امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پروین: اینها از کجا به پرسپولیس آمده اند؟!

‌آنهایی که علی پروین را از نزدیک می‌شناسند، می‌دانند وقتی او روی فرم و سرحال باشد تیترهای درست و حسابی و جنجالی می‌دهد؛ درست مثل دیروز!

به گزارش وب سایت نود، باور نمی‌کنید با ما و مرد محبوب پرسپولیس باشید تا انتهای یک مصاحبه خودمانی با ادبیات دوست‌داشتنی علی پروینی!

‌ بازي پرسپوليس و ذوب‌آهن در جام حذفي را ديديد؟
(با افسوس) بله، اصلاً بازي خوبي نبود. پرسپوليسي‌ها ۵ يا ۶ بازيكن خودشون رو نداشتن و باختن.

‌ ذوب‌آهن را چطور ديديد؟
عالي، دم همه‌شون گرم! تيم يحيي خيلي با روحيه و خوب كار مي‌كرد. ماشاء‌ا... جووناي تيم خيلي روحيه داشتن، وقتي هم گل مي‌خوردن عين عرب‌ها آروم و خونسرد توپ رو ورمي‌داشتن و مي‌كاشتن وسط و ادامه مي‌دادن! اصلاً انگار نه انگار كه گل خوردن. ادامه مي‌دادن و گل هم مي‌زدن. جلوي استقلال هم همين طوري بودن. خداوكيلي خيلي تيم خوبي بودن.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروین: اینها از کجا به پرسپولیس آمده اند؟! 1

علي‌آقا، داوري چطور بود؟
بد نبود البته مي‌تونست اون هند رو نگيره و يه كم واسه كارت دادن عجله كرد اما مشكل اين تيم بازيكنه!

‌ يعني چي؟
باور كنين من نصف بازيكنان پرسپوليس رو نمي‌شناختم! فقط بازي ۴، ۵ تا از بازيكنان اصلي رو ديده بودم و اصلاً نمي‌دونم اينا از كجا به پرسپوليس اومدن!

‌ ‌پس شما هم معتقديد پيراهن پرسپوليس براي برخي از بازيكنان اين تيم گشاد است؟
دلم واسه حميد درخشان هم سوخت. امسال پرسپوليس بازيكن خوب نگرفته و فشار روي مربي زياده...

‌ ولي دوباره صحبت‌هايي مبني بر احتمال حضور زلاتكو كرانچار در پرسپوليس به گوش مي‌رسد؟
(با خنده‌اي بلند) امون از اين حرف و حديث‌ها! نظر من رو كه همه درباره مربي خارجي مي‌دونن. همين كروش ۵۰ روز ليگ ما رو تعطيل كرده و آخه كجاي دنيا اين طوريه؟!

‌ بوندس‌ليگاي آلمان هم ۵۰ روز تعطيل مي‌شود.
بابا اونجا زمستونشون خيلي سرده، برف زيادي مي‌باره و دليل درست و حسابي واسه اين تعطيلي دارن اما توي اينجا به جاي اينكه كروش در اختيار فدراسيون باشه و فدراسيون در خدمت وزارت ورزش همه چي برعكس شده!

‌ مي‌شود واضح‌تر بگوييد؟
يعني اينكه واقعاً خنده‌ داره! به نظر من فدراسيون فوتبال در اختيار كارلوس كروشه و بايد قبل از شروع فصل به جاي علي كاظمي و مهدي تاج فدراسيون از اين پرتغالي تقاضا مي‌كرد برنامه ليگ رو بچينه و با خيال راحت هر موقع دلش خواست بازي‌ها رو تعطيل كنه!

‌ علي‌آقا داريد به كفاشيان و دوستان طعنه مي‌زنيد؟
نه، تصميمات كروش و تابع بودن فدراسيون و همين تعطيلي ۵۰ روزه ليگ هم جوك جديد ورزش ماست.

‌ راستي شنيديد كه احتمال دارد مربيگري پرسپوليس را در آينده به تركيب دو نفره مهدوي‌كيا و علي كريمي بسپارند؟
نه بابا! اصلاً خود اين دو تا قبول نمي‌كنن زير بار اين مسئوليت برن!

‌ چرا؟!
كريمي و مهدوي‌كيا هر دو تا بچه‌هاي عاقلي هستن و مسئوليت اين پرسپوليس رو قبول نمي‌كنن.

‌ لابد تا به حال خبردار شديد كه حميدرضا سياسي هم به دليل شكايت اسپانسر سابق پرسپوليس بازداشت شده است؟
از قول من بنويسيد هر كاري از دستم بربياد كوتاهي نمي‌كنم. نمي‌دونستم ولي همين الان زنگ مي‌زنم ببينم ماجرا چيه؟

‌ بگذريم! علي‌آقا اگر جاي حميد درخشان بوديد پس از اين باخت تلخ جلوي ذوب‌آهن چه‌كار مي‌كرديد؟
(به ‌شوخي) تو بودي چي‌كار مي‌كردي؟!

‌ آقا، جواب سؤال ما را با سؤال مي‌دهيد؟
نه شوخي كردم! من اگه بودم يه مقدار فشار تمرينات رو بيشتر مي‌كردم و به فكر تقويت تيم مي‌افتادم. بعضي از اين بازيكنان اشتباهي به پرسپوليس اومدن و بايد برگردن جاي قبلي‌شون!
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
  خط‌کشی نیم متری روی پای ستاره پرسپولیس!
Wink شجاع مقابل پرسپولیس نیمکت‌نشین می‌شود؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان