امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

✘✘ - تلنگر -✘✘[ update ]

(18-10-2015، 16:17)ḲℑℳℐÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخون موهای تنت سیخ میشه مردونه

بخون اما ناراحت نشو دوستان بخونید ببینم چشمی خشک میموونه..؟
یکی از نوکرا و ذاکرای ارباب میگفت: دو ماه پیش خواهرم کربلا بود تو صحن حضرت عباس ع بودیم مداح داشت روضه میخووند یه وقت دیدیم یه پیرمردی اومد از یقه اون مداح گرفت کشید پایبن گفت عباس دروغ میگه ...عباس دروغ میگه
مداح ارومش کرد گفت چی شده گفت من بعد 25 سال بچه دار شدم الان که 19 سالشه رفته تو کما با خودم گفتم درمون دردش عباسه
از اصفهان اومدم کربلا امروز زنگ زدن بهم گفتن بچت مرده...دروغ میگن که عباس حاجت میده
خواهرش میگفت مجلس بهم ریخت ..
فرداش تو صحن حضرت عباس بودیم دیدیم پیرمرده پا برهنه اومد ..با خودموون گفتیم الان مداح و میزنه دوباره..
دیدیم اومد جلو چهار پایه که مداح روش واساده بود دستشو گرفت گفت بیا بغل ضریح بخوون همه کسایی که دیروز بودنم باشن...میخوام بگم غلط کردم... (گریه میکردو میگفت)
میگه همه رفتیم مداح گفت حاجی چی شده ..
گفت خانوومم زنگ زد گفت چوون نمیذارن زنا تو غسال خونه برن التماس کردم گفتم 1 بار بچمو تو سرد خوونه ببینم...
میگه همین که کشو رو کشیدن بیروون دیدیم رو نایلوون بخار نشسته سریع اوردنش بهش شوک دادن بعد چند دقیقه به هوش اومد ..
پسرموون که اصلا تو قید و بند مذهب نبود تا نشست گفت بابای من کجاست؟
گفتم بابات کربلاست ...
گفت بهش زنگ بزن بگو زمانی که تو کما بودم 1 اقای قد بلندی اومد تو خوابم گفت ...پسرم بلند شو...
به بابات سلام برسوون بگو...
ابروی من یک بار تو سرزمین کربلا رفته بود..
چرا دوباره ابروی منو بردی...برو بهش بگو عباس دروغ نمیگه....‏باسلام این ازطرف حرم پخش شده. تاپيام رو ديدي ٨باربگو (یاابوالفضل)وبراي٨ نفربفرست همین الان خبر خوشی میشنوي.به (ابوالفضل)قسم ات میدم بفرست فقط امتحان كن خیلی عجیب
???
سلام تورو به حضرت محمد قسم متن رو نخون اول یه آرزو کن
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
قشنگ ترین رویات درعرض چهار روز اتفاق مییفته اما اگه نفرستی چهار اتفاق بد برات میفته به چهار گروه بفرست بعداز 28 دقیقه کسی بهت زنگ میزنه که انتظارشو نداری
چون قسمم دادن به حضرت محمدتوام بفرست

اینگونه پیام ها پیام های زنجیره ای هستن
من تاحدودی هرجا بودم جلو گیری کردم از پخشش
یا اگه حداقل پخشش میکنید (اون قسمت به چند نفر بفرست حاجت میگیری یا خبر خوبی بهت میرسه و هر چے مث اینهارو حذف کنید)
از پخش شدنش هم جلوگیری کنید
اینگونه پیام ها ایمان و اعتقادات مردمو سست میکنه
این پیام ها حیله اس
چون مردم منتظرن ببینن براشون یه اتفاق خوشایند بیفته(قطعا اونے که اطلاعاتش در سطح عادیه متوجه نمیشه که خدا یا چهارتا ایه خوندن معجزع نمیکنه)منتظره تا معجزه ببینه
ولی وقتی معجزه ای رخ نمیده نه به قران رو میاره در مشکلاتش نه ایمانے بهش داره..
به همین راحتے اعتقاد مردم سست میشه
لطفا یا از پخشش جلوگیری کنید یا اگه پخش میکنید اون جمله ای که گفتم حذف کنید وبنویسید "دنبال معجزه نباش خدا با چهارتا ایه معجزه نمیکنه ثوابتو زیاد کن"
حرفامو به بقیه هم بگیدتو گروه هایی که تو تلگرام و لاین و.. هر شبکه ی اجتماعے هستید بگید..لطفا

ممنون
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط sober ، ×Aramis× ، oprah vinfrey ، •ДmịrHoSsiŋ• ، Faust ، nanali ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، alirezatha ، mr.destiny ، †cυяɪøυs† ، @پوریا@

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ✘✘✘... تلنگر ...✘✘✘(همه بیاید تو/به روز رسانی میشه) - L²evi - 18-10-2015، 17:52
RE: آقا اجازه... - sevda0 - 02-03-2015، 9:48
حاجي فيروز - ÆMÆշЇÑζ - 30-06-2016، 9:52

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان