امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سخنان جالب و متفاوت مداح اهل بیت ! از پاشایی تا شهادت

سعید حدادیان - مداح اهل بیت (ع) - در جلسه هفتگی هیات رزمندگان غرب تهران، درباره مرتضی پاشایی، التماس دعا از رهبر انقلاب و پاسخ ایشان و همچنین برخی مسائل مربوط به آداب عزاداری مطالبی را بیان کرد.

* قیاس مداحان با علما، سالبه به‌انتفای موضوع است چون اصلا ما عددی نیستیم که بخواهیم با علما قیاس بشویم. ما خادم علما هستیم. بازوی علما هستیم. کمک علما هستیم. پامنبری علما هستیم. بعضی همواره در صدد این هستند - مخصوصا نزدیک محرم - که القا کنند جلسات که شلوغ می‌شود جوان‌ها برای روضه و سینه‌زنی می‌آیند.

* چند سال پیش وقتی احساس کردم که حرمت علما دارد توسط بعضی از مسئولین هتک می‌شود، آمدم وسط، یک صحبتی کردم که نوارش رفت تا آمریکا.

* اینکه می‌گویند ترانه فلان ترانه‌خوان را خوانده، مال من نیست. مال یک جوان اصفهانی است. حالا هر چند وقت یک بار این را می‌گذارند و همه هم دارند باور می‌کنند. چه کار کنیم؟ دیشب در پمپ بنزین یک نفر مرا دیده. گفت: حاج آقا ببخش غیبتت را می‌کنیم. گفتم: بابا من نیستم! گفت: پس وایستا من فیلمت را بگیرم بگو. گفتم: چشم بگیر.

* یک آقایی در قم ... دیشب وقتی پسرم متن صحبت ایشان را برای من خواند گفتم صبر کن ببین این چه جوری از دنیا می‌رود. کسی که به تحقیر راجع به حضرت آیت‌الله مهدوی کنی صحبت کند وایسا ببین چه جوری از دنیا می‌رود. بعد هم بیاید مقایسه کند با تشییع جنازه این بنده خدایی (مرتضی پاشایی) که از دنیا رفت.

* این بنده خدا (پاشایی)، پسر بدی نبود. همین جلسه ما هم می‌آمد. اهل روضه بود، اهل مذهب بود. اتفاقا چیزی هم که برای برنامه ماه عسل خوانده است یک چیز مذهبی خوانده که مردم آمدند. حالا یک عده هم دنبال این بودند که یک شلوغی‌هایی بکنند. آنها هم آمدند باخت خودشان را نشان دادند و الا عمده جمعیت، جمعیتی بود که به هوای آن برنامه‌های ماه رمضان آمدند و بعد هم مردم ما مردم بامحبتی هستند، بالاخره این آدم یک مریضی سختی کشیده، تصاویر بیمارستان ایشان را که نباید پخش می‌شد، پخش کردند، روحیه مردم تحت تاثیر قرار گرفت و آمدند تشییع جنازه.

* از سال 70 تا حالا که به خاطر برنامه روضه ما خدمت ایشان (مقام معظم رهبری) می‌رسیم، چهار پنج بار من از ایشان خواستم که برای شهید شدن من دعا کنند ولی هر بار به طریقی ... مثلا گفتند ان‌شاء‌الله زنده باشید. امسال، بعد از برنامه من ایشان را قسم دادم که دعا کنید من شهید بشوم. حالا بلندای جواب ایشان را ببینید که من دیگر واقعا لال شدم. ایشان فرمودند باشد، به شرطی که شما هم همین دعا را برای من بکنید.

سخنان جالب و متفاوت مداح اهل بیت ! از پاشایی تا شهادت 1

نقل قول:

از سال 70 تا حالا که به خاطر برنامه روضه ما خدمت ایشان (مقام معظم رهبری) می‌رسیم، چهار پنج بار من از ایشان خواستم که برای شهید شدن من دعا کنند ولی هر بار به طریقی ... مثلا گفتند ان‌شاء‌الله زنده باشید. امسال، بعد از برنامه من ایشان را قسم دادم که دعا کنید من شهید بشوم. حالا بلندای جواب ایشان را ببینید که من دیگر واقعا لال شدم. ایشان فرمودند باشد، به شرطی که شما هم همین دعا را برای من بکنید.

انشاالله که نسیب جفتشون بشه
و همه ی هم عقیده های گران قدر و شامخی چون این عزیزان که هم مایل به شهادتن و هم جز اینان کسی حق ابراز عقیده ندارد
ما هم دعا میکنیم
ضمنا این دو گرامیه تشنه به شهادت چرا طوری رفتار میکنن که انگار دنیا گل و بلبله و امکان رسیدن به این فیض نیست؟همین مداح اهل بیت میتونه سریعا مراجعه ای داشته باشه به لبنان و عراضی اشغالی ،سوریه ،عراق، افغانستان پاکستان یا حتی اگر رهبر معظم هم علاقمنده میتونه استارت حمله به شیطان بزرگ رو بزنه ماشا الله تا چشم کار میکنه این دورو بر پره از BATTLEFIELD
این که خونه بشینیو پشت کامپیوتر پتلفیلد بازی کنیو دعا کنی برا شهادت که شهید نمیشی سخنان جالب و متفاوت مداح اهل بیت ! از پاشایی تا شهادت 1
شقیقه ات به کمرت فرمان خیسی میدهد،همین که نوک اسلحه را لمس کند
درد است که انسان را بزرگ میکند نه روزهای تقویم
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

امضای خلاف قوانین درصورت تکرار اخطاردریافت مینمایید!

سپاس شده توسط Hitchcock ، Titiw ، ALI REZA J ، مریم14 ، ❥❤GIRL❤❥ ، sevda0
آگهی
هه
شهادت هنر مردان بزرگه
خواستی ذمشون کنی
مدحشون کردی!
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط mohsenniceboy ، Titiw
اولا شما ظاهرا تو این مدتی ک محروم بودین رو املاتون کار نکردین مثله قبله.
نصیب.اراضی.
ثانیا ان شاالله به کوری چشم دشمنای این مملکت سایه ی حضرت آقا همیشه بالا سر ما باشه.
ثالثا توی دین ما مقوله ای به نام رجعت وجود داره.ببخشید توی مذهب تشیع وجود داره.میتونین تحقیق کنید جوابتون رو از اونجا بگیرین
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
 سپاس شده توسط سرباز خدا ، Titiw ، خخخخ ، Mohamad#Farahani
نقل قول: ولا شما ظاهرا تو این مدتی ک محروم بودین رو املاتون کار نکردین مثله قبله.

نصیب.اراضی.
ثانیا ان شاالله به کوری چشم دشمنای این مملکت سایه ی حضرت آقا همیشه بالا سر ما باشه.
ثالثا توی دین ما مقوله ای به نام رجعت وجود داره.ببخشید توی مذهب تشیع وجود داره.میتونین تحقیق کنید جوابتون رو از اونجا بگیرین

شما هم توی این مدت که زیر سایه ی دشمن مملکت هررفتاری دوست دارین میکنین و باهاتون هم برخورد نمیشه هنوز نفهمیدین پیله کردن به امضای من استدلالهای منو نفی نمیکنه

نقل قول: هه
شهادت هنر مردان بزرگه
خواستی ذمشون کنی
مدحشون کردی!
خخ کافرهمه را به کیش خود پندارد
شقیقه ات به کمرت فرمان خیسی میدهد،همین که نوک اسلحه را لمس کند
درد است که انسان را بزرگ میکند نه روزهای تقویم
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

امضای خلاف قوانین درصورت تکرار اخطاردریافت مینمایید!

سپاس شده توسط Titiw ، sevda0
شفافتر عرض بفرمایید.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
 سپاس شده توسط Titiw
چه ربطی داره به این مثل
جواب نداره بده حرف چرت میزنه
مثل اینه بگم حالت چه طوره بگی ساعت هشته!

این اقا به کوری چشم دشمنان
تا ظهور هستن
حدیث امام صادقه
حالا شما هی دعا کن!
شیعیان امامم لذت ببرن

سپاس شده توسط Titiw
آگهی
بله
از نشانه های حرفی نداشتن زدن همین جور حرفا هستش
شیعیان امامم لذت ببرن

سپاس شده توسط Titiw
ی ذره اولشو خوندم ولی هیچی نفهمیدمBig Grin

میشه برام توضیح بدین این چی میگه؟؟
 سپاس شده توسط Mohamad#Farahani
بهتره بحثشو بکشیم ب خصوصی.
علیرضا یکم آرومتر.حالا خودشم میاد دفاع میکنه.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
(27-11-2014، 18:30)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهتره بحثشو بکشیم ب خصوصی.
علیرضا یکم آرومتر.حالا خودشم میاد دفاع میکنه.

آرومتر؟؟؟
قبلنم بحثشو کردیم.رسیدیم ب اینجا ک داداشش میاد ثابت میکنه.همین جا بگو.
لطفنم ب سرچ تو گوگل دعوتم نکن.حرفتو با سند و مدرک بنویس.
تو سرچای گوگل خیییییلی چیزا هست.AngryAngryAngryAngry

آپدیت شد. ورژن10 (آذر 93):
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=174411&page=8

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سخنان گهر بار زئوس درباره حجاب.
  علت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)
  آیا پیامبر اسلام به شهادت رسیدند یا به مرگ طبیعی از دنیا رفتند؟
  مداح جوان بعد از گفتن «بسم‌الله»درگذشت+عکس
  تاریخ شهادت امام محمدتقی(ع)(جوادالائمه)سال97امام جواد(ع)در۲۹ذیقعده سال220هجری(یکشنبه)
  زندگینامه-امام-رضا-ع-از-تولد-تا-شهادت
  یک محرم متفاوت
  پیشگویی‌هایی از شهادت امام حسین (ع)
  زمانی که پیامبر(ص) خبر از شهادت امام حسین(ع) داد
  می خواهم امروز کمی متفاوت حرف بزنم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان