنجا نزدیک شدیم و دیدیم

حسین بن علی (ع) یکه و تنها ایستاده و بسیاری از یارنش کشته شده اند و حضرت دم به دم می فرمود

آیا کسی هست که به فریاد آل محمد برسد؟؟آیا کسی هست که عترت پیامبر(ص) را یاری نماید؟ آیا کسی هست که ذریه فاطمه(س) را پناه دهد؟

و همه اهل و عیال ایشان فریاد العطش العطش سر میدادند

چون این واقعه را دیدیم خود را فوری به شما رساندیم تا به یاری ایشان برویم

زعفر که این راشنید به سوی کربلا حرکت کرد.

جناب زعفر گفت:وقتی وارد کربلا شدم دیدم دشمنان از 4 فرسخ تا 4 فرسخ امام و یارانش را محاصره کرده اند.

همچنین دیدم فوج عظیمی از ملائکه به همراه لشکریانشان منتظر اجازه و فرمانند.

روح 124000 پیامبر از آدم تا خاتم نیز در آنجا حضور داشتند.

من به سوی امام رفتم و امام فرمود:زعفر کجا بودی؟

عرض کردم قربانت گردم خبر بی کسی شما را شنیدم با 36000 جن به یاری شما آمده ام

حضرت فرمودند: وفای شما جنیان از آدمی بیشتر است.

خدا و رسول از تو راضی باشند خدمت تو را خدا قبول نموده و لازم به زحمت تو نیست

عرض کردم چرا اجازه نمیدهید با آنان بجنگیم؟

حضرت فرمود:شما آنها را میبینید و آنها شما را نمیبینند و این به دور از جوانمردی است

زعفر عرض کرد:آقا جان ما هم به صورت انسان ظاهر میشویم اگر کشته شویم در راه خدا کشته و شهید شده ایم

حضرت اجازه نداد و فرمود به جای خود برگرد.

زعفر جنی در سال 70 شمسی درگذشت و مراسم یاد بودی از تنها بازمانده واقعه کربلا در شهرهای قم ،مشهد ،کربلا و کاظمین در مساجد برگزار شد.

پس از مرحوم زعفر جنی، پسر ایشان "سعغر" زمامدار شیعیان جن میباشد. ,
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط ESSE BLACK ، ALI REZA J ، ຖēŞค๑໓ ، مهربان ترین دختر دنیا ، خخخخ ، Son of anarchy ، mohsenniceboy ، تیک تاک13 ، *tara* ، sara-ice girl ، ღ ツ setareh ツ ღ ، Amir-al ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، عطرینا ، ᖇᗩᖺᗩ ، oprah vinfrey ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، hand ، مهدیه 1381 ، Mehrab@n ، ارش خان ، taran08 ، اونی ، mr.destiny
آگهی
خدا پشت و پناهشون انشاالله.
خدا بیامرزد زعفر جنی
اینم کلاه کاسکت کراسی خودمه.
آنقدر دوستت دارم و بهت عشق میورزم که گاهی وقتا فراموش میکنم که
.
.
.
دوستم نداری...
این داستانوازکتاب دنیای مرموزجن نوشتی؟
به نویسندگی ابرهیم گلروابادی
خیلی وقت بود نیومده بودم انجمن
واقعا دلم تنگیده بود براش
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY
این داستانو شنیده بودم...
پیامبر راس گفت که وفای شما جنیان از آدمی بیشتر است...
هعیییییی
سپاس
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب زعفر جنی(رهبر اجنه ی شیعه) 1 [/img]بـــیآآ مــَره یــآری بِـدن....بیــآمــَـره یـآری بــِـدن.....
مـــی دیــله دیــل داری بـــِدن...کـــه زیــندگی هَمــــَش غمه....کـــه زینــدگی هَمــَش غمه...ای دونــیا غــَم مــی همــدمه...ای دونــیا غــَم می هَــم دمــَه..
نــآنی چوجــور غــم دارما..نــآنی چوجــور غــم دارما...تـــره مــی ور کــَم دارمـــآ...مــی آرزو مــی دیــل خوشــی...مــی آرزو مــی دیــل خوشــی...اَنــه کـه توو...بایـــی نیــشی..اَنــه کـه توو...بایـــی نیــشی....
اَ حــَرفــه باز بــوگوفــتمـآ...اَ حــَرفــه بــآز بوگــوفتما..فـــآرس مــَـــره بوســوختما...بــوسوخــتما...چــره نــآیی توو...چـــــره نآآیی توو...
بایـــی دوبـــآره پــآ گیــرم...بــآیی دوبــآره پــا گیـرم...تـــی دســتانا حَنـــآگـــیرم...حَنـــآگـــیرم..اَگـــه بـآیی تــوو...اگــه بــآیی توو..
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب زعفر جنی(رهبر اجنه ی شیعه) 1 [/img]
 سپاس شده توسط oprah vinfrey
اوهومممممممممم ببخشید ظعفر جنی درستهSleepySleepySleepy
اسمش صحیحه....
شیعیان امامم لذت ببرن

آگهی
اين داستان صحت داره، كتابش هست.
 سپاس شده توسط *tara*
من شنیده بودم قبلا رهبر گفته بود
من عاشق حسینم . 
عشق فقط یک کلام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- حسین علیه السلام
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=106027&pid=3172066#pid3172066
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کلام و اعتقادات شیعه
  زندگینامه شیخ کلینی، از محدثان مشهور شیعه
  اجنه چه کسانی را اذیت میکنند
Rainbow ۱۲ توصیۀ رهبر انقلاب در مورد شب قدر !
Star دیدار رییس دانشگاه مذاهب اسلامی کشور با ائمه جمعه شیعه و اهل سنت شرق استان گلستان
  شیعه چگونه می تواند ثابت کند که فرزند امام حسن عسکری (ع) متولد شده است؟
  سه طلاقه شاه و شیعه شدن وی
  درباره انیمیشنی که رهبر به تماشای ان نشست بیشتر بدانید
  آمدن زعفر جنی به قصد یاری امام حسین (ع)
  توهین به رهبر!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان