امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختر دانشجویی ک 2000 خواستگار پیدا کرد!!!!

"یانگ زنگ منگین" دانشجوی دختر دانشگاهی در چین به واسطه‌ی یادداشتش روی یک کاغذ بیشتر از آنچه که فکرش را می کرد در میان هم دانشکده هایش خواستگار پیدا کرد.
در 8 مارس 2010 که مصادف با روز زن در چین بود دانشگاه "علم و تکنولوژی الکترونیک" چین به تمام دختران دانشگاه یک تکه کاغذ سفید داد و از آنان خواست آرزویشان را روی آن بنویسند و روی "دیوار آرزوی" دانشگاه بچسبانند تا همه آن را ببینند.

دختر دانشجویی ک 2000 خواستگار پیدا کرد!!!! 1
پیام "یانگ زنگ منگین"
"یانگ زنگ منگین" اینگونه روی کاغذ نوشت:
"اسم من "یانگ زنگ منگین" است دانشجوی سال اول دانشگاه و فکر می کنم که جذاب هستم. متاسفانه تا به حال نتوانستم شخص مناسبی را برای زندگیم پیدا کنم. اما به سرنوشت اعتقاد دارم. اگر کسی از شما آقایان آرزویی مانند من دارید، پایین ساختمان خوابگاه من بیایید و نام مرا با صدای بلند بین ساعت 12:30 تا 12:50 در 11 مارس فریاد بزنید. من پنهانی شما را نگاه خواهم کرد.اگر شما همانی بودید که من دنبالش هستم پایین می آیم و شما را ملاقات خواهم کرد.
این را هم اضافه می‌کنم که نسبت دانشجویان پسر در این دانشگاه به

تجمع خواستگاران مقابل خوابگاه
پیام "یانگ زنگ منگین" در 11 مارس مشهور شد.
بیش از 2000 دانشجوی پسر مقابل خوابگاه این دختر را نداشتند. شاید هم به این دلیل اینکار را نکردند چون آنهایی هم که نامش راصدا کردند شانسی برای ملاقت "یانگ زنگ منگین" نداشتند.

تصویری از "یانگ زنگ منگین"
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
kill your darlings
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead-Girl ، **zeinab** ، "تنها" ، しíþ ßしâçk ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Titiw ، مریم14 ، هیون جونگ ، $hanane$ ، aLiReZaZ-iM ، selestia ، 342 ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، Sadaf 2014 ، ~ُُBön َBáŠŦ~ ، AعطریناA ، سمیرا۸۰ ، _.miss_.em ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
وااااااااااااااااا غرورشو خورد کرده...
××زَن زَن بآشِهـ نَهـ عَروسَـــــکِ زِندِه...مَــــــــرد؟دیدی قآب بِگیر××
پاسخ
 سپاس شده توسط しíþ ßしâçk ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، # αпGεʟ
دختره دستی دستی خودشو بی ابرو کرد یا آوا بهقول تو غرورشو خورد کردSadSadSadSadSad
پاسخ
 سپاس شده توسط "تنها" ، しíþ ßしâçk ، # αпGεʟ
2000Exclamation
پاسخ
خیلییی خنده دارهBig GrinBig GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
اسکل غرورشو خورد کرد
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، # αпGεʟ
آگهی
دختره حالش بدهSad
پاسخ
قیافش بد نیست
دختر دانشجویی ک 2000 خواستگار پیدا کرد!!!! 1دختر دانشجویی ک 2000 خواستگار پیدا کرد!!!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ωøŁƒ
کجاش جذابه ؟

پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
جذاب که نیس چرا خودشو خراب کرد اخه بازگشت همه به سوی خانه بخت است خواهرم Sleepy Big Grin
we don’t care what them people say.
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پسری که برای دختر شارژمیگیره..............
  نصیحتی واسه دختر خانوما
  ☻؟☻ اگه عشقتو تو انجمن پیدا کنی چیکار میکنی ☻؟☻
Rainbow مشاعره بااسم دختر یا پسر
Shocked کدوم اسم دختر باکلاس تره؟ (مخصوص دختر های انجمن)
  دختر باید..............
Sad دختر بودن یعنی ...
  بیاتو منحرا پیدا بشن :))))))))))) چن درصد منحرفی؟؟؟؟ خخخـــــ و عکس های منحر کنندهـــ
  کشف یک موجود عجیب در اعماق 2000 هزار متری آب ها
  یک ماه پیش عکس و خبر دختر گمشده در تمام شهر منتشر شد ولی اثری از او نبود ، دختر 25 ..

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان