امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"گـــــــــدا " ــ ـ ــ ــ آن هم گدای نگاه

تک عکــــــــس !
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man ، Nυмв
آگهی
هه....فقط خانوما....
آقايون چي.؟!؟!؟
گداي شهوتن....
تو خيابونا به دختراي مردم نگاه ميكنن...كه چي؟!
نگاه كثيفشون رو خانوماس كه چي....
گداي بدن خانومان....گداي نگاه خانومان....
گداي اينن كه كنار يه خانوم روي يه تخت بخابن
واسه شهوتشون پول خرج ميكنن!!

نميگم فقط آقايونن كه اينجورين....خانوما هم به همون اندازه مشكل دارن....
اما اين فقط شامل حال خانوما نميشه
گــــــــاهي بايد نبخشيد كسي را كه بارهــــا او را بخشيدي و نفهميد، تا اين بار در آرزوي بخشش تو باشد!
گــــــــاهي نبايد صبر كرد، بايد رها كرد و رفت تا بداند اگر ماندي، رفتن را نيز بلد بودي!
گــــــــاهي بر سر كــار هايي كه براي اطرافيانتـــــ انجام ميدهي، بايد منتـــ گذاشت تا آن را كـم اهميتـــ ندانند!

گــــــــاهي بايد بد بود، براي كـــسي كه فــرق خوبــــ بودن را نميداند...!!

"گـــــــــدا " ــ ـ ــ ــ آن هم گدای نگاه 2
پاسخ
 سپاس شده توسط Alisaa ، mohsenniceboy
مرسی من که با حجابم
پاسخ
کلا یه سریآ تو فلشخور هسدن ^_^ اصن خدآ از آسمونآ فرستآدتشون اینجآ بیآن مآ رو ارشآد کنن و برن (=
یه چیز که برآم جآلبه همشونم علآقه خآصی به پستآی بیکیفیت دآرن
موفق بآشن .^_^.
پاسخ
تا چشم دشمناشون دراید
  اقا جان
سرباز تو ام
در این جنگ نرم
با تنها سلاحم
یعنی ⬅️ چادرم
پاسخ
(07-12-2014، 20:11)saye641 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هه....فقط خانوما....
آقايون چي.؟!؟!؟
گداي شهوتن....

نه در این حد....

(07-12-2014، 20:56)( |:* nUmb ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا یه سریآ تو فلشخور هسدن ^_^ اصن خدآ از آسمونآ فرستآدتشون اینجآ بیآن مآ رو ارشآد کنن و برن (=
موفق بآشن .^_^.

یه سری های دیگه هم هستن
که نمیدونن
عده شون اتفاقا خیلی زیاده
این یه عده زیاد رو خدا افریده برن تفکر کنن

ولی یه عده قلیل دیگه که شما فرمودید باید بهشون یاداوری کنن

خدا دو گروه رو مورد رحمت قرار بده....
پاسخ
آگهی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
AMIR REZA16

ماشالا به این همه پشتکار Smile
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
(07-12-2014، 17:05)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2014، 14:49)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2014، 22:32)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس در نتیجه کل دخترا و زن ها تو کل دنیا گدان... .. .!!!!!! به دلیل نداشتن حجاب
شما اون بی حجاب ها رو با همه جمع نبند کی گفته همه بی حجابن؟
واقعا طرز تفکرت عجیبه.از پس به دخترهای بی حجاب نگاه کردی که اصلا نفهمیدی که دخترای با حجاب زیادن.
چرا نباید جمع زد ؟؟!!!!!!!!!!! مگه اونا ادم نیستن ؟؟؟؟؟؟؟!!!!

خیلی بعضی حرفاتون بی منطقه. خواهشا چیزی از من نمیدونید بهتره حرفی نزنید و قضاوت کشکی نکنید . من همون طور که به دخترای بی حجاب احترام میزارم به باحجاباش همون اندازه میزارم شما فکر میکنی من فقط سمته بی حجابا هستم . من به عقیده همه احترام میزارم . کاری هم به زنگی این و اون نداشتم و ندارم و نخواهشم داشت
من منظورم از جمع بستن این بود که در عین حال بی حجاب زیاد هستش باحجاب هم زیاد هست

(07-12-2014، 20:56)( |:* nUmb ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق بآشن .^_^.
این نظر شما خیلی ها از این موضوعات خوششون میاد من نمیتونم موضوعی بزارم که به مزاج همه بیاد
"گـــــــــدا " ــ ـ ــ ــ آن هم گدای نگاه 2
پاسخ
(08-12-2014، 15:59)AMIR REZA16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2014، 20:11)saye641 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هه....فقط خانوما....
آقايون چي.؟!؟!؟
گداي شهوتن....

نه در این حد....

موفق بآشن .^_^.

یه سری های دیگه هم هستن
که نمیدونن
عده شون اتفاقا خیلی زیاده
این یه عده زیاد رو خدا افریده برن تفکر کنن

ولی یه عده قلیل دیگه که شما فرمودید باید بهشون یاداوری کنن

خدا دو گروه رو مورد رحمت قرار بده....

انـشـآالله حـآجی انـشـآالله :v

(08-12-2014، 16:44)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2014، 17:05)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2014، 14:49)پرنیان☻♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2014، 22:32)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس در نتیجه کل دخترا و زن ها تو کل دنیا گدان... .. .!!!!!! به دلیل نداشتن حجاب
شما اون بی حجاب ها رو با همه جمع نبند کی گفته همه بی حجابن؟
واقعا طرز تفکرت عجیبه.از پس به دخترهای بی حجاب نگاه کردی که اصلا نفهمیدی که دخترای با حجاب زیادن.
چرا نباید جمع زد ؟؟!!!!!!!!!!! مگه اونا ادم نیستن ؟؟؟؟؟؟؟!!!!

خیلی بعضی حرفاتون بی منطقه. خواهشا چیزی از من نمیدونید بهتره حرفی نزنید و قضاوت کشکی نکنید . من همون طور که به دخترای بی حجاب احترام میزارم به باحجاباش همون اندازه میزارم شما فکر میکنی من فقط سمته بی حجابا هستم . من به عقیده همه احترام میزارم . کاری هم به زنگی این و اون نداشتم و ندارم و نخواهشم داشت
من منظورم از جمع بستن این بود که در عین حال بی حجاب زیاد هستش باحجاب هم زیاد هست

موفق بآشن .^_^.
این نظر شما خیلی ها از این موضوعات خوششون میاد من نمیتونم موضوعی بزارم که به مزاج همه بیاد
حـآجیمون بازگشتن خوآهر
(:
خودتُ اذیت نکن :v
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فضیلت زیارت حضرت امام رضا (ع) از نگاه پیامبراکرم (ص) و ائمه اطهار (ع)
  نگاه خداوند به مشکلات مااان...
  احادیثی در مورد زنا، همجنس گرایی، خود*ارض*ایی و نگاه به نامحرم
  پیامدهای نگاه به نامحرم
  چرا نگاه شهوت آلود حرام است؟ + دلیل علمی
  چندتا عکس بیشتر نیست............فقط نگاه کن همین
  فقط یک نگاه کافیست......
  به رکوع و سجود طولانی اش نگاه نکن!
  جنایت های داعش.......دلشو داری بیا تو .نمیگم + 18چون خودمم نیستم ولی نمیتونی نگاه
  آیا نگاه کردن به عکس زن نامحرم از نظر شرعی اشکال دارد؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان