امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کاش میشد الان کربلا بودم...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاش میشد الان کربلا بودم... 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ثواب زیارت پیاده امام حسین(ع) در بخشی از فصل اول کتاب «نورالعین» با عنوان هنگامی که زائر پیاده به زیارت می‌رود،‌ می‌خوانیم: ابوسعید قاضی می‌گوید: به دیدار امام صادق(ع) در اتاقکی که از آن او بود،‌ رفتم، مزارم نزد او بود، شنیدم امام صادق(ع) فرمود: هر کس پیاده به زیارت قبر امام حسین(ع) برود، خداوند برای هر گام و قدمی که بر می‌دارد و بر زمین می‌گذارد، ثواب آزاد کردن برده‌ای از فرزندان اسماعیل را برایش می‌نویسد. جابر مکفوف از أبی الصامت نقل کرده که گفت: شنیدم امام صادق(ع) فرمود: هر کس پیاده به زیارت امام حسین(ع) برود، خداوند برای هر قدمی که بر می‌دارد هزار حسنه برای او می‌دارد و هزار گناه او را پاک می‌کند و رتبه او را هزار درجه بالا می‌برد. علی بن میمون صائغ از امام صادق(ع) روایت کرده که فرمود: ای علی! به زیارت امام حسین(ع) برو و از این کار فروگذار نکن، ‌عرض کردم: ثواب زیارت کننده او چیست؟ فرمود: هر کسی پیاده به زیارت او برود، خداوند برای هر گامی که بر می‌دارد، حسنه‌ای برایش نوشته،‌گناهی از او پاک کرده و درجه‌ای به رتبه او می‌افزاید،‌هنگامی که به آنجا برسد، خداوند دو فرشته بر او موکل می کند تا آنچه اعمال خیر در زیارت از او سر می زند، بنویسد و هر آنچه اعمال شر و زشت از او سر می زند، بنویسد و هر آنچه شر و زشت از او سر می‌زند ثبت نکنند،‌ وقتی که قصد برگشت می‌کند، با او وداع می‌کنند و می‌گویند: ای ولی خدا بخشیده شدی، تو از حزب خدا،‌حزب رسول او و حزب اهل بیت رسول او هستی، به خدا سوگند هرگز آتش جهنم را نخواهی دید و او هم تو را نمی‌بیند و بدنت هرگز طعمه
شیعیان امامم لذت ببرن

پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy ، ♥ساراطلا♥ ، خخخخ ، ຖēŞค๑໓ ، saye641 ، ALI REZA J ، mahdi.ir ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، ℜ. mti
آگهی
هعی
ای کاش منم میتونستم برم کربلا....

http://axgig.com/images/14945399123812471664.jpg
پاسخ
عالی
ممنون
ولی کاش الان کربلا بودم دوباره
مامانم بهم میگفتا حسرت این روزا می خوری من میگفتن :نه
اما الان به حرفش رسیدم روز آخر...cry girl
وای چه روزایی...
             تو نباید کسیو مجبور کنی که بخوادت 
                  اونا خودشون باید تورو بخوان :> 
پاسخ
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

ایــــ کاش مـیــــشد رفـــــت لیاقت مـــیخات:\
پاسخ
ههعییییییییییییییی کاش...............
کاش روزی کاش هایمان به حقیقت میپیوست
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  داستان ازدواج حضرت قاسم علیه السلام در کربلا
  اگر خدا نبود چه میشد.
  25 حدیث درباره مقام کربلا و امام حسین (ع)
  اولین کسانی که درباره واقعه کربلا کتاب نوشتند چه کسانی بودند؟
  اوّلین و آخرین شهید کربلا چه کسانى بودند؟
  کارای یواشکی جوونای بیست سال قبل(الان کسی جرئت داره همچین کارایی انجام بده؟؟؟)
  الان اوضاع چطوره؟
  کربلا
  اگر حضرت علی جانشین پیامبر میشد، وضعیت امت اسلام پس از پیامبر (ص) چگونه رقم می خورد؟
  آیا فرشتگان و جنیان در کربلا به کمک حضرت امام حسین (ع) آمدند؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان