امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 4.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طرح آزمایشی ستاره های کاربران انجمن

Information 
با سلام

انجمن فلش خور درحال آزمایش یک طرح برای تغییر سطوح درجه بندی کاربران تا 20 درجه می باشد. (در حال حاضر کاربران می توانند تنها تا 5 ستاره دریافت نمایند)
این طرح در حال حاضر بطور آزمایشی در حال اجراست و در اولین گام، هر کاربر که به پنج ستاره طلایی طرح آزمایشی ستاره های کاربران انجمن 1 برسد، یک ستاره ی پلاتینی طرح آزمایشی ستاره های کاربران انجمن 1 دریافت می کند.

از هر گونه پیشنهاد، یا انتقاد از شما با خرسندی استقبال می کنیم.
هر چند شاید به پیشنهاد شما دقیقا عمل نکنیم ولی پیشنهاد شما ممکن است نکاتی را درون خود داشته باشد که بتوانیم از آنهادر طرح های بعدی انجمن استفاده کنیم.

طرح آزمایشی ستاره های کاربران انجمن 1

شاد و پیروز باشید
پورمن
لطفا سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، پوزش من را از اینکه قادر نیستم در پیغام خصوصی به این موارد پاسخ دهم بپذیرید.
درصورت هرگونه کند شدن یا خرابی سایت، لطفا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام خصوصی به اینجانب اطلاع دهید.
در صورت شکایت از اقدامات مدیران در پیام خصوصی، نام مدیر، اقدام مورد اعتراض و آدرس صفحه ی انجمن مربوط به اقدام مدیر، را به اینجانب اطلاع دهید تا بررسی گردد.
 سپاس شده توسط ƝeGaЯ ، BaDbAkHt ، پيشي ي ملوس ، SABER ، ..WonDerfull.. ، Amir BF ، best~boy ، ღ مهدی ღ ، علی جوکر ، Apathetic ، Kamila❤ ، ✘ kArTeL ✘ ، W O L F ، T A R A ، bahare_021 ، i think just about you ، яê¥нαñê ، poya ، shayesteh2012 ، nazanin_nr ، noghre ، The Ginkel ، nita99 ، REZA.N.A ، white angel ، ♥TARANNOM♥ ، ♥گل یخ ♥ ، RedSparrow ، ##شهرزاد## ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، یاسمن خانم ، فرشته ي كوچولو ، black devil ، ali reza 7 ، niyusha ، a007 ، Aryan 1380 ، zeinab ، ICe Angele ، The Light ، غروب ، !sadaf ، ღالمیراღ ، raha8919 ، shadi.k ، FrOzen あHeArt ، m♥b ، fat.k ، نانا☀2012 ، hadi200000 ، HAMESTER ، **یــــــــــــــــــــاس** ، elmira12 ، B I N A M ، sedaye pa ، Anahita12 ، eli-77 ، MINA JOON ، sorena800 ، melina jun ، Senator✘Strong ، dirt ، عليرضا1 ، Mason ، SANY ، aLiReZaZ-iM ، ✘Nina✘ ، parmida.a ، میلاد صادقی ، kame ، amir space ، bi kas ، ss.mu ، zahra160 ، سیما777 ، ارمين2012 ، deymon1 ، D-: ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، -_- kimiya ، rohamdan ، šhεïdα ، گریس ، hootan75 ، Artmis2000 ، Mïņ̃†êR ، ناديا ، ♥h@di$♥ ، aCrimoniouSs ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، mahdi saedi ، FARID.SHOMPET ، سارینا جون ، ∆ MeRzaD ∆ ، ~JaSmIn~ ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، ωøŁƒ ، sasan1 ، @IN$ ، hosein(●̮̮̃•̃) ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ ، shahad ، Mᴏʙɪɴᴀ ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، تیناجونی ، sexo ، "K!nd~G!Яl" ، superstar ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، محمد ، Mohammad 77 ، P e D i ، M A H S A N` ، KᏙ¥றᏙƝ ، ستاره جان ، amirhossein2 ، نیلوفر جون ، Jack Daniel'ѕ ، ☼آریا☼ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، armin van buuren ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، Andrea ، Wєιяɗ ، ツñ姆ÄrÄñツ ، Mr.Robot ، گل رز * ، ♥CRAZY G!RL♥ ، mahdi.ir ، MOHSENEBRAHIMI ، DiReCtIoNeR GiRl ، † αƖιєη † ، عاطفه صلحی ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، ƤДƦȈȁ ، FurY ، ریما جون ، ☻امیرحسین☻ ، mil mili ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، MR.FARZAM ، ارش سلوکی ، amirhosein92 ، Mᴏsᴇs ، S H A Y A N ، cashier ، Meteorite ، ღdorsaღ ، آقا اميد ، First Star ، الیکا0 ، ZedBazi pooria ، ⚡SeTArEh⚡ ، | NEON DEMON | ، ~Mahnaz~ ، -Edgar ، ρѕуcнσραтн ، sasi-boy ، ღ ツ setareh ツ ღ ، Archangelg!le ، ✘v!☻lent girl✘ ، _.miss_.em ، Aesthetic ، Navisa. ، *Nafas* ، sagharvahab ، Nasim 13 ، p@rastoo ، مهربان ترین دختر دنیا ، -Nᴇɢᴀʀ- ، سارا بهرامپور ، *nadia*horan* ، fafa23 ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، Nυмв ، [χσℓσνєѕтєя] ، _єяяσя_ ، sϻσκε ϐσψ ، نازنین زیودار ، Titiw ، オスイン ، Roxanna ، ×ThundeRBolT× ، Brooklyn Baby ، mr.destiny ، عشق سلنا ، NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator ، lackyguy ، Spell † ، king night ، Dokhtari az JenSe SHISHE ، # αпGεʟ ، امیر‌حسین ، _Lσѕт_ ، A lover ، The moon ، Medusa ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، Aryan 1380
آگهی
آقای پورمن میشه بگین چطوری ستاره هامون زیاد میشنHuh
 سپاس شده توسط ღالمیراღ ، shadi.k ، نانا☀2012 ، Mr.Robot ، beauty ، ღ ツ setareh ツ ღ ، Aesthetic ، BaDbAkHt
(04-10-2012، 15:48)hossein~best نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقای پورمن میشه بگین چطوری ستاره هامون زیاد میشنHuh

با ارسال های خوب و فعالیت زیاد در انجمن
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط ..WonDerfull.. ، علی جوکر ، Aryan 1380 ، ღالمیراღ ، shadi.k ، نانا☀2012 ، B I N A M ، sorena800 ، Mason ، ✘Nina✘ ، amir space ، black devil ، تیناجونی ، "K!nd~G!Яl" ، عاطفه صلحی ، Mr.Robot ، ریما جون ، ZedBazi pooria ، mil mili ، beauty ، ღ ツ setareh ツ ღ ، Aesthetic ، Navisa. ، علی جوکر
بزن سپاس خوشکله رو برای آقا پورمن
یک جایی توی قلبت هست
که روزی خونه ی من بود
به این زودی نگو دیره
به این زودی نگو بدرود

HeartHeart

سپاس شده توسط ✘ kArTeL ✘ ، Aryan 1380 ، The Light ، نانا☀2012 ، B I N A M ، melina jun ، Senator✘Strong ، Mason ، ✘Nina✘ ، amir space ، hosein(●̮̮̃•̃) ، نیلوفر جون ، عاطفه صلحی ، Mr.Robot ، جيمزباند ، آقا اميد ، الیکا0 ، ZedBazi pooria ، ღ ツ setareh ツ ღ ، Aesthetic ، ستاره مشرق زمین ، عشق سلنا ، ღالمیراღ
به نظر من میشه یکم ستاره پلاتینی رو بزرگتر کردBlush یا روش عدد 5 نوشت.Blush
در این خاك زرخیز ایران زمین ، نبودند جز مردمی پاك دین / همه دینشان مردی و داد بود ، وز آن کشور آزاد و آباد بود
پدر در پدر آریایی نژاد ، ز پشت فریدون نیکو نهاد / بزرگی به مردی و فرهنگ بود ، گدایی در این بوم و بر ننگ بود
کجا رفت آن دانش و هوش ما ، که شد مهر میهن فراموش ما / که انداخت آتش در این بوستان ، کز آن سوخت جان و دل دوستان
چه کردیم کین گونه گشتیم خار؟ ، خرد را فکندیم این سان زکار / نبود این چنین کشور و دین ما ، کجا رفت آیین دیرین ما؟
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ، کجا این سر انجام بد داشتیم / بیا تا بکوشیم و جنگ آوریم ، برون سر از این بار ننگ آوریم
(حکیم فردوسی توسی)
 سپاس شده توسط علی جوکر ، Aryan 1380 ، melina jun ، نانا☀2012 ، ✘Nina✘ ، "K!nd~G!Яl" ، ♥CRAZY G!RL♥ ، عاطفه صلحی ، Mr.Robot ، الیکا0 ، ღ ツ setareh ツ ღ ، Aesthetic ، عشق سلنا ، علی جوکر
فکر کنم فقط برای مدیرا اینطوری شده نه برای کاربراConfused
چون همه مدیرا الان 1 ستاره دارن
بقیه کاربرا همون ستاره های خودشونو دارن
 سپاس شده توسط Aryan 1380 ، ღالمیراღ ، نانا☀2012 ، ✘Nina✘ ، عاطفه صلحی ، Mr.Robot ، الیکا0 ، Aesthetic ، عشق سلنا ، علی جوکر
آگهی
ببخشیدا تکلیف اونایی که ستاره ندارن چی میشه؟
A single dream is more powerful than a thousand realities..!
 سپاس شده توسط Aryan 1380 ، ღالمیراღ ، ✘Nina✘ ، عاطفه صلحی ، Mr.Robot ، Aesthetic ، عشق سلنا ، ღالمیراღ
فکر می کنم این طرح جالب تر باشه
 سپاس شده توسط ..WonDerfull.. ، BaDbAkHt ، علی جوکر ، Aryan 1380 ، shadi.k ، نانا☀2012 ، ✘Nina✘ ، عاطفه صلحی ، Aesthetic ، عشق سلنا ، علی جوکر
به نظرمن این طرح عالی هستش ولی کسایی که پنج ستاره دارن بجای ستاره پلاتینی باید ستاره ی قرمز داشته باشند .
با تشکر
یک جایی توی قلبت هست
که روزی خونه ی من بود
به این زودی نگو دیره
به این زودی نگو بدرود

HeartHeart

سپاس شده توسط *larmes de Feu* ، Aryan 1380 ، shadi.k ، ✘Nina✘ ، عاطفه صلحی ، beauty ، عشق سلنا ، علی جوکر
به نظرم طرحه یکمی الکیه!Confused

من 1971 ارسال دارم فقط یکی ستاره دارم،یعنی خدا میدونه چقدره دیگه باید فعالیت کنم تا دو ستاره شم!
خــط زدنِ مَـــن ، پـایــآنِ من نبـــود !!!
آغـــاز بی لیاقتـــیِ تـو بــود!
 سپاس شده توسط bahare_021 ، black devil ، Aryan 1380 ، Apathetic ، HAMESTER ، ✘Nina✘ ، parmida.a ، عاطفه صلحی ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، عشق سلنا

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آموزش اختصاصی کردن مطالب انجمن(همه بخونن)
  قوانین "اصــلی" انجمن
Wink بهترین روش ارسال صحیح و بهینه مطلب در انجمن
  طریقه سرچ کردن در انجمن
  اضافه شدن دو سیستم اطلاعیه ها و تگ کردن به انجمن
  طریقه برداشتن لینک در انجمن
  ایا میدانستید های انجمن های فلشخور
  تبدیل خودکار لینک ویدیوهای آپارات برای نمایش در انجمن
  انجمن فلشخور سه ساله شد!
  درباره ی درگیری بین کاربران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان