امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

می‌خواستم ستاره دربی باشم اما نشد که بشه!

ستاره جوان پرسپولیس گفت: «صبح در تمرین یک بغل پای خیلی ساده زدم اما کشاله‌ام کش آمد و نتوانستم تمرین کنم.»

می‌خواستم ستاره دربی باشم اما نشد که بشه! 1
اسیب دیدگی پیام صادقیان یک شوک واقعی بود... هنوز هم خیلی‌ها باور ندارند که صادقیان به خاطر کشیدگی کشاله ران دربی را از دست داده باشد اما انگار واقعیت دارد...

وقتی به هتل محل اقامت سرخپوشان رسیدیم، صادقیان را عصبی، کلافه و غمگین کنار محمود خوردبین دیدیم. پیام که اشک در چشم‌هایش حلقه زده بود، نای صحبت کردن نداشت.

صحت و سقم ماجرا را از او پرسیدیم که سکوت کرد و خوردبین به‌جای پیام جواب داد: «اصلاً انتظارش را نداشتیم. روی پیام حساب کرده بودیم و اصلاً دلمان نمی‌خواست صادقیان را در این بازی نداشته باشیم، کارمان سخت شد.»

صادقیان هم آهی کشید، لبخند تلخی زد و گفت: «به هیچ عنوان آمادگی این اتفاق را نداشتم. نمی‌دانم چه بگویم، حتماً قسمت نبود در این بازی حاضر باشم... به امید خدا بچه‌ها بازی را می‌برند. صبح در تمرین یک بغل پای خیلی ساده زدم اما کشاله‌ام کش آمد و نتوانستم تمرین کنم.»

پیام ادامه داد: «می‌خواستم ستاره دربی باشم اما نشد که بشه! البته خیالی نیست و پرسپولیس بدون من هم می‌برد... به امید خدا یک بر صفر استقلال را شکست می‌دهیم.»

پزشک پرسپولیس هم آسیب‌دیدگی پیام و غیبت او را تأیید کرد و گفت صادقیان حداقل 3 هفته باید دور از میدان باشد.

پیام هم حرف‌هایش را اینگونه تمام کرد: «برای همبازیان خودم و محمد عباس‌زاده که جانشین من می‌شود، آرزوی موفقیت می‌کنم.»
می‌خواستم ستاره دربی باشم اما نشد که بشه! 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  27 ستاره در فهرست جدید تیم ملی
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  واکنش آژاکس به شایعه علاقه میلان به ستاره صرب
  ستاره برزیلی بارسلونا راهی میلان می شود؟
  توهین تند ستاره پاریس به گواردیولا
  دربی در لیگ قهرمانان 2021 چقدر محتمل است؟
  خط‌کشی نیم متری روی پای ستاره پرسپولیس!
  سردار چگونه به ستاره لیگ روسیه تبدیل شد؟
  حذف ستاره‌های ایرانی از فهرست برترین بازیکنان آسیا!
  زندگی ستاره منچستریونایتد فیلم می شود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان