امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این بازیکن به من گفت پدرش مريض است و رفت استقلال!

نفت مسجدسليمان که سال اول حضورش را در ليگ‌برتر سپري مي‌کند اوضاع خوبي در جدول ندارد

این بازیکن به من گفت پدرش مريض است و رفت استقلال! 1

تيم مردمي نفت از لحاظ مالي نيز با مشکل مواجه شده که بايد فکري به حال آن شود. در اين راستا گفت‌وگويی با بهروز مکوندي مربي بومي نفتي‌ها را بخوانيد.

**: اوضاع تيم چگونه است؟

از لحاظ شرايط جدولي اوضاع خوبي نداريم و تيم پانزدهم جدول هستيم ولي روند تيم اميدوارکننده است و اگر در دو بازي اخير که نيم‌فصل محسوب مي‌شود بتوانيم با امتياز خارج شويم مي‌توانيم در تعطيلات خودمان را تقويت کنيم و با روحيه بهتر به استقبال ادامه مسابقات برويم.

**: براي بازي با سايپا آماده هستيد؟

آماده هستيم ولي دو مصدوم داريم و يکي از نفرات خوب تيم نيز از تيم جدا شده و بايد با همين نفرات بسازيم تا بازيکن جذب کنيم.

**: وقتي مصدوم داشتيد و با کمبود بازيکن مواجه بوديد چرا اجازه جدايي به سليمان فلاح داديد؟

خيلي وقت بود که او درخواست جدايي کرده بود و ما هم به او گفته بوديم براي بازي با ملوان بماند و به تيم کمک کند و پس از آن جدا شود. سليمان فلاح اين کار را کرد و همين بازي کارش را انجام داد و جدا شد.

**: چرا جدا شد؟

او به ما گفته بود مشکل خانوادگي دارد و پدرش مريض است و کسالت دارد و نمي‌تواند در مسجد سليمان بماند. من هم اخلاقي دارم که هر بازيکني دلش با تيم نباشد حتي اگر بهترين بازيکن هم باشد او را نگه نمي‌دارم و با توجه به اينکه سليمان فلاح به دردمان مي‌خورد رضايت‌نامه‌اش را داديم.

**: ولي جدايي او همزمان شد با پيوستنش به استقلال!

اين موضوع به باشگاه مربوط مي‌شود و من حرفي ندارم چون دل سليمان فلاح در مسجدسليمان نبود.

**: ولي مدت‌هاست باب شده که هر بازيکني تا مي‌خواهد از تيمش جدا شود مشکلات خانوادگي‌اش را پيش مي‌کشد. قبول داريد؟

ديگر اين مشکلات فوتبال است و کاري هم نمي‌شود کرد. سليمان فلاح براي نفت زحمت کشيد و ما هم نمي توانستيم جلو رفتنش را بگيريم.

**: اگر مي‌دانستيد استقلال او را مي‌خواهد باز هم اجازه جدايي مي‌داديد؟

بستگي به شرايط دو باشگاه داشت و من نمي‌توانستم دخالتي کنم. او صادقانه گفت من مشکل دارم و ما هم مانع رفتنش نشديم چون به زور نمي‌توانستيم نگه‌اش داريم. من حتي پس از پايان بازي با ملوان در رختکن با او صحبت کردم و گفتم اگر مي‌تواني بمان و به تيم کمک کن ولي گفت شرايطم براي ماندن مهيا نيست.

**: از باشگاه استقلال ناراحت نيستي که خيلي زود با او قرارداد بست انگار قبلا هماهنگ کرده بودند؟

نه، اصلا. چرا ناراحت باشم؟! آنها بازيکن مدنظرشان که نمي‌خواست در نفت بماند را گرفتند.

**: حالا شما تيموريان ناراضي را مي‌خواهيد؟

(تعجب مي‌کند) آخر تيموريان ملي‌پوش مي‌آيد براي تيم انتهاي جدولي بازي کند!

**: الان بازيکنان اول پول را لحاظ مي‌کنند و بعد تيم را. پول خوب بدهيد شايد بيايد.

نه ما پولش را داريم بدهيم و نه او به نفت مي‌آيد. گرچه من دوست دارم چنين بازيکني را داشته باشم ولي نه او و نه بازيکن درجه دوم ملي‌پوش به تيم ما نمي‌آيد.

**: اول فصل با يک سري بازيکنان صحبت شد ولي به دليل شرايط جوي و امکانات مسجدسليمان حاضر نشدند به اين تيم بيايند. درست است؟

قطعا اين اتفاق افتاده. البته من آن زمان سمتي در نفت نداشتم ولي مطمئنم که اين اتفاق افتاده اما چاره‌اي نيست و بايد نيم‌فصل دوم تيم را تقويت کنيم.

**: چرا از خود بازيکنان خوزستاني کمک نمي‌گيريد؟

خوزستاني‌ها تيم دارند و مشغول بازي هستند ولي ما بايد تمام تلاشمان را به کار بگيريم و تيم را حفظ کنيم و سال آينده از خود بومي‌ها استفاده کنيم.

**: همچنان براي بقاي نفت قول نمي‌دهيد‍؟

من هيچ موقع قول بقا ندادم و نمي‌دهم ولي تمام تلاشم را به کار مي‌گيرم تا تيم را حفظ کنيم. اين تيم نياز به کمک دارد که به جز من همه بايد کمکش کنند.

**: شما فصل گذشته تيم را ميانه‌هاي فصل گرفتيد ولي توانستيد آن را ليگ‌برتري کنيد حال اين فصل هم مي‌توانيد حداقل از سقوط نفت جلوگيري کنيد؟

من مسئوليت تيم نهم جدولي را برعهده گرفتم و توانستم آن را ليگ‌برتري کنم البته آن زمان هم قول ندادم و کارم را خوب پيش بردم اما داستان اين فصل متفاوت است و اگر کمک نشود راه سختي را در پيش داريم.

**: مشکلات مالي هم پابرجاست؟

به تازگي آقاي رضاييان با اسپانسر نفت جلسه‌اي داشته که اميدوارم هرچه زودتر توافق نهايي صورت بگيرد و از لحاظ مالي تيم حمايت شود.

**: الان دروازه‌بان خارجي گرفته‌ايد احتمال دارد که يکي از نفرات از ليست خارج شوند؟

هيچ‌يک از دروازه‌بانان از ليست خارج نمي‌شوند مگر اينکه خودشان درخواست جدايي کنند که فعلا هيچ‌يک نکرده اند.

**: حتي محمدي؟

محمدي هم با تيم تمرين مي‌کند و جايي نمي‌رود.

**: چند بازيکن جذب مي کنيد؟

ما چهار سهميه بزرگسال داريم و دو تا هم زير 23 سال که اگر نفرات مورد نظرمان را پيدا کنيم به خدمت مي‌گيريم.
این بازیکن به من گفت پدرش مريض است و رفت استقلال! 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خط قرمز عنایتی روی چهار بازیکن هوادار
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  جدیدترین بازیکن دوملیتی ایرانی در لیگ سوئد
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  لیگ یک/دبل خلیفه‌ و استقلال در کسب برد
  دیدار دوباره فیل و فنجان های استقلال (عکس)
  ترکیب پدیده برای مصاف با استقلال
  گل دوم استقلال به ذوب اهن(دبل اسماعیلی)
  زکریا مرادی: در استقلال در حقم کم لطفی شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان