امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چگونگی مردن وزنده شدن مردگان درقیامت

mamnoon
پاسخ
آگهی
بچه ها تو یک بحثی که شرکت میکنین سعی نکنید هم دیگه رو تحقیر کنین که همش هی میگین بعضا بعضیا شمایی که خیلی قران میخونی نباید به برادره خودت توهین کنی.
و این که عزیزم من با این که با حکومته شدید اسلامی ای که الان رو کشورمون هست مخالفم ولی یک مسلمونم بااین که ممکنه به بعضی چیزا اعتقاد نداشته باشم اما بازم مسلمونم و تو قران هم از اینده ای گفته که ماهنوز بهش نرسیدیم و بعضی هاش رو هم رسیدیم مثلا:هنگامی که به اوج اسمانها میروید سینه ی تان منقبض میگردد.......{نشان از نبود هوا}و این که :ما زمین و کهکشان را با موجودات بین انان خلق کردیم.....که نشون میده موجودات دیگه ای هم وجود دارن که ما هنوز نمیدونیم چیان بعد به نظرت پیامبر از کجا میدونست که وقتی ارتفاع زیاد میشه تنفس سخت میشه؟Undecided

بعد هم دوستان انقدر از پریا تعریف نکنید منم میتونم یک مطلب رو از یک جای دیگه کپی کنم.
خوب حالا پریا یک سوال:ایا جن ها و روح ها رو میشه احضار کرد؟یعنی بهش اعتقاد داری یا نه؟فقط اره یا نه
پاسخ
(24-06-2012، 12:07)☭Nicola☭ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فکر کنم در قیامت آدما مثل زامبی میشن

مثل این که فیلم زیاد میبینیا !!!!!!!!!!! نبابا هرچی هست تو قرآن نوشته زامبی نمیشیم خیالت راحت
HeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
باتمام اسپم های وحید موافقم
واینکه براساس گفته احمد(andrew711)قران 1400سال پیش نوشته شده ازکجامطمئنید که درش دست نبرده باشند
سنی ها حتی کتاب قران ماروهم قبول ندارن ومیگن که افرادی برای منافع خودشون درش دست بردن
ویک سوال:صور اسرافیل کیه ؟
یكی از فرماندهان خارجی به كورش كبیر گفت: ایرانیان برای پول میجنگند ولی ما برای شرافت،كورش در جوابش گفت:هر كسی برای نداشته هایش می جنگد[color=#FF0000]چگونگی مردن وزنده شدن مردگان درقیامت  9
پاسخ
(19-06-2012، 9:52)امیررضاجی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنونم پریاجون خوب بود میشه بگی پس حضرت مهدی کی میاد
انگار اون میدونه حضرت مهدی کی میاد خخخخخخخخخخخ

چه حرفایی میزنیا

دوست عزیز واقعا مطلبت عالی بود

همشو خوندم کاش روز قیامت ما جز بهشتیا بشیم آمین
پاسخ
سپاس...
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آيا در بهشت يا جهنم مردگان همدیگر را می شناسند؟
  علت و چگونگی ماجرای مباهله پیامبر ( ص) چه بود؟
  چگونگی حرام شدن شراب
  چگونگی دعا كردن بر امام زمان (عج)
  چگونگی مرگ یزید
  چگونگی شهادت حضرت فاطمه زهرا
  چگونگی رسیدن به رحمت الهی
  چگونگی نام گذاری امام علی (ع)
Rainbow چگونگی ورود حضرت فاطمه علیهاالسلام به محشر
Rainbow چگونگی آفرینش انسانها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان