امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لوئیز انریکه: مسی تکرار نشدنی است!

لوئیز انریکه: مسی تکرار نشدنی است! 1

لوئیز انریکه سرمربی بارسلونا معتقد است که کمتر کسی دیگر می تواند در جهان فوتبال بیاید و دستاوردها و رکوردهای مسی را تکرار کند.
به گزارش گل، دشب بارسلونا با درخشش مثال زدنی مسی موفق شد سویا را 5 بر 1 شکست دهد و ستاره آرژانتینی با هتریکی که کرد بالاخره توانست رکورد تلمو زارا را جا به جا کند.
این یک دستاورد بزرگی دیگر برای مسی بود و به نظر می رسد می تواند نقطه عطفی در زندگی حرفه ای این بازیکن باشد.
لوئیز انریکه می گوید: " من به اندازه کافی خوش شانس بوده ام که می توانم هر روز مسی را تمرین دهم. من نمی دانم، اگر شما می توانید او را با یک بازیکن دیگر مقایسه کنید. مسی منحصر به فرد است. این تکرار نخواهد شد و ما باید فقط لذت ببریم.
می خواهم بگویم که این فوق العاده است که من در حال حاضر زندگی می کنم. برای من، مسی همیشه بهترین بازیکن دنیا است."
لوئیز انریکه در مورد شایعه ها و صحبت های مطرح شده در مورد خروج مسی و اختلافات گفت: " هیچ اختلافی وجود ندارد، مسی می داند که برای طرفداران چقدر عزیز است. او در این جا احساس بسیار راحتی می کند."
دو گل دیگر بارسلونا را نیمار و راکیتیچ با پاسی که سوارز برای او ارسال کرد به ثمر رساندند.
انریکه در مورد بازی گفت: " بازیکنان ما در حال حاضر نه تنها از لحاظ فیزیکی، بلکه از جهاتی دیگر در آمادگی خوبی به سر می برند. این یک بازی کامل در در تمام جنبه های فوتبال بود. بهترین چیزی که اتفاق افتاد این بود که ما آن چنان به تیم حریف موقعیت گل ندادیم.
ما از خطرات بازی سویا آگاه بودیم، می دانستیم که می توانند شانس گل ایجاد کنند، اما ما شانس های بیشتر به وجود آوردیم، در بین دو نیمه ما در مورد فشار و شدت بیشتر که به آن نیاز داشتیم صحبت کردیم.
سوارز نیز نمره قبولی خود را دریافت کرد. داشتین چنین بازیکنی با این کیفیت بسیار خوب است. همه برای همه بازی می کنند و من مطمئنم سوارز گل های زیادی نیز در بارسلونا به ثمر خواهد رساند."
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لوئیز انریکه: مسی تکرار نشدنی است! 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  خط و نشان لوئیس انریکه برای تیم ملی ایتالیا(عکس
  تکرار ماجرای فصل گذشته بیرانوند در تیم فوتبال آنتورپ
  تکرار شادی گل آل‌کثیر در خاک امارات(عکس)
  شرم آور؛ تکرار یک اتفاق تلخ در فوتبال انگلیس
  تکرار اشتباه رئال مادرید در مورد رونالدو؟ فروش معدن طلا!
  بهانه‌های تمام نشدنی حسین رسولی برای ماندن در بلاروس!
  علت تکرار نام استقلال در سریال نون خ چیست؟
  قلعه‌نویی: امیدوارم خاطرات خوب در اصفهان تکرار شود
  تصمیم مهم لوئیس انریکه در مورد زمان بازگشت نیمار جونیور !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان