امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این مداحان را به عزاداری حسینی راه ندهید

قدیری ابیانه از فعالان رسانه ای اصولگرا نوشت: دیشب یکی از مداحان قریب به مضمون گفت: «ما سگ انصار حسینیم و این را حسین بر قلاده های ما نوشته است.»

به گزارش ایرنا وی در سایت خود با انتقاد از این گفته ها، ادامه داده است: اولا ما سگ نیستیم و انشاء الله همگی انسان های شریفی هستیم که با آگاهی و درایت و فهم و شعور و با منطق و استواری پیرو امام حسین (ع) هستیم و ان شاء الله اگر لازم شود در راه آرمان امام حسین (ع) و تحت امر امام زمان (عج) و نائب بر حقش رهبر معظم انقلاب از جان خود نیز می گذریم.
این مداحان را به عزاداری حسینی راه ندهید 1
شیعیان را سگ لقب دادن از داعشی ها دور از انتظار نیست ولی به چه حقی مداح اهل بیت (ع) سینه زنان حسینی را سگ می نامد؟ خدا انسان را اشرف مخلوقات آفرید و این مداحان، بهترین انسان ها یعنی شیعیان را سگ می نامند.

خدایا، به این مداحان ما علاوه بر صدای رسا و شور، شعور نیز عطا فرما تا سینه زنان حسینی را با سگ مقایسه نکنند. انتظار می رود چنین مداحانی حداقل نتوانند مسجد تاریخی ارک را پایگاه این نوع اظهارات سخیف خود قرار دهند.
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، ALI REZA J ، ایرانی اسلامی ، Titiw ، taran08 ، Key Armin ، نیلوفر جوووووووووون ، مهربان ترین دختر دنیا ، ~~SARA:HIVA~~ ، Dead-Girl ، تیک تاک13 ، mohsenniceboy
آگهی
(14-11-2014، 19:22)nanaz^.* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.... و ان شاء الله اگر لازم شود در راه آرمان امام حسین (ع) و تحت امر امام زمان (عج) و نائب بر حقش رهبر معظم انقلاب از جان خود نیز می گذریم.

حکم خداس ک انقد بااطمینان میگین نائب بر حقش؟؟؟
کم کم بعضیا دارن خورشیدو ول میکنن و میوفتن دنبال چراغ نفتیا.قصدم توهین ب ایشون نیس.اما نمیشه همه جا سکوت کرد.
خوبه ک بفهمیم حرفامونو.ی کم گنده شدن حرفامون. بهتره بگم،حرفای گنده زیاد شدن. گنده تر و زیادتر از اون چیزی ک باید باشن.

آپدیت شد. ورژن10 (آذر 93):
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=174411&page=8
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، ~~SARA:HIVA~~ ، fadimeh
(14-11-2014، 21:18)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-11-2014، 19:22)nanaz^.* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.... و ان شاء الله اگر لازم شود در راه آرمان امام حسین (ع) و تحت امر امام زمان (عج) و نائب بر حقش رهبر معظم انقلاب از جان خود نیز می گذریم.

حکم خداس ک انقد بااطمینان میگین نائب بر حقش؟؟؟
کم کم بعضیا دارن خورشیدو ول میکنن و میوفتن دنبال چراغ نفتیا.قصدم توهین ب ایشون نیس.اما نمیشه همه جا سکوت کرد.
خوبه ک بفهمیم حرفامونو.ی کم گنده شدن حرفامون. بهتره بگم،حرفای گنده زیاد شدن. گنده تر و زیادتر از اون چیزی ک باید باشن.

بله حکم خداست
کاری ندارم یه عده از نردبون بالا رفتن
ولی ولایت
حقه
احادیث هم داریم ولی منابعو ف اموش کردم
همراه با اصل حدیث
چنین چیزی بود

امام صادق نشانه دادن که یهوعلامت رو چشمشه
منظور عینکه
و از نسل منه
بقیش رو فراموش کردم
اینا رو برای اثبات ولایت نمیگم
چون اثباتش مثل اثبات امانت ساعت ها طول میکشه
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
من اثباتشو کاری ندارم.
اما وقتی میگی نائب بر حق امام زمان یعنی انتخابش ازطرف بشر خطاکار نیس.
ببین ما تو قران سوره محمد داریم.و .... برا اثبات انتخاب پیامبر ازطرف خدا
حدیث جابر داریم ک اسم تک تک ائمه برده شده توش و همچنین تو غدیر.و .... ک اماما رو معرفی کردن.
میشه خاهش کنم ی حدیث بیارین درمورد آیت الله خامنه ای.درضمن آیت الله خمینی ولی فقیه نبودن چون علامت نداشتن رو چشمشون؟(همون ک گفتی منظورمه.از امام صادق نقلش کردی بدون منبع.)
درضمن هزاران نفر سید هستن ک عینکین ک آدمای خوبین.ک آخوندن.
خوشحال میشم توجیه شم.

من با شخص کار دارم.جمله ای ک تو پسته گفته آقای خامنه ای نائب بر حق امام زمانه.

پاسخ
چت روم کردن اینجا ممنوع
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، taran08 ، ~~SARA:HIVA~~
ناناز چی شده؟؟؟؟ اخه تو و چه به این پستاBig GrinBig GrinBig Grin

+سپاس
پاسخ
آگهی
(15-11-2014، 18:24)nanaz^.* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چت روم کردن اینجا ممنوع

حرفای اشتباه زدن و وصل کردنشون ب مذهب درسته؟؟؟
حرفای من ریشش تو پست اوله.
من نمیخام اون دنیا یقمو بگیرن ک چرا ی چی خوندی ک بنظرت دروغ بود اما ساکت موندی.:cool::cool::cool::cool:Smile

پاسخ
 سپاس شده توسط ~~SARA:HIVA~~
علیرضا مسلم بن عقیل زمان رهبره
زمان امام حسین بهونه اوردن تو معصوم نیستی و از طرف امام نیستی و هزار بهانه
گفتن امام بیاد ما بیعت میکنیم
نه با تو
الانم همونه
با مسلم زمان دست ندی وعده سر خرمن بدی هون جریان امام حسین میشه
شیعیان امامم لذت ببرن

پاسخ
اینا مسلمون نیستن من حاضرم قسم بخورم فقط اسم مسلمون بودنو به یدک میکشنkaffe2
مـﻦ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﺩﺧتـﺮﺍﻡ ﮐﻪ ﺻﺒﺢ ﭘﺎ ﻣﯿﺸﻢ ﺷﯿـﻄﻮﻥ ﻣﯿﮕﻪ
   ﺁﺥ ﺑﺎﺯ
ﺍﯾﻦ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﺷﺪ 

پاسخ
(15-11-2014، 18:35)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2014، 18:24)nanaz^.* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چت روم کردن اینجا ممنوع

حرفای اشتباه زدن و وصل کردنشون ب مذهب درسته؟؟؟
حرفای من ریشش تو پست اوله.
من نمیخام اون دنیا یقمو بگیرن ک چرا ی چی خوندی ک بنظرت دروغ بود اما ساکت موندی.:cool::cool::cool::cool:Smile

اونطوری پست منو میبند
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
 سپاس شده توسط ~~SARA:HIVA~~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Smile پناهیان: مجلس عزاداری باعث نشاط می‌شود
  فرصت سحر رمضان را از دست ندهید
Star منبری‌ها و مداحان، مظلومیت ائمه‌ای که کمتر نام‌شان برده می‌شود را برطرف کنند
  آیا استفاده از آلات موسیقی مانند دف و چنگ در عزاداری ها صحیح است؟
  دلنوشته های حسینی
  فحاشی ضد انقلاب به شهاب حسینی به خاطر امام زمان(عج) +تصاویر
  مهدی موعود در آیینه عاشورای حسینی
  تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد-ویژه نامه تاسوعا و عاشورا
  [نقدی بر کتاب حماسه‌ی حسینی]
  شعار ندهید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان