امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

«الهام چرخنده» دو زن ورزشکار را چادری کرد:|

دورود

الهام چرخنده، بازیگر سینما و تلویزیون که چند وقتی است خودش چادری شده با حضور در محافل مختلف زنان ایرانی را به استفاده از حجاب «چادر» تشویق می‌کند. او در آخرین اقدامش موفق شد شهربانو و سهیلا منصوریان، خواهران قهرمان ورزش وشوو را چادری کند.

چرخنده که جدیدا نام خانوادگی اش را به «زهرایی» تغییر داده در جدیدترین مطلب اینستاگرامی اش نوشته است: «سلام ….نیم نگاه حضرت زهرا(س) تعجب ندارد !!! . درست دو روز بعد از دیدار با قهرمانا، شهربانو بهم زنگ زد .. صداش مثل همیشه توش یک عالمه حیا و قدرت بود … . جانم دخترم، چی؟ "صدات قطع و وصل میشه ! . گفتم ، یه خواهش دارم نگید نه ! چشم ! ولی نباید بدونم قهرمانا از الهام چی می‌خوان ؟! . پشت فرمون بودم .از چیزی که می‌شنیدم دوباره قلبم آکنده از تضاد شادی و بغض تحسین و غرور بود .. . الو صدامو دارید ؟! . بله می‌شنوم .. فکراتونو کردید ؟! شماها ورزشکارید سختتون نیست ؟! جلو دست وپاتون رو نمی‌گیره ؟! جو زده نشدید؟! این راه سخته ها، شاید در ظاهر طرفدارانتون رو از دست بدیدا ؟! دیگه نگذاشت ادامه بدم …. … یک کلمه .. می‌خوایم زهرایی شیم.. می‌خوایم چادری شیم ..یا علی ؟ علی علی ….. ******خواهران قهرمان ورزش وشوو. شهربانو و سهیلا منصوریان …بعد از تقدیم مدال طلای جهانی خود به رهبر عزیزمان تاج بندگی را بر سر کردند …..مبارکمان بادا ».

«الهام چرخنده» دو زن ورزشکار را چادری کرد:| 1

لهام چرخنده چندی پیش با حضور در ویژه برنامه شبکه نور در مرکز صدا و سیمای استان قم انگشتر، تسبیح و ساعت خود را به حراج نیکوکاری گذاشت. همچنین در این برنامه اتفاقی رخ داد که الهام چرخنده چادری شدن خود را با گفتن جمله «لبیک یا حضرت معصومه» رسما مقابل دوربین پخش زنده اعلام کرد.
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
 سپاس شده توسط عطرینا ، ◄Iяαи► ، saba 3 ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، miss matik✌
آگهی
یا خدا 
این نمیاد منم چادری کنه؟
«الهام چرخنده» دو زن ورزشکار را چادری کرد:| 1«الهام چرخنده» دو زن ورزشکار را چادری کرد:| 1
پاسخ
|: همین مونده |: کشور مآ کلا همین یکیو کم دآشت |:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
هیچکس نیست اینو از برق بکشهExclamation
زمانی شعر می گفتم برای غربت باران,
اما حالا خودم تنها شدم
تنهاتر از باران . . .
پاسخ
هعی خدا این چرخنده که تا قبلا

هعی هیچی هیچی
پاسخ
پاچه خوار بدم میاد ازش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
kill your darlings
پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛
آگهی
یا قران فردا خدا کشور ایرانو سیاه نبینه یه شهاب سنگ بفرسته بگه مواد مذاب همه جاشو گرفته و تبدیل به سنگ سیاه شده و قابل زندگی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
شوخی بود ایران باید مذهبی باشه اخه انقد بد رفتاری نکنید گلان
پاسخ
کار خوبی انجام میده
امر به معروف میکنه
پاسخ
این؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط [χσℓσνєѕтєя]

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  الهام طهوری به سریال«شرم» پیوست!
  ساخت پوست مصنوعی با الهام از «جنگ ستارگان»
  تصاویری جالب از تیپ دیوید بکهام با الهام از سریال « پیکی بلایندرز »
  لباس عجیب الهام حمیدی در تقلید از خواننده آمریکایی (عکس)
Lightbulb آرزوی الهام کردا برای جشنواره‌ی تئاتر فجر در واپسین روزهای سال
Wink پروژه جدید «کریستوفر نولان » با الهام از ساخته «هیچکاک»
  الهام چرخنده: می خواهند از من گاف بگیرند
  الهام حمیدی از ورشکسته شدنش تا بازیگری
  الهام چرخنده گفته خود درباره گوگوش را تکذیب کرد
  اولین گفت و گوی فرشید نوابی پس از طلاق فرشید نوابی: الهام چرخنده برای من ...!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان