امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فال عاشقانه با بوسه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فال عاشقانه با بوسه 1

فال عاشقانه با بوسه

دوست دارید بدانید که چطور احساسات گرم و سوزان معشوقه تان را ارضاء می کنید؟ فال در مورد سبک بوسیدن متولدین ماه های مختلف است. امیدواریم با خواندن این فال بتوانید با شخصیت معشوقتان بیشتر آشنا شوید و ببینید که لبهایتان چه سرنوشت عشقی برای شما رقم می زند!

برج حمل (فروردین)
بوسه های شما تند و سریع و بسیار پرحرارت هستند که نشانگر حس شهوتران و لذت طلب شماست، اما این احساس داغ و سوزان خیلی زود فروکش می کند.

برج ثور (اردیبهشت)
بوسه های شما با تعلل صورت می گیرد اما بوسه هایی ژرف و با احساس هستند که پی در پی می آیند و می آیند و…

برج جوزا (خرداد)
بوسه های شما با فوران خنده، لبخند و مسخره بازی قطع می شود.

برج سرطان (تیر)
بوسه های شما گرم و لطیف است، و دوست دارید تا ابد به آن ادامه دهید…

برج اسد (مرداد)
بوسه های شما وحشی و پراحساس، همراه با چنگ زدن و گاز گرفتن است. هیچگاه موقع بوسیدن از بروز احساسات خود جلوگیری نمی کنید و دوست دارید دیگران شما را به این خاطر تشویق کنند.

برج سنبله (شهریور)
بوسه های شما بسیار دقیق، ظریف و ماهرانه است و معشوقتان زمانی متوجه آن می شود که شما کارتان را تمام کرده اید

برج میزان (مهر)
آنقدر نگران وضعیت تنفستان هستید که نمی توانید خوب به بوسیدنتان بپردازید.

برج عقرب (آبان)
شما خیلی زود از بوسیدن می گذرید و به سراغ……چیزی می روید که پشت سر آن برسد.

برج قوس (آذر)
بوسه های شما غافلگیر کننده و خود به خودی هستند که باعث می شود معشوقتان بیشتر و بیشتر طلب کند.

برج جدی (دی)
بوسه های شما لحظه ی خلاص شدن و آزادی از استرسی است که در طول روز اسیرتان کرده است.

برج دلو (بهمن)
بوسه های شما خیس و با کثیف کاری همراه است و هنگام بوسیدن چشمانتان را باز نگاه می دارید!

برج حوت (اسفند)
بوسه های شما رویایی، خیال انگیز، عاشقانه و ابدی است.
 سپاس شده توسط ɨAʀʍɨռ ، ÐeaÐ GiЯl ، دخمل ، تک اهنگ ، ღeternal Loveღ ، Shahin najafi 1359 ، ♥♥negin♥♥ ، asal 77 ، αℓι ، غروب ، jolia ، skelet ، Anahita12 ، ##شهرزاد## ، sara ss501 ، ♥باران عشق♥ ، MissLone ، The Ginkel ، giti20 ، fire girl ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، azary ، Nazanin501 ، MINA JOON ، Ayria ، mona49 ، ★MoRpHeUsS★ ، fatiiiiiii ، shayruan
آگهی
برج جدی (دی)
بوسه های شما لحظه ی خلاص شدن و آزادی از استرسی است که در طول روز اسیرتان کرده است.
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
چه میشه کرد دی ماهیم دیگه
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
**FU
FAKE
WORLD

گند زدید به انجمن 
Dodgy Dodgy  

سپاس شده توسط Nazanin501
برج دلو (بهمن)
بوسه های شما خیس و با کثیف کاری همراه است و هنگام بوسیدن چشمانتان را باز نگاه می دارید!

لعنت به این شانس.

Big GrinBig Grin

کی میخواد منو ببوسه.
من بهمنیم.
مردشور اذر رو ببرم
من خودم فروردن هستمBig Grin
Khaste shodam az adamaye roye zamin Confused
من،فروردین:بوسه های شما تند و سریع و بسیار پر حرارت هستند که نشانگر حس شهوتران و لذت طلب شماست،اما این احساس داغ و سوزان خیلی زود فروکش میکند!Big Grin
عشقم،مرداد:بوسه های شما وحشی و پراحساس،همراه با چنگ زدن و گاز گرفتن است.هیچگاه موقع بوسیدن از بروز احساسات خود جلوگیری نمیکنید و دوست دارید دیگران شما را به این خاطر تشویق کنند!Big Grin
آخ که چه بوسه ای بشهBig GrinHeart
 سپاس شده توسط mannima ، mona49
من ابانم اما نظر شخصی خودم این نیستBig Grin
بوسه رمانتیک و طولانی رادوست دارم
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

آگهی
منم فرورديني هههههه مرسي
برج قوس (آذر)
بوسه های شما غافلگیر کننده و خود به خودی هستند که باعث می شود معشوقتان بیشتر و بیشتر طلب کند.Heart
رفتم تو کوه داد زدم .. یعنی از من خوشگل ترم هست !؟

صدا اومد هست هست هست … هیچی دیگه برگشتم خونه!
:ngh:
بدک نبودRolleyes
ExclamationExclamationExclamation
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فال عاشقانه با بوسه 1

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان